Archiwum

"Zamiana Żon": Prawda bywa bardzo trudna...

Aktualności

"Zamiana Żon": Prawda bywa bardzo trudna...
Zamiana Żon

Drugie imię Marii i Radka z Warszawy to samorozwój. Przedsiębiorcze małżeństwo ma biznesplan na każdą dziedzinę życia. W ich kalendarzach nie ma miejsca na przypadek - wszystkie dni są skrupulatnie zaplanowane, a każda minuta wykorzystana do maksimum. Zaraz po biznesie, najwięcej miejsca w sercach pary zajmuje sport. Oboje biorą udział w triathlonach, do których przygotowują się podczas wielogodzinnych treningów. 2-letni synek małżeństwa Ali nosi imię po słynnym pięściarzu, a rodzice już teraz planują, że w przyszłości zostanie zawodowym kolarzem.

Zgoła inaczej wygląda codzienność w Wieluniu, gdzie mieszkają Beata i Tomek oraz ich trzech dorastających synów. Beata ze względu na chorobę 15-letniego Kamila, który urodził się z zespołem Downa, poświęciła swoje życie walce o jego samodzielność. Wszystkie zajęcia terapeutyczne syna zabierają Beacie tyle, że "czas wolny", jaki jej pozostaje, musi przeznaczyć na sprzątanie i gotowanie oraz opiekę nad pozostałym dwojgiem synów. Mimo nawału obowiązków, Beata jest szczęśliwa, bo z Tomkiem udało jej się stworzyć pełen ciepła i miłości dom, o jakim zawsze marzyła. Docenia bliską relację z mężem i silne więzi, jakie łączą ich z dziećmi.

Czy zasady optymalizacji czasu żyjącej w biegu bizneswoman znajdą zastosowanie w domu, w którym często trudno cokolwiek zaplanować? Jak niepracująca mama odnajdzie się w świecie, w którym czas musi poświęcić przede wszystkim sobie?

 

Premiera "Zamiany Żon" w piątek o godz. 22:00 w TTV.

Powtórki:

Sobota, godz. 21:00
Niedziela, godz. 16:05
Wtorek, godz. 22:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix