Program TV

wstecz
 • SOS Ekipy w akcji

  Młoda kobieta wzywa patrol policji, twierdząc, że do jej mieszkania wtargnął obcy mężczyzna, który zabarykadował się w łazience i nie chce wyjść… Inny patrol wyjaśnia sprawę kradzieży pieniędzy w warsztacie samochodowym i odkrywa rasowe podłoże konfliktu… Pogotowie ratunkowe przyjeżdża na wezwanie 9-latka, który twierdzi, że jego przyjaciel się zatruł. Ratownicy są zdumieni, gdy widzą, kto jest ich pacjentem.
  65 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Defacto 6

  W tym odcinku DeFacto czeka Was mnóstwo ciekawostek. Pokażemy Wam kulisy bogactwa najpotężniejszego polityka świata Donalda Trumpa i jego dzieci. Ale to dopiero początek atrakcji! Zabierzemy Was też pod ziemię i pokażemy, jak powstawał najdłuższy tunel kolejowy świata pod szwajcarskimi Alpami, którego budowa trwała aż... Nie, nie zdradzimy ile - tego dowiecie się z odcinka. A kiedy już nasza podróż pod górami dobiegnie końca, rozpoczniemy akcję ratunkową - czyli nauczymy Was, jak możecie uratować komuś życie. Oczywiście pokażemy też garść nowinek z różnych stron świata czyli DeFacto NEWS.
  25 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku weźmiemy pod lupę e-używki i sprawdzimy, czy naprawdę są bezpieczne dla zdrowia, pokażemy jak od kulis działa platforma wiertnicza i zabierzemy was do niezwykłego schroniska dla egzotycznych zwierząt w Tajlandii.
  30 MIN.
 • Ukryta prawda

  Do jednej z warszawskich kamienic wprowadza się atrakcyjna wdowa. Szybko zaczyna interesować się dużo młodszym od siebie sąsiadem, który chętnie pomaga jej przy urządzaniu mieszkania. Niestety relacje między wdową, a młodym mężczyzną nie podobają jego żonie. Kiedy na koncie małżeństwa nieoczekiwanie pojawia się duża suma pieniędzy, żona podejrzewa, że to wdowa zapłaciła jej mężowi za usługi seksualne. Czy przypuszczenia kobiety okażą się prawdziwe?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 3

  Fotomodelka i projektantka Marta Szóstka to dama z Częstochowy, która zamieni się z wieśniaczką Basią, wychowującą trójkę dzieci we wsi Kieszkowo w województwie kujawsko-pomorskim. „Damy i wieśniaczki.PL” to polska wersja popularnego programu TTV, w którym dwie dziewczyny ze skrajnie różnych światów na 3 dni zamieniają się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu, czy potrzeba czegoś więcej. Tutaj bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy pojadą na głęboką prowincję; niektóre z nich po raz pierwszy w życiu! Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym kroku. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez łazienki i bieżącej wody? W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu? Powrót do codzienności może okazać się bolesny dla obu bohaterek, zaś efekt zderzenia dwóch tak różnych światów jest trudny do przewidzenia.
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku będzie się działo. Naszych bohaterów zaskoczy to, kto odpadnie w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami. Sprawdźcie czy dadzą się wkręcić w randkę jak bohaterowie nowego programu. Natomiast to jak Majka Jeżowska z programem Szansa na sukces Eurowizja Junior przeniesie ich w czasy młodości i zachęci do śpiewania ulubionych piosenek z dzieciństwa, trzeba zobaczyć koniecznie.
  60 MIN.
 • Kartoteka 6

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  65 MIN.
 • Idealna niania 9

  Ilona i Paweł szukają niani dla 6-miesięcznej Julki. Paweł pracuje na dwa etaty, a Ilona chciałaby wrócić do pracy. Czy niania przejdzie profesjonalną rekrutację?
  45 MIN.
 • Kilogramy zbędnej skóry 2

  Walka z otyłością nigdy nie jest łatwa, szczególnie dla tych osób, które zrzuciły sporą liczbę zbędnych kilogramów i teraz ich ciała zdobią zwały obwisłej skóry! W tej serii spotkamy kilka śmiałych i zdeterminowanych osób, które zamierzają poddać się operacji usunięcia zbędnej skóry. Czy odzyskają wymarzoną figurę?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  W kolejnym odcinku „ Dam i Wieśniaczek” poznamy Beatę i Barbarę. Beata mieszka w samym centrum Warszawy w luksusowym apartamencie. Kobieta dała się poznać jako medialna prowokatorka biorąc udział w projekcie „ Celebryta”. To film dokumentalny, który miał udowodnić, że każdy może być sławny, biorąc udział w bankietach, imprezach i bywając na ściankach. Dzięki temu uzyskała rozgłos i swoje 5 minut. Uważa, że nie kupuje się butów za mniej niż 1 000 złotych, a szampan jest jedynym trunkiem, którym można poczęstować gości i znajomych. Drugą uczestniczką jest wieśniaczka Barbara Zbijowska. Kobieta klepie biedę w miejscowości Chybie na Śląsku. Na co dzień wieśniaczka zajmuje się hektarem pola, oraz swoim pięcioletnim synkiem. Kobiety zamienią się swoim dotychczasowym życiem na kolejne trzy doby. Czy praca na tak wielkim gospodarstwie, jakie ma Barbara, spodoba się damie ze Stolicy? Czy ciągłe dbanie o piękno zewnętrzne nie znudzi się wieśniaczce?
  70 MIN.
 • Luksusowe minidomy 2

  Paty i Diego zwracają się z prośbą do Tysona i Michelle. Para chciałaby, aby ich nowoczesny i ekologiczny styl życia jak najlepiej zawrzeć w ich minidomku. Razem chcieliby podróżować po całym świecie.
  20 MIN.
 • Usterka 9

  Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy.
  35 MIN.
 • Uwaga!

  20 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Orzeł czy Reszka 2

  Kiedy nasi bohaterowie - Martyna i Patrycja, czyli słynne siostry Bukowskie, oraz Kuba i Sebastian z “Vlogboxa” - chwytali za walizki nie wiedzieli, że już za chwilę znajdą się w wakacyjnym raju. W Nicei, nieformalnej stolicy Lazurowego Wybrzeża, rzut monetą zdecyduje, która para będzie podróżowała ze złotą kartą, a kto będzie musiał przeżyć ze 100 dolarami w kieszeni. To miasto jest mekką bogaczy, którzy lubią chwalić się swoim majątkiem na każdym kroku. Luksusowe samochody, najdroższe butiki, obcowanie z najsłynniejszymi celebrytami i szalone imprezy na ogromnych jachtach to codzienność zamożnych. Komu dane będzie poczuć się niczym gwiazda filmowa odpoczywająca po trudach czerwonych dywanów? A kto przekona się, że iście pocztówkowe miasto ma też stronę zupełnie nienadającą się na widokówkę? Nasi bohaterowie wycisną z Nicei dobrą zabawę do ostatniej kropli. Bez względu na to, czy ma się do dyspozycji furę kasy, czy skromny budżet, wszędzie można zaszaleć, wystarczy tylko odrobina kreatywności. Czy siostrom Bukowskim i chłopakom z “Vlogboxa” uda się nawiązać nieoczekiwane przyjaźnie? Kto postanowi pokazać swoją żyłkę do hazardu i czy nie wyjdzie na tym przypadkiem jak Zabłocki na mydle? Oraz kto będzie chciał hulać niczym polski Wilk z Wall Street?
  55 MIN.
 • Królowe życia 5

  Królowe i Królowie życia nie znoszą nudy. W trzecim odcinku podejmą decyzje, które zmienią ich świat. Dagmara rozpocznie walkę ze zbędnymi kilogramami. Będą łzy, pot i wyrzeczenia. Do zmiany stylu życia przekona Jacka, bo jakoś przyjemniej cierpi się we dwoje. Rafał zapragnie być niezależny, więc zapisze się na kurs prawa jazdy. Ma nadzieje, że dodatkowe lekcje pomogą mu przełamać strach przed prowadzeniem samochodu. Iza i jej rodzina będzie musiała zmierzyć się chorobą ich ukochanego pieska. Czy będzie szczęśliwe zakończenie? Przekonacie się już niedługo.
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak z przytulania uczynić zarobek, ale dowiedzą się również o patentach na powiększenie penisa.
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 3

  Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 5

  Przed nami kolejny odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jak nasi bohaterowie zareagują na damę, która sztucznie zapłodniła krowę? Czy polubią wieśniaczkę, z której jad wylewał się strumieniami? Nowy program TTV „Damy i wieśniaczki. PL” zrobił na nich ogromne wrażenie. Podobnie jak „Rolnik szuka żony”. Czy wybranki rolników przypadną do gustu męskiej części naszych komentatorów? Nie zabraknie też tematów związanych z seksem. W serialu „Na ratunek 112” pewien pan przedawkował leki na potencję. Nasi bohaterowie w końcu doczekali się ślubu Romana i Honoraty z „Na Wspólnej”! Był szampan, wino i śpiew. No i oczywiście kawalerski... Może nie w Las Vegas, ale też bardzo udany i mocno zakrapiany.
  45 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 3

  „Królowe życia” wracają z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują. Mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. Ulubienica widzów Dagmara z Kłodzka - kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica. Stylu nie traci Gabriel - Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel nawet na chwilę nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym jest na dobre i na złe. Projektant w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania. W nowym sezonie do grona panujących dołączą nowe pretendentki do korony – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do swojego sielankowego „dworu” zaprosi widzów Inga – rozpieszczana przez życie i matkę Wiolettę. Żyje w przekonaniu, że świat leży u jej stóp. Poznamy też Marzenę, która urodziła się w koronie i zawsze stawia na swoim. Łączy je miłość do drobnych przyjemności, bo to właśnie z nich czerpią energię i natchnienie do działania. Nowa Królowa Życia. Marzena. Jak bardzo namiesza? W trzecim odcinku naszej telenoweli dokumentalnej - „Królowe życia”, widzowie poznają Marzenę – bizneswoman z Wrocławia. Kobietę, która wie czego chce i nie waha się po to sięgnąć. Swoją firmę prowadzi twardą ręką, bo wie, że tylko od niej samej zależy sukces jej biznesu. Fani Dagmary wiedzą, że jest królową o gołębim sercu, a w tym odcinku przekonają się, że rola matki jest najważniejszą rolą w jej życiu. Rafał i Gabriel poszukają Kopciuszka, z którego będą musieli zrobić wystrzałową, nowoczesną księżniczkę. Czy im się uda? Czy ulice w XXI wieku są pełne Kopciuszków? Na te pytania i na wiele innych, widzowie znajdą odpowiedzi, oglądając trzeci odcinek programu o „Królowych życia”.
  50 MIN.
 • Królowe życia 7

  Dagmara będzie musiała zmierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się osoby, poruszające się na wózkach inwalidzkich. Okazuje się, że wyjście na lody to dla Królowej wyzwanie. Na szczęście, jak zwykle będzie przy niej Jacek. Kasia poczuła, że jest gotowa na drastyczną zmianę swojego wizerunku. Ostra blondynka przejdzie metamorfozę. Z kolei Monika swoją przemianę przeszła kilka lat temu. Teraz, żeby utrzymać piękną sylwetkę, kilka razy w tygodniu trenuje na siłowni. Od jakiegoś czasu próbuje też przekonać swoją ciocię, do zrzucenia kilku nadprogramowych kilogramów. Czy jej się uda?
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku powrót programu „Czar Par” dostarczy naszym widzom dużo radości i skłoni do refleksji nad relacjami w ich własnych związkach. Natomiast wieczór kawalerski Marka z „Na wspólnej” nie do końca legalnymi zabawami przypadnie im bardzo do gustu. Będzie tez bardzo empatycznie i wzruszająco za sprawa programu „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”. Zapraszamy już w poniedziałek o godzinie 22:00 w TTV.
  60 MIN.
 • Patent na kasę

  W tym odcinku poznasz różne sposoby na oszczędności. Zaradny student Adrian, przedstawi jak potrafi zabalować totalnie za free. Martyna, właścicielka salonu fryzjerskiego i miłośniczka wielorazowych gum do żucia. A rolnik Marian, który ma swój patent na rozmnożenie najważniejszego z papierów wartościowych.
  30 MIN.
 • Patent na kasę

  W tym odcinku "Patent na kasę" dowiesz się jak przygotować wykwintną kolacje dla 6 osób za jedyne 46 złotych. Poznasz kilka skutecznych pomysłów na to jak zaoszczędzić na kosmetykach. A jeżeli uwielbiasz podróżować po świecie zobacz jak to zrobić za grosze i eurocenty. No to w drogę!
  30 MIN.
 • Betlejewski. Prowokacje 4

  Czym jest klauzula sumienia? Jak ja rozumiemy? Jak wykorzystujemy? Klauzula sumienia to szczególna regulacja prawna, zgodnie z którą lekarz może powstrzymać się od wykonania świadczeń zdrowotnych niezgodnych z jego sumieniem. Lekarz i jedynie lekarz według prawa może to zrobić. Ale zdarza się że na tę klauzulę powołują się też farmaceuci, nauczyciele wiedzy o życiu w rodzinie, urzędnicy a nawet przedsiębiorcy. Według badań CBOS z 2014 roku 52% badanych było przeciwnych temu, żeby lekarz mógł odmówić aborcji z powodu własnego sumienia. W tym odcinku programu postanowiliśmy sprawdzić, jak przypadkowi ludzie zareagują na naszych aktorów, powołujących się w bardzo różnych sytuacjach na klauzulę sumienia. Od lekarza odmawiającego pomocy kobiecie z ciążą in vitro, po farmaceutę nie realizującego recepty na środki antykoncepcyjne czy nawet przedsiębiorcę decydującego, co i komu sprzeda. Jakie były reakcje? Czy wiemy, czym jest klauzula sumienia? Czy wiemy kto i w jakiej sytuacji może się na nią powołać? Czy to akceptujemy i rozumiemy?
  30 MIN.
 • Seks - wypadki 2

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  60 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Śmierć niewinnych 33-letnia Anna Szymańska podejrzana jest o zamordowanie dwójki swoich dzieci: 1,5-rocznej Gabrysi i 3-letniej Julki. Kobieta od ostatniego porodu leczy się na depresję. Janusz Szymański (36), mąż oskarżonej cały czas wspierał małżonkę w walce z chorobą. Nie może jednak wybaczyć żonie, że bez jego wiedzy przerwała leczenie i podała środki usypiające dzieciom, czym doprowadziła je do śmierci. Kobieta nie przyznaje się do winy. Jej teściowa twierdzi, że motywem zabójstwa była chęć powrotu do pracy i kariera zawodowa.
  55 MIN.
 • Handlarze. Na zlecenie

  Paweł to ekspert w temacie mebli i gadżetów z PRL. Tym razem los się do niego uśmiechnie. Zleceniem odcinka będzie wystrój restauracji w stylu z jego ulubionej epoki.Czy zadanie rzeczywiście okaże się łatwe? Do rywalizacji staną również inne dobrze przygotowane zespoły. W tym Patrycja i Renata - para zdeterminowanych na walkę o każdą złotówkę dziewczyn z Lublina. O sprzedaż przedmiotów i nagrodę 3000 zł walczyć będą także Piotr Sosnowski i jego Ojciec - Wacław. Czy w pocie czoła przygotowywana huśtawka zapewni im spory zastrzyk gotówki? Paweł jest pewny swojego zwycięstwa, ale czy Damian który jest z nim w zespole, poradzi sobie z zupełnie obcym dla siebie tematem? Tym razem nerwy Pawła będą wystawione na prawdziwą próbę.
  60 MIN.
 • DeFacto 4

  Jak za pomocą lasera można pozbyć się wady wzroku? W jaki sposób działają kamizelki kuloodporne, które chronią życie policjantów i żołnierzy. I kiedy właściwie zaczynamy kłamać? Na te wszystkie pytania odpowiemy w DeFacto! Na koniec - w naszym nowym cyklu pokazującym najlepsze kampanie społeczne ze świata - zaprezentujemy krótki film z Nowej Zelandii namawiający do bezpiecznej jazdy autem.
  25 MIN.
 • DeFacto 3

  W DeFacto odkryjemy, czym naprawdę jest agresja i w jaki sposób można ją rozładować. Zbadamy również jak człowiek udomowił psa i co właściwie dzisiejsze kanapowce mają wspólnego z wilkami. Pokażemy też jak powstaje drewno i przedstawimy kampanię społeczną z Rumunii poświęconą ratowaniu leśnych ptaków.
  30 MIN.
 • DeFacto 4

  Trzeci odcinek DeFacto przyniesie wiele zaskakujących ciekawostek. Odkryjemy, jak naprawdę działają lustra oraz jakie urządzenia ratują zdrowie oraz życie marynarzy pływających po morzach i oceanach. Zbadamy też czy lepiej prać w domu, czy może bardziej opłaca się oddać rzeczy do profesjonalnej pralni. Na koniec zaś - w naszym nowym cyklu TOP3 - pokażemy najbardziej nietypowe mosty świata.
  30 MIN.
 • DeFacto 4

  W czwartym odcinku DeFacto pokażemy między innymi: jak powstają tradycyjne góralskie kożuchy, w jaki sposób produkuje się statki w stoczni, która nie leży nad morzem oraz gdzie znajduje się najwięcej groźnych bakterii wokół nas. A w naszym cyklu TOP3 opowiemy Wam o najbardziej zabójczych zwierzętach świata.
  30 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów