Express
Express

Nasze pierwsze źródło informacji, czyli „Express” od 11 lutego będzie jeszcze częściej! Teraz najświeższe wiadomości na żywo dostępne w TTV przez cały dzień już od godziny 6:45. W wiosennej ramówce, oprócz nowych godzin emisji, pojawią się też nowi prowadzący. Do Małgorzaty Prokopiuk i Jakuba Porady dołączą dziennikarki Patrycja Stockinger i Joanna Dunikowska-Paź.

„Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana w przystępnej formie. W „Expressie” mówimy i pokazujemy co przyniósł dzień, co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą, co warto wiedzieć. To program dla ciekawych świata i chcących trzymać rękę na pulsie najważniejszych wydarzeń.

Kontakt e-mail: express@ttv.pl

 

Nowe wydania "Expressu"

od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:45, 8:45, 10:45, 15:45, 17:45, 21:45.

w weekendy: 8:45, 10:45, 15:45, 17:45, 19:45.

Komentarze (32)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dzis 05.10.2019 o godz 15:45 w expressie pokazywali małego Filipka chorego na jakąś chorobę znaną dopiero od kilku lat , można dowiedzieć się jaka to była choroba?

~Gość

w dniu dzisiejszym w programie express zostały podane błędne informacje owszem Mistrzostwa Polski w Baloniarstwie w pierwszym dnu odbywały się w Lesznie zaś większość pokazana w telewizji to drugi dzień zawodów w miejscowości Dolsk

~Gość

witam całą ekipe pracującą w telewizji TTV.Pozdrawiam Irek

~Gość

Co to za melodia? Pojawia się w tle na zakończenie zerwisu pogodowego? Bardzo ją lubię, ale nie wiem gdzie jej szukać??

~Gość

Piszecie, że jest Express codziennie o 19:45 a nie ma niestety! To idealna godzina! Zawsze go oglądałam - czy można przywrócić tą godzinę emisji?

~Gość

Szanowni redaktorzy, chciałbym Wam przypomnieć, że stolicą województwa Podlaskiego jest Białystok , a nie Suwałki. Kto Was uczył geografii?

~Gość

Proszę o przywrócenie wydania z 19.45. Bardzo brakuje!

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix