Nauka Jazdy - wiosną w TTV

Aktualności

Nauka Jazdy - wiosną w TTV
Nauka Jazdy, TTV

 

NAUKA  JAZDY

Wiosną w TTV nowa odsłona kultowej serii „Nauka jazdy”.
Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie.

Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie do telewizji TTV. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców?

Przekonamy się o tym śledząc zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy.
Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę.

Nie zabraknie oczywiście nagrody. Na kursantów, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka. Część z nich dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także zagranicą. Innych będziemy śledzić jak samodzielnie sobie radzą za kółkiem w rodzimej miejscowości.

Już tej wiosny przekonamy się czy NAUKA JAZDY nie poszła w las.

 

PREMIERA: "Nauka Jazdy" WTOREK, 28 luty 22:30

tvnpix