Archiwum

Wiejski dżentelman kontra namiętny taniec. Damy i Wieśniaczki.PL

Aktualności

Wiejski dżentelman kontra namiętny taniec. Damy i Wieśniaczki.PL
Damy i Wieśniaczki.PL, TTV

 

 

Wiejski dżentelman kontra namiętny taniec. Damy i Wieśniaczki.PL

Kamila jest 34 letnią, wykształconą, pewną siebie kobietą sukcesu. Praca w zagranicznej korporacji daje jej zarobki pozwalające spełniać wszelkie zachcianki. Drogie buty, torebki oraz zabiegi kosmetyczne, to jej największe słabości. Jest singielką, a jej największą miłością jest jej piesek Bonuś. Wyprawa na wieś jest dla niej szansą by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Mama Wieśniaczki nauczy Kamilę czegoś znacznie więcej niż wszystkie ukończone przez nią szkoły, a praca, będąca codziennym obowiązkiem Wieśniaczki doprowadzi ją do łez. Kamila  spotka na wsi też prawdziwego gentlemana. Czy skradnie jej serce?

Beata ma 27 lat i jest dumną ze swojego wiejskiego pochodzenia  rolniczką. Pięciohektarowe gospodarstwo w  którym hoduje krowy, byki, świnie i kury to jej królestwo. Miłość do tradycji Wieśniaczka przejawia śpiewając w lokalnym zespole folklorystycznym. Beata dorabia na stacji benzynowej, a także czynnie działa w lokalnej straży pożarnej. Przy tak napiętym grafiku nie ma czasu na szukanie męża, co coraz bardziej przeszkadza jej mamie.Stolica to miasto wielu możliwości - lekcja najbardziej namiętnego tańca, szybkie randki i nowy wygląd będą dla Wieśniaczki szansą na znalezienie idealnego kandydata. Czy uda się jej zdobyć partnera marzeń?

Dziewczyny łączy brak szczęścia w miłości, a dzieli wszystko inne. Czy zamiana rolami pokaże im co naprawdę liczy się w życiu?

PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL"  Czwartek 22:00

Powtórki: Sobota 21:00, Niedziela 16:05

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Sam jestem rolnikiem i w podobnym wieku z checia panią Beatę bym poznał ma ktoś namiary ?

~Gość

Ciekawe czy da wieśniaczka (Beatka) nadal jest sama...jest całkiem całkiem :)

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix