Program TV

wstecz
 • SOS Ekipy w akcji

  Policjanci zostają wezwani do przedszkola, którego dyrektorka podejrzewa, że dzieci były zaczepiane przez pedofila… Mieszkańcy jednej z warszawskich kamienic wzywają patrol policji, bo od kilku dni nie widzieli swojej sąsiadki i podejrzewają, że starszej pani coś się stało… Impreza młodych ludzi nad Wisłą kończy się wezwaniem sekcji wodnej Straży Pożarnej – jedna z nastolatek zaginęła i jej znajomi podejrzewają, że mogła utonąć.
  60 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • DeFacto Extra 2

  W odcinku poznamy, jakie sekrety skrywa w sobie mgła, dlaczego niektórzy z nas posługują się lewą, a nie prawą ręką, jakie naprawdę są nietoperze, oraz jak działa ludzka pamięć i co zrobić, aby lepiej zapamiętywać informacje.
  25 MIN.
 • TRWA

  DeFacto 11

  W odcinku sprawdzimy, co potrafi bioinżynieria i jak może wyglądać człowiek przyszłości, pokażemy, co potrafią superkomputery, a na koniec odkryjemy sekrety niezwykłego żywiołu.
  30 MIN.
 • Ukryta prawda

  W jednej z podwarszawskich miejscowości dochodzi do serii podejrzanych podpaleń. Członkowie jednostki straży pożarnej podejrzewają, że stoi za tym ich nowy kolega. Kiedy jednak wychodzi na jaw, że nowy strażak związał się z dziewczyną starszego kolegi, podejrzenia padają na mężczyznę porzuconego przez dziewczynę. Wszyscy sądzą, że z zemsty za uwiedzenie dziewczyny chciał pogrążyć nowego kolegę.
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 3

  W województwie podkarpackim we wsi Nadole mieszka wesoła wieśniaczka Izabela. W Nysie mieszka kochająca mocne wrażenia i wytworne gadżety dama – Debora. Czy po zamianie Iza doceni pracę damy, a Debora poradzi sobie na wsi?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 10

  HIT telewizji TTV, gwarantujący zdrową dawkę śmiechu w poniedziałkowe wieczory. Ulubieni bohaterowie zasiadający na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji wkraczają w kolejny sezon. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Popularny międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV.
  60 MIN.
 • Kartoteka 6

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  65 MIN.
 • Idealna niania 9

  Czteroosobowa rodzina: tata Radek, mama Justyna, 7-letnia Julka i 2-letni Kajtek uwielbiają podróże i ciągle planują nowe wyjazdy. Julka marzy o tym, aby zostać podróżniczką, natomiast Kajtek – tak samo jak tata – kocha piłkę nożną. Radek prowadzi własny biznes i często wyjeżdża, dlatego para poszukuje nowej niani, która zastąpiłaby Panią Halinę, która do niedawna opiekowała się dziećmi. Czy Justyna i Radek znajdą tak dobrą nianię, jak poprzednia?
  45 MIN.
 • Kilogramy zbędnej skóry 2

  Walka z otyłością nigdy nie jest łatwa, szczególnie dla tych osób, które zrzuciły sporą liczbę zbędnych kilogramów i teraz ich ciała zdobią zwały obwisłej skóry! W tej serii spotkamy kilka śmiałych i zdeterminowanych osób, które zamierzają poddać się operacji usunięcia zbędnej skóry. Czy odzyskają wymarzoną figurę?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  W drugim odcinku poznamy damę Anię i Monikę. Ania jest zadowoloną z życia fotografką. Jej ulubionym zajęciem, zaraz po fotografii, jest śmiech. Ania uwielbia korzystać z medycyny estetycznej i nie wstydzi się o tym głośno mówić. Najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest jej synek - Natan. Jak każda dama kocha luksus w domu, w szafie i w życiu. Cedrowice-Parcela to niewielka miejscowość, w której mieszka druga uczestniczka programu - Monika. Osiemnaście metrów kwadratowych dzieli z trójką swoich dzieci i partnerem. Mówi o sobie, że jest kurą domową. Wieśniaczka mieszka obok swoich rodziców, gdzie razem starają się łączyć koniec z kocem. Bohaterki spróbują wcielić się wzajemnie w swoje role i sprawdzić, czy poradzą sobie w nowych rolach. Jak ta zamiana miejsc spodoba się uczestniczkom? Czy uciekną w połowie programu, czy zostaną do końca?
  70 MIN.
 • Luksusowe minidomy 2

  Patryk, miłośnik przyrody, ma marzenie by porzucić swój wielki dom i zamieszkać na 22 metrach kwadratowych, blisko natury. W decyzji o jego wyglądzie pomoże mu jego przyjaciółka. Taka zmiana pomoże mu skupić się na tym co w życiu najważniejsze.
  20 MIN.
 • Usterka 9

  Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy.
  35 MIN.
 • Uwaga!

  20 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Orzeł czy Reszka 2

  W kolejnym odcinku „Orła czy reszki” zabieramy w nieznane Janka Pirowskiego i Przemka Kossakowskiego. Ślepy los i rzut monetą zadecyduje, który z nich przeżyje przygodę wyposażony w złotą kartę, a kto będzie musiał uruchomić wyobraźnię i podróżować ze 100 dolarami w kieszeni. Jak Janek i Przemek poradzą sobie w Szkocji? Czy uda im się poczuć klimat krainy mężczyzn w spódnicach? Przygoda naszych bohaterów rozpoczyna się w Edynburgu, mekce brytyjskiej arystokracji. Miasto słynące z wystawnych rezydencji, z pałacem królowej Elżbiety II na czele, piwnic wypełnionych najlepszą na świecie whisky i doskonałego jedzenia, jest idealnym miejscem by zaszaleć. Ten, kto wygra losowanie będzie miał pod dostatkiem najbardziej luksusowych atrakcji. Czy odnajdzie w sobie prawdziwego szkockiego lorda? Przegranemu zdecydowanie nie zabraknie wyobraźni. Czy oczarowany atmosferą prawdziwego szkockiego pubu postanowi przepić wszystkie pieniądze? A może pozbawiony ostatniego grosza będzie musiał zaszyć się gdzieś w dziczy, czekając na kaca i zimny poranek? W tym odcinku nie zabraknie też szalonych sportowych emocji. Nasi bohaterowie staną w szranki tradycyjnych „highland games”, w których prawdziwi Szkoci udowadniają swoją męskość. Czy Janek i Przemek zdecydują się porzucić spodnie na rzecz kiltu, by zyskać przewagę w rzucie kłodą i workiem ze zbożem?
  55 MIN.
 • Królowe życia 5

  W drugim odcinku przekonamy się czy Jacek jest gotowy na miłość. Dagmara będzie mu pomagać poukładać życie. Jego druga połówka na pewno istnieje. Wystarczy ją znaleźć i rozkochać w sobie do szaleństwa. Córka Agnieszki szczęśliwie znalazła już swojego królewicza. Jak dalej potoczą się ich losy? Rafał i Gabriel przeżyją chwile grozy. Kiedy starsza, bliska osoba nie odbiera telefonu przez pół dnia, wyobraźnia szaleje...
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak pozbyć się bólu zęba bez ingerencji dentysty, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko i tanio otworzyć mobilny, miejski basen.
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 3

  W premierowym odcinku 3. sezonu przed kursantami żmudna nauka przepisów. Instruktorzy Łukasz Kmiecik i Edyta Bartosiak będą wprowadzać nowicjuszy w tajniki wiedzy o poruszaniu się pojazdem mechanicznym po ulicach. Zbigniew Chrzan przy pomocy modelu pokaże jak działa silnik, a na placu treningowym Justyna Kalisz zakręci w głowach swoim uczniom symulatorem dachowania. W pierwsze godziny na warszawskich ulicach wyjedzie pani Krystyna — sadowniczka. Szykujcie się na „arie operowe” w wykonaniu przerażonej kursantki! Całe szczęście, że ma obok siebie opanowaną instruktorkę Edytę Bartosiak. Jonathan „King” Brown pochodzi z Ghany. Jego życie zawodowe to przede wszystkim piłka nożna, ma też na koncie kilka piosenek. Czy do listy sukcesów dopisze zdobycie prawa jazdy? Teraz wszystko w rękach jego i instruktorki Justyny Kalisz. „Nauka jazdy” spełnia także niektóre marzenia swoich widzów. Klaudia Kozik, na co dzień sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, od zawsze marzyła, żeby spotkać Łukasza Kmiecika. Przed nią pierwsze jazdy — tylko jak je zniesie jej idol? Instruktor Zbyszek Chrzan dostanie twardy orzech do zgryzienia — kursanta Kubę. Największą wadą nowego ucznia jest niepanowanie nad nerwami, a największą miłością — kibicowanie Cracovii. Co wyniknie z takiego połączenia?
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 4

  Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
  45 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 3

  W ostatnich tygodniach sprawa dyskoteki spędzała Dagmarze sen z powiek. Po rozmowie z babcią podjęła w końcu ostateczną decyzję. Teraz czeka ją spotkanie biznesowe z Roksaną. Rafał i Gabriel zauważyli, że ich pracownia futer na Starym Mieście straciła dawny blask, a przecież miejsce, w którym kolorowe ptaki spędzają większość czasu musi lśnić jak diament i od razu przykuwać pełne zachwytu spojrzenia. Postanowili własnoręcznie odmalować elewację swojej pracowni.
  50 MIN.
 • Usterka 11

  Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Ostre cięcie 10

  Jędrzejów to kolejna miejscowość, do której nasi fryzjerscy mistrzowie Andrzej i Tomek wyruszają na misję ratunkową. Tam czeka na nich skromna i niepozorna Grażyna, która samodzielnie prowadzi swój salon w zacisznym miejscu. Niestety nieskutecznie, bo miejsce świeci pustkami. Właścicielka salonu będzie musiała sama znaleźć klientkę, na której zaprezentuje swój fryzjerski kunszt. Na pierwszy ogień pójdzie cięcie. Czy uda jej się zachwycić Andrzeja, który na temat strzyżenia wie wszystko? Kolejnym wyzwaniem będzie odzyskanie utraconej przez nią kiedyś klientki, która nie była zadowolona z wizyty. Tutaj pole do popisu będzie dla Tomka, przed którym nie da się ukryć niedociągnięć związanych z koloryzacją. Czy te dwa sprawdziany pozwolą znaleźć odpowiedzieć na pytanie: dlaczego w salonie brakuje klientów? Andrzej i Tomek uruchomią plan naprawczy, który poza profesjonalnym fryzjerskim szkoleniem, będzie też miał charakter wstrząsowo – terapeutyczny. Czy dawka emocji jaką poczuje Grażyna pozwoli jej otworzyć się na zmiany? Na koniec jak zawsze przyjdzie czas na ostatni, najważniejszy test. Zadaniem fryzjerki będzie stworzenie wyjątkowej fryzury w stylu BOHO dla wyjątkowego gościa. W tym odcinku pojawi się Maja Hyży!
  50 MIN.
 • Ostre cięcie 7

  Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zawsze jadą na swoje misje ratunkowe pełni wiary i nadziei. Nie inaczej było, kiedy los zaprowadził ich do Płocka. Tylko, że tym razem w salonie o wdzięcznej nazwie „Beata”, było miło, czysto i nawet ładnie. Pani Beatka – właścicielka salonu – i jej pracownice: Wioletka, Tereska i Paulinka tworzyły wręcz idealny zespół! I tylko jeden szczegół mącił ten idealny obrazek – mała ilość klientów. Panowie postanowili więc sprawdzić, czy na tym idealnym obrazku nie ma przypadkiem jakiejś rysy... I okazało się, że jest. I to niejedna. Tomek musi zaczynać od podstaw: kto jest wiosną, latem jesienią i zimą. Andrzej musi walczyć z brakiem zarządzania i warsztatu. I o dziwo, z pomocą przychodzą piłkarze ręczni Wisły Płock... A na koniec do salonu wkracza Monika Mrozowska, która poddaje swoje piękne, kręcone włosy cięciu i ma nadzieję, że nie będzie tego żałować. Czy rzeczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem?
  40 MIN.
 • Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja

  Zmierzając w stronę Rosji, Przemek Kossakowski przejeżdża przez południe Ukrainy - bardzo interesujący i wciąż przez niego niepoznany teren. Podróż zaczyna od Odessy, wielokulturowego miasta nazywanego Perłą Morza Czarnego. Spotkanie ze słynnym mistrzem akupunktury to jeden z zaplanowanych punktów wyprawy. Czy kilkugodzinne czekanie w kolejce zakończy się sukcesem? Życie lubi zaskakiwać. Przemek doświadczy tego na sobie spotykając przez przypadek ulicznego chiromantę. Okaże się, że wie o życiu Przemka bardzo dużo... "Kossakowski. Szósty zmysł" wraca na antenę!
  30 MIN.
 • Kwitnący interes

  Przemysł kwiatowy to 100 miliardów dolarów światowego biznesu, w którym Holendrzy kontrolują rynek. Zmienia się to za sprawą Wielkiej Brytanii, która jest jednym z największych na świecie kupców kwiatów ciętych. Poznaj nową generację florystów, którzy rewolucjonizują swoją branżę, od nietypowych rodzimych sadzonek do atrakcyjnych wystaw w National Gallery w Londynie.
  60 MIN.
 • Seks - wypadki 2

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  55 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Odezwiemy się...

  W pierwszym odcinku bliżej poznajemy bohaterów serii, którzy przedstawili nam się w prologu. Darka, bezrobotnego budowlańca ze Szczecina, pragmatycznie i z dystansem podchodzącego do swojej aktorskiej "kariery", Krzysztofa z Bełchatowa, uśmiechniętego chłopaka z łobuzerskim wizerunkiem. Darek opowie nam o castingach, a Krzysztof zdradzi skąd "wzięło się u niego to aktorstwo". Kilku z nich zobaczymy w scenkach castingowych. Będziemy świadkami jak sobie radzą ze stresem przed kamerą. Weteran castingowy, pan Maciej opowie o swoich początkach.
  25 MIN.
 • Odezwiemy się...

  Naszymi bohaterami są statyści, którzy walczą o rolę w filmie, serialu czy reklamie. Wszyscy marzą o tym, by zostać gwiazdami. Niektórzy mają dyplomy szkół aktorskich, inni wciąż chodzą na prywatne kursy, doszkalają się, by spełnić swoje marzenie. Większość to jednak „samorodne talenty“. W 9 odcinkowym serialu dokumentalnym poznamy ich wzloty i upadki naszych bohaterów. Będziemy podglądać „tajniki” castingów do różnych produkcji filmowych i sprawdzimy jakie efekty przyniosła ich „walka o rolę”
  30 MIN.
 • Uwaga! po Uwadze

  55 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów