Archiwum

Czy Marlena jest gotowa na wszystko? Damy i Wieśniaczki.PL

Aktualności

Czy Marlena jest gotowa na wszystko? Damy i Wieśniaczki.PL
Marlena, Damy i Wieśniaczki

 

Czy Marlena jest gotowa na wszystko?

Czas na kolejną odsłonę naszej serii "Damy i Wieśniaczki.PL" Poznajmy nasze bohaterki.

Marlena ma 28 lat i choć mieszka w Łomży każdą wolną chwilę  spędza w Warszawie. Prowadzi świetnie prosperujący salon kosmetyczny, który pozwala jej na luksusowe życie. W szafie Marlena ma ponad 100 par butów, markowe  torebki oraz sukienki warte kilka tysięcy.  Pewna siebie i  emanująca pozytywnym nastawieniem  Marlena zawsze osiąga to co chce, a jej życiowe motto to: "gotowa na wszystko". Teraz podda swoją dewizę trudnemu testowi. Czy  zrozumie świat w którym  nieustanna praca i bieda to codzienność? Czy ambitna Dama zrozumie bierną postawę męża Wieśniaczki?

Pochodząca z dolnośląskich Malczyc Agnieszka całe dnie poświęca piątce dzieci, a w nielicznych, wolnych chwilach, planuje wymarzony ślub kościelny. Niestety  skromny domowy budżet nie pozwala jej zrealizować tego marzenia. Agnieszka nigdy nie widziała dużego miasta i niewiele wie o życiu dam. Przeprowadzka do Warszawy będzie dla niej przygodą życia. Podczas pobytu w stolicy Agnieszka będzie mogła pozbyć się wieloletniego kompleksu, ale czy się na to odważy?

 

PREMIERA: "Damy i Wieśniaczki.PL" Czwartek 22:00

Powtórki: Sobota 21:00, Niedziela 16:05

Komentarze (9)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

TEŻ TAK SĄDZE POWINNI POKAZYWAC CO POTEM SIE DZIEJE U NICH MOŻE STANIE SIĘ DAMĄ,ALE TO NIE DLA NIEJ ONA WOGÓLE TEGO NIECZUJE A NAJLEPSZY TEKST TY JESTEŚ WREDNA A TY JESZCZE LEPSZA

~Gość

Wieśniaczka zmarnowała swoje życie już na początku

~Gość

dama z Konarzyc koło Łomży zapomniał wół jak cielęciem był ona sama pochodzi z ....a teraz dame rżnie

~Gość

Miałam mały problem z odróżnieniem damy od wieśniaczki. Ja nie chcę nikogo obrazić, uważam że wieśniaczka ma niesamowity potencjał, oby dała radę zmienic coś w swoim życiu, ale Śląsk ? Nie oszukujmy się, nie będzie łatwo.
Dama bardzo pozytywna osoba, konkretna, bezpośrednia, godne podziwu osiągnięcia biznesowe, trochę ogłady,... rozwiń

~Gość

Wieśniaczka nie ma żadnego potencjału. Wraz ze swoim partnerem już na zawsze pozostaną na utrzymaniu społeczeństwa.Jest wysoce prawdopodobne, iż dzieci podzielą los rodziców. Nie zauważyłam nawet odrobiny chęci do zmiany swojego stylu życia. Gorzej, wieśniaczka jest osobą stosunkową młodą i nie powiedziała ostatniego słowa w kwestii... rozwiń

~Gość

Wieśniaczka i potencjał? Ma jedynie potencjał rozrodczy,piatkę dzieci i nieodpowiedzialnego męża - dziecioroba. Czy on potrafi cokolwiek robić poza tym? Bardzo smutny obraz niedołęstwa i głupoty ludzkiej.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix