O nas

Strony statyczne

O nas

TTV – ROBIMY DOBRĄ TELEWIZJĘ

TTV jest nowoczesną stacją telewizyjną, która rozpoczęła nadawanie 1 stycznia 2012 roku wraz z ruszającą w Polsce telewizyjną rewolucją cyfrową.

Atutem stacji jest ramówka oparta na własnych, autorskich programach oraz charyzmatyczne osobowości - prowadzący, którzy mają odwagę realizować swoje pasje na antenie TTV.

Telewizja TTV ma swój niepodrabialny charakter programowy. Prezentuje widzom inspirujące historie w oryginalnych, autorskich programach jak "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Nieoczywiste", "Betlejewski. Prowokacje", "Ostre cięcie".
Charakter stacji buduje też angażujący miks programów poradnikowo - edukacyjnych - "Usterka", oraz "Handlarze", a także poznawcze pasmo informacyjne w postaci "DeFacto" oraz "Expressu".
TTV jest też blisko tematów z codziennego życia poprzez programy interwencyjne "Blisko ludzi" oraz "Uwaga! Po uwadze".

TTV jest związana z kanałami Grupy TVN. Realizuje też koprodukcje z innymi dużymi kanałami (wspólna seria "Tabu Polska" z National Geographic). Oferta programowa TTV zawiera także produkcje zagraniczne, w tym z krajów Europy Wschodniej (Ukraina, Rosja).

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).

tvnpix