O nas

Strony statyczne

O nas

TTV – ROBIMY DOBRĄ TELEWIZJĘ

TTV jest nowoczesną stacją telewizyjną, która rozpoczęła nadawanie 1 stycznia 2012 roku wraz z ruszającą w Polsce telewizyjną rewolucją cyfrową.

Atutem stacji jest ramówka oparta na własnych, autorskich programach oraz charyzmatyczne osobowości - prowadzący, którzy mają odwagę realizować swoje pasje na antenie TTV.

Telewizja TTV ma swój niepodrabialny charakter programowy. Prezentuje widzom inspirujące historie w oryginalnych, autorskich programach jak "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Nieoczywiste", "Betlejewski. Prowokacje", "Ostre cięcie".
Charakter stacji buduje też angażujący miks programów poradnikowo - edukacyjnych - "Usterka", oraz "Handlarze", a także poznawcze pasmo informacyjne w postaci "DeFacto" oraz "Expressu".
TTV jest też blisko tematów z codziennego życia poprzez programy interwencyjne "Blisko ludzi" oraz "Uwaga! Po uwadze".

TTV jest związana z kanałami Grupy TVN. Realizuje też koprodukcje z innymi dużymi kanałami (wspólna seria "Tabu Polska" z National Geographic). Oferta programowa TTV zawiera także produkcje zagraniczne, w tym z krajów Europy Wschodniej (Ukraina, Rosja).

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).

Komentarze (24)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

czy stacja ttv mogla by wyemitowac serie amerykanscy naprawiacze?? albo 3lub 4 sezon autostrady przez pieklo? tej jesieni???

~Gość

Prosze gdzie moge oglondacz wasz program v Cezskej republice ( CZ ) ? tv Sat - Sky Link ?

~Gość

Kocham z całej duszy Pogodynke z TTV.( Mariusz I. )

~Gość

Nie jesteście zbyt obiektywni ttv .Cenzura was hamuje?czy co?Mowicie tylko o tym,co daje wam oglądalność?...Takie są realia?Jestem pielęgniarką,ale z tego,co obserwuje NIKT nie trzyma naszej strony,nawet Wy!!! ,,niby niezależne media,,a tv
prowadzi NAGONKĘ na nas pielęgniarki!Poczekamy,zobaczymy...Wy też kiedyś wylądujecie w szpitalu...Ja... rozwiń

~Gość

Jaka dobra telewizja???
Wciąż w wiadomościach jakieś stare 40 letnie pogodynki pokazujecie jak w TVP1, lub TV Trwam. Nie macie młodych studentek w redakcji??? Tylko emerytki wychowane za komuny w Polsce???

~Gość

CHCIALBYM WAM PRZYPOMNIEC ZE niejaki torun nie jest wylaczna stolica KUJ-POM:

~Gość

Wlasnie (Niedziela 02.08.15) w "Expresie" TTV strasznie krytykowano Lodz, ze wydala ogromne pieniadze na grajacy w trzeciej lidze LKS, czyli 120 milionow zlotych. Chce wam tylko przypomniec, ze wasz stadion w Warszawie tzw. narodowy kosztowal pona 1.600.000.000 czyli 14 razy wiecej niz tez w Lodzi i to jeszcze z podatkow wszystkich Polakow, a nie Warszawiakow,... rozwiń

~Gość

ile lat ma Pirowski ?

~Gość

na moje oko 18- 19

~Gość

25

~Gość

ma to ma. Najgorzej że nie szczery.
Jak mu z oczu patrzy...
Napadł na Bank???

~Gość

Film Odewiemy się czyli Wytwórnia marzeń to najlepszai najwspanialsza dokumentalna produkcja filmowa jaka kiedykolwiek w Polsce powstała na temat polskiego przemysłu filmowego i walki o showbiznesową karierę , gorąco polecam !!! Patrick Texas

~Gość

patrick texas poszukaj rozumu proszę

~Gość
  • Gość668:
  • patrick texas poszukaj rozumu proszę

więc jak

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix