Zofia i Stanisław podbijają Stambuł

Aktualności

Zofia i Stanisław podbijają Stambuł
Zofia i Stanisław, Pierwszy Raz za Granicą

 

Zofia i Stanisław podbijają Stambuł, Sylwia i Karolina namieszają na Teneryfie

Jan Pirowski zaskoczy kolejne dwie pary bohaterów, wysyłając je w niezwykłe miejsca. Zofia i Stanisław będą mieli wyjątkową okazję, żeby być równocześnie w Europie i Azji. A Sylwia i Karolina zaliczą podryw stulecia.

Zofia i Stanisław wiodą uporządkowane  życie w malowniczym Julianowie pod Łodzią. Poznali się dawno dawno temu „za granicą“ czyli w sąsiedniej wsi. Zofia miała wtedy 19 lat, a Stanisław – 20.  Od razu między nimi zaiskrzyło. I iskrzy już niezmiennie od 40 lat. Rubinowa rocznica ślubu załuguje na to, aby z tej okazji zrobić coś pierwszy raz w życiu. Na przykład, po raz pierwszy wyjechać z granicę i po raz pierwszy polecieć samolotem. Zwłaszcza, że lot samolotem to marzenie życia Zofii. A Jan Pirowski postanowił je spełnić, z właściwym sobie rozmachem.

 

Sylwia i Karolina na co dzień próbują podbić muzyczną scenę w Polsce. W tym celu założyły zespół CzarnoBiałe i są gotowe na wszystko. A ponieważ mieszkają na dwóch krańcach Polski i dzieli je ponad 400 km,  nad piosenkami muszą pracować głównie przy pomocy telefonu i internetu. Wyjeżdżają za granicę, ponieważ to niepowtarzalna okazja, żeby mogły spędzić ze sobą parę dni i wspólnie znaleźć pomysł na nowy kawałek. Ale czy energia twórcza dziewczyn zostanie skierowana we właściwą stronę? Zobaczcie, gdzie polecą CzarnoBiałe i jakie będą efekty ich pobytu za granicą?

PREMIERA: "Pierwszy Raz za Granicą" Sobota, 9 Września o 22:00

Powtórki: Niedziela 9:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix