Archiwum

"Express": Morderstwo antykwariusza i jego rodziny

Aktualności

Dziś 17:45, 19:45 i 21:45
"Express": Morderstwo antykwariusza i jego rodziny
gda1

W dzisiejszym "Expressie" między innymi:

Nieznani sprawcy weszli do mieszkania na drugim piętrze w kamienicy w Gdańsku. Zabili mężczyznę, jego konkubinę i 1,5-roczne dziecko. Zamordowany był gdańskim antykwariuszem, handlującym dziełami sztuki. W jego mieszkaniu zabezpieczono kolekcję broni i materiały wybuchowe.

6-latek wezwał policję do pijanej matki. Na mróz wyszedł w koszulce, bez butów. 26-letnia Julia M. była tak pijana, że nie udało jej się dobudzić. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, funkcjonariusze wszczęli przeciwko matce dochodzenie. Grozi jej 5 lat więzienia i utrata praw rodzicielskich.

Zanim został w wieku 33 lat księdzem, był po prostu Jorge Mario Bergoglią i prowadził całkiem świeckie życie. Papież Franciszek wyznał autorom swojej biografii, że miał dziewczynę ale związek z kobietą nie przetrwał w obliczu życiowego wyboru.

Atelier Amaro to pierwsza restauracja w Polsce wyróżniona prestiżową Gwiazdką Michellina. Wizyta w warszawskiej restauracji do najtańszych nie należy. Podaje się tu tzw. menu degustacyjne. Trzydaniowe kosztuje 145 zł od osoby, pięciodaniowe - 220 zł, a ośmiodaniowe 280 zł. Kolacja dla dwóch osób z winem to ok. 600-750 zł.
Sabrina, bardzo utalentowana i baaaardzo działająca na zmysły męskiego grona fanów piosenkarka, kończy 45 lat. Jej hit „Boys, boys” rozgrzewał magnetofony kasetowe na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Na "Express" zaprasza Jakub Porada

Codziennie o 17:45 i 19:45
Od poniedziałku do piątku też o 21:45

Kontakt e-mail: express@ttv.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix