Archiwum

Poznaj uczestników wojen magazynowych

Aktualności

Poznaj uczestników wojen magazynowych
"Wojny magazynowe", sezon 3

"Wojny magazynowe" nieustannie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Specjalnie dla
Was przygotowaliśmy mały "przewodnik" po bohaterach:

 

 

Dan i Laura Botson


"Wojny magazynowe", sezon 3
"Wojny magazynowe", sezon 3

Małżeństwo prowadzące aukcje. Prowadzą ich około 1,5 tys. rocznie. Dan pochodzi z rodziny o tradycjach licytatorskich. Bierze udział w aukcjach od 11 roku życia. Jego charakterystyczny, wypracowany przez wiele lat atrakcyjny sposób mówienia powoduje, iż jest najlepszy w branży.

 

Darrell Sheets i Brandon Sheets


Darrell w aukcjach magazynowych uczestniczy już od 32 lat. W tym czasie udało mu się zgarnąć kilka naprawdę niezłych kąsków. Należą do nich dzieła Picassa i seria najbardziej dochodowych komiksów na świecie. Nie boi się ryzyka. Spokojne zarabianie nie jest dla niego. Zdecydowanie woli polować na wielkie okazje. Wraz z synem Brandonem nie lubią tracić czasu na niepewne magazyny. Atakują wyłącznie te, w których spodziewają się pewnego zysku. Jako pilny uczeń ojca, Brandon o antykach wie prawie wszystko. Nie wyobraża sobie życia poza światem aukcji. Poświęca bardzo dużo czasu i energii, by stać się jak najlepszym łowcom i działać na własną rękę.

 

"Wojny magazynowe", sezon 3
"Wojny magazynowe", sezon 3

 

 

Jarrod i Brandi Schulz


Właściciele walczący o przetrwanie swojego sklepu - z artykułami używanymi Now and Then. Z reguły nie mają szczęścia do aukcji. Inni mówią o nich "przegrani". Jarrod i Brandi tworzą specyficzny duet. On - kocha ryzyko, obdarzony jest wielkim sercem. Ona - stąpa twardo po ziemi, liczy każdy grosz i kontroluje męża. Ponieważ ich interes nie idzie zbyt dobrze, każda zdobycz jest na wagę złota. Jarrod w każdym odcinku musi wykazać się przebiegłością, by rywalizować z najlepszymi.


"Wojny magazynowe", sezon 3
"Wojny magazynowe", sezon 3

 

 


David Hester


Najgrubsza ryba w "Wojnach magazynowych" - prowadzi działalność na najwyższą skalę. Jednak  jego majątek okupiony jest ogromnym wysiłkiem. Po tym jak w 2005 oskarżono go o jazdę pod wpływem alkoholu, Dave został skazany na prace społeczne w miejscowym sklepie. Sklep z meblami, który wówczas posiadał, postanowił przekształcić w sklep z artykułami używanymi. Ten pomysł zmienił jego życie. Dziś David zatrudnia największą liczbę osób. By móc zapłacić swoim 15 pracownikom, nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek straty.


"Wojny magazynowe", sezon 3
"Wojny magazynowe", sezon 3

 

Barry Weiss


Już kiedy miał 15 lat wszyscy znali Barrego Weissa jako kolekcjonera antyków. Dziś jako dojrzały mężczyzna po 60 nie boi się ryzyka. Największe doświadczenie idzie w parze z największą wiedzą. Ten bohater zna się na wszystkim od dzieł sztuki, po modele klasycznych aut aż do pamiątek z drugiej wojny światowej. Aukcje magazynowe to prawdziwa pasja Barrego, której wierny jest całe życie.

 

"Wojny magazynowe", sezon 3
"Wojny magazynowe", sezon 3

Premierowe odcinki "Wojen magazynowych" w każdy czwartek o 20:35

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Bardzo lubię oglądać Wojny Magazynowe - świetnie się przy tym bawię a przy okazji dowiaduję różnych ciekawych wycen towarów - bo interesują mnie starocie. Fajni ludzie! Pozdrawiam serdecznie Ewa

~Gość

oni są najlepsi wszyscy inni przy nich wysiadają .zawsze pierwsza wersja jest najlepsza.

~Gość

by stać się jak najlepszym łowcom i działać na własną rękę. - błąd ortograficzny!!!!

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix