Archiwum

Wiejskie oblicze Dżentelmena...Dżentelmeni i Wieśniacy

Aktualności

Wiejskie oblicze Dżentelmena...Dżentelmeni i Wieśniacy
Dżentelmeni i Wieśniacy, TTV

 

Złoty Mercedes i bielony kurnik...Dżentelmeni i Wieśniacy

 

Przed nami kolejny odcinek najnowszej serii "Dżentelmenów i Wieśniaków". Będzie zabawnie, ale też bardzo życiowo.

Wieśniak Andrzej odjedzie w stronę Warszawy i swoich marzeń, złotym Mercedesem, a Dżentelmen Łukasz się otworzy i zdradzi , dlaczego od lat nie utrzymuje kontaktu z rodziną.

Ale zacznijmy od początku ...:) Nasz Wieśniak Andrzej ze wsi Czaplice w końcu będzie miał okazję skosztować miastowego życia, o którym tak marzy. Pojechać do miasta , zobaczyć wieżowce i zaszaleć... Ale czy się w tym odnajdzie? Na pewno nie łatwo będzie nadążyć , bo w Warszawie czekają na niego targi ubraniowe, ćwiczenia z trenerem personalnym, wybór modowych stylizacji i nauka sztuki palenia cygar.

Czy dla naszego Dżentelmena wieś będzie równie  łaskawa ? Banalne zrobienie maseczki - wprowadzi w mały szok mamę wieśniaka a opowiadanie o życiu codziennym projektanta nie wywoła nic poza śmiechem sąsiada. Przełom nastąpi w kurniku. To tam Łukasz podczas bielenia ściany wyzna matce Wieśniaka... No właśnie co wyzna Dżentelmen??? Jaką skrywał do tej pory tajemnicę ? Nie możecie tego przeoczyć..

 

PREMIERA: "Dżentelmeni i Wieśniacy" Czwartek o 22:30

Powtórka: Sobota godz.21:00

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ogólnie wielki szacunek do ludzi ze wsi.... Może czasami biedni,może śmieszni,ale bardzo honorowi i często przykro na to patrzeć jak ciężkie mają życie

~Gość

Oglądałem odcinek o chłopaku z Podlasia który za pieniądze z prezentu kupił dzieciom ubrania i zabawki. Łza się w oku zakręciła,dajcie jego namiary to coś im wyślę....

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix