Archiwum

"Usterka": Montujemy baldachim!

Aktualności

"Usterka": Montujemy baldachim!
Usterka

W „Usterce” ożywczy powiew orientu. Fachowcy zmierzą się w sypialni bardzo ładnej inspektorki Patrycji z bardzo ładnym zadaniem: montażem baldachimu.

Patrycja jest fotomodelką, która chce sprawić, by jej egzotyczny chłopak Ezel poczuł się jak w domu. Baldachim to coraz bardziej popularna dekoracja w Polsce — pora sprawdzić, czy fachowcy nad Wisłą poradzą sobie z jego zawieszeniem.

Każda z zaproszonych ekip dostaje na start metalowe rurki, uchwyty oraz kolorowe zasłony. Dobór narzędzi, kołków i strategii będzie już po ich stronie. Wyczarują z tego piękny baldachim czy może na ich pracę trzeba będzie spuścić zasłony milczenia?

Ten odcinek będzie pełen pytań. Co wygra — kosmiczna technologia czy ko(s)miczne wykonanie? Ilu fanów Seweryna Krajewskiego może utrzymać jedna drabina? Jakie mogą być nietypowe zastosowania… rusztowania budowlanego?

Działania ekip obserwować będą z ukrycia eksperci „Usterki”: doświadczeni budowlańcy Adam i Łukasz Milczowie. Podpowiedzą widzom programu, jakich błędów się wystrzegać i jak samemu wykonać taki montaż.

Premiera "Usterki" we wtorek o godz. 18:05 w TTV.

Nowe odcinki w poniedziałki, wtorki i środy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix