Historie ludzi bezdomnych w "Rinke. Na krawędzi"

Aktualności

Historie ludzi bezdomnych w "Rinke. Na krawędzi"
Rinke. Na krawędzi

„Rinke. Na krawędzi” to bardzo osobisty projekt reżysera i producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa. Bohaterów programu „Rinke. Na krawędzi” można spotkać na ulicy, pod mostem, w pustostanach. To ludzie bezdomni. Rinke Rooyens wyciągnął do nich rękę, starając się im pomóc i odmienić ich los.

Charyzmatyczny prowadzący i producent telewizyjny spotykał się bohaterami programu niemal przez rok. Motywował, kibicował, pomagał stanąć na nogi w codziennych sytuacjach i wspierał w realizacji marzeń.

Historie i przypadki ludzie bezdomnych, którzy postanowili skorzystać z tej nieoczekiwanej szansy, nie pozostawią widzów obojętnymi.

 

Premiera "Rinke. Na krawędzi" w niedzielę 2 września o godz. 22:00.

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Rinke niech Ci Bóg Błogosławi, Potwierdzasz moje twierdzenie. Chwała Ci za to, co robisz. Mam nadzieję, że będę mieć kiedyś szansę z Tobą porozmawiać. Jesteś Wielkim człowiekiem :). Bardzo Cię popieram. Rób dalej swoje :).

~Gość

Jest Pan wielkim człowiekiem, że pomaga Pan tym zagubionym ludziom. Chcą pomocy na pewno,to widać w programach, ale nie umieją sobie poradzić.Pozdrawiam.

~Gość

Wielki szacunek na prowadzącego ! Trzeba pomagać karma wraca ..

~Gość

Oglądałem. Wspaniały program. Szacunek dla prowadzącego. Nie można pozostawiać tak bezdomnych - trzeba dać im szansę. Trzymam kciuki.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix