Kontakt

Strony statyczne

Kontakt
186099254.jpg

Masz problem? Chcesz się z nami czymś podzielić? Chcesz porozmawiać z naszymi reporterami?
Pisz i dzwoń, jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!

Telewizja TTV

Stavka sp. z o.o.
00-358 Warszawa, ul. Ordynacka 14/9
e-mail: redakcja@ttv.pl
tel. (22) 453 60 00

Reklama, sponsoring, projekty specjalne na antenie TTV, patronaty medialne
kontakt:
TVN Media Sp. z o.o.
ul. Wiertnicza 166 02-952 Warszawa

tel. (+48) 22 856 64 00
fax. (+48) 22 856 64 95

Kontakt z programami:

Blisko ludzi
e-mail: bliskoludzi@ttv.pl

Express
e-mail: express@ttv.pl

Kossakowski. Inicjacja
e-mail: kossakowski@ttv.pl

Ostre cięcie
e-mail: fryzjerzy@ttv.pl

Usterka
e-mail: usterka@ttv.pl

Przepustka

e-mail: Przepustka@ttv.pl

Handlarze

e-mail: Handlarze@ttv.pl

Castingi

e-mail: Casting@ttv.pl

tvnpix