Program TV

wstecz
 • SOS Ekipy w akcji

  Policja otrzymuje zgłoszenie, że w mieszkaniu na jednym z warszawskich osiedli może znajdować się poszukiwana 15-latka, która uciekła z rodzinnego domu. Pod wskazanym adresem policjanci zastają karanego mężczyznę, który jednak twierdzi, że nie zna dziewczyny… Inny patrol interweniuje w bójce między nastolatkiem i starszym mężczyzną. Szybko okazuje się, że przebieg zdarzeń był inny niż przekazali policji świadkowie zdarzenia… Ratownicy przyjeżdżają do dławiącej się 2-latki. Szczegółowe oględziny dziewczynki ujawniają na jej ciele siniaki i zadrapania.
  60 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Defacto 6

  Czy marzyliście kiedyś o... nieśmiertelności? Tak? To koniecznie musicie obejrzeć ten odcinek DeFacto. A jeżeli nie - tym bardziej powinniście go obejrzeć, opowiemy bowiem o hibernacji, a nasza reporterka porozmawia z szefem jednej z największych firm, zajmujących się zamrażaniem ludzi. Jakby tego było mało, zabierzemy Was w podróż do świata przyrody i odkryjemy prawdziwą naturę... karaluchów. Zobaczycie, że te owady wcale nie są takie straszne. A na koniec oderwiemy się od ziemi - i to dosłownie - aby odkryć tajemnice latającego kolosa, czyli Airbusa A380. Nie zabraknie też ciekawostek z różnych krajów, czyli DeFacto NEWS .
  25 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku sprawdzimy, jaka fortuna może kryć się w naszych śmieciach, pokażemy co można zrobić, aby cieszyć się piękną i zgrabną figurą, poznamy zabójczo groźne zwierzęta.
  30 MIN.
 • Ukryta prawda

  W jednym z warszawskich szpitali o życie walczy rodzeństwo, u którego stwierdzono poważną chorobę nerek. Niestety dotychczasowe leczenie nie przynosi spodziewanych rezultatów i lekarze decydują się dokonać przeszczepu nerek. Jedynymi dawcami mogą być rodzice dzieci. Niestety w wyniku badań okazuje się, że matka dzieci ze względu na chorobę nerek zostaje wykluczona, jako potencjalny dawca. Ojciec podejmuje walkę o uratowanie syna i córki. Czy wygra wyścig z czasem?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 3

  Blogerka modowa i miłośniczka swojego ciała Ania oraz bezrobotna wieśniaczka Monika z malutkiej wsi postanowiły się sprawdzić i poznać zupełnie nowe życie. Co z tego wyniknie?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku bohaterowie programu kibicują Edycie Górniak, która w nowym programie „My Way” robi prawo jazdy. Przy tej okazji będą mogli zweryfikować swoja wiedzę na temat zasad ruchu drogowego. Program „O tym się nie mówi”, skłoni ich do szukania pomysłów, co robić aby nie tyć, natomiast pewna para seniorów z „Ukrytej prawdy” zaskoczy ich swoim pomysłem na biznes.
  60 MIN.
 • Kartoteka 6

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  65 MIN.
 • Idealna niania 9

  Gosia wraz z mężem Jarkiem prowadzą rodzinny biznes. Mają dwóch synów: 13-letniego Daniela i 10-letniego Karola. Małżeństwo poszukuje niani, która odciążyłaby ich z obowiązków domowych w tygodniu. Opieka nad dwoma nastolatkami może być dla niani sporym wyzwaniem. Czy uda się im znaleźć odpowiednią osobę?
  45 MIN.
 • Kilogramy zbędnej skóry 2

  Walka z otyłością nigdy nie jest łatwa, szczególnie dla tych osób, które zrzuciły sporą liczbę zbędnych kilogramów i teraz ich ciała zdobią zwały obwisłej skóry! W tej serii spotkamy kilka śmiałych i zdeterminowanych osób, które zamierzają poddać się operacji usunięcia zbędnej skóry. Czy odzyskają wymarzoną figurę?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  Jako tytułowa "dama" wystąpi Monika Słowiańska - doktor nauk humanistycznych i współwłaścicielka kliniki chirurgii plastycznej. Nie musi martwić się o pieniądze. Na same zabiegi medycyny estetycznej wydaje w miesiącu nawet kilka tysięcy złotych. Uwielbia życie w luksusie, a drogie ubrania najlepszych projektantów to dla niej standard. Jak poradzi sobie w miejscu, w którym brakuje łazienki, a za toaletę służy plastikowe wiaderko? Czy ucieknie, kiedy poczuje fetor wydobywający się z obory? Czy pomimo różnego podejścia do życia znajdzie wspólny język z przyjaciółmi i rodziną wieśniaczki? We wsi Rozdzielna w zrujnowanym domu żyje Magda. To bezrobotna matka piątki dzieci, która podejmie się każdej pracy, żeby związać koniec z końcem. Pomimo starań wieśniaczki nie stać na remont walącej się chałupy, nie mówiąc o spełnianiu „zachcianek” w stylu wizyta u fryzjera czy kosmetyczki. Magda nie może się do dziś otrząsnąć po tragedii którą przeżyła rok temu. Czy życie w wielkim mieście przypadnie jej do gustu? Czy podczas lekcji gracji uda jej się przekroczyć swoje granice? Czy będzie potrafiła odegrać rolę bogatej kobiety, którą na wszystko stać? Finałowa kolacja będzie dla Moniki i Magdy szansą na wymianę doświadczeń. Czy przypadną sobie do gustu? Jakimi wspomnieniami będą chciały się ze sobą podzielić? Czy będą miały dla siebie jakieś rady?
  70 MIN.
 • Luksusowe minidomy 2

  Ojciec z Alabamy marzy o posiadaniu minidomu z ciekawym otoczeniem. Chce aby nowe miejsce było idealne dla niego i jego swoich synów. Tyson i Michelle będą mieli dla niego ciekawą propozycję.
  20 MIN.
 • Usterka 9

  Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy.
  35 MIN.
 • Uwaga!

  20 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Orzeł czy Reszka 2

  Piękny i dziki kraj pełen kontrastów. Jak odnajdą się w nim Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, czyli duet fryzjerskich perfekcjonistów z “Ostrego cięcia”? Zwykle to oni decydują, jak wszystko ma działać, tym razem jednak będą zmuszeni poddać się ślepemu losowi. Rzut monetą zdecyduje, czy będą podróżować budżetowo ze 100 dolarami w kieszeni, czy raczej im się poszczęści i przypadnie im w udziale zabawa ze złotą kartą. Jedno jest pewne - tej wyprawy nie zapomną. Nasi bohaterowie trafiają do Tbilisi, miasta pełnego urokliwych zaułków, zabytkowych budowli i tajemniczego orientalnego magnetyzmu. Na chłopaków czeka tu wiele atrakcji, w tym iście niebiańska uczta, choć w zupełnie innym tego słowa znaczeniu, niż wam się wydaje. Nie zabraknie też chwili relaksu i małego zastrzyku adrenaliny. Panowie zafundują sobie najprawdziwszy wyścig. Andrzej i Tomek podbijając Gruzję nie będą siedzieć tylko w jednym miejscu. Przy okazji szybko przekonają się, że czacza to nie tylko taniec. Jak poradzi sobie fryzjerski duet w kontaktach z miejscowymi? Czy przy okazji uda im się nauczyć nieco gruzińskiego? I jak im pójdzie próbowanie lokalnych specjałów?
  55 MIN.
 • Królowe życia 5

  Dagmara i Edzia wybiorą się na wyścigi konne. Piękne stroje, ciekawe nakrycia głowy i adrenalina... Królowa nie mogła wymarzyć sobie lepszego popołudnia. Agnieszka i Bogdan będą pracować nad przygotowaniem zaręczyn. Musieli działać w taki sposób, żeby Jaśmina nic nie podejrzewała. Rafał i Gabriel wpadli na szalony pomysł, którego realizacja nie będzie prosta. Jednak do odważnych świat należy.
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak w 5 minut przyszykować się na randkę, ale dowiedzą się również w jaki sposób szybko i skutecznie obudzić śpiocha oraz jak zarobić na byciu ulicznym artystą.
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 3

  Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 5

  Oto siódmy odcinek „Gogglebox. Przed telewizorem”. Chłodne jesienne wieczory nie są takie straszne, kiedy na ekranie telewizora w programie „Top Model” pojawiają się gorące, nagie ciała. Naszych bohaterów dodatkowo rozgrzał „The Voice of Poland”. Po raz kolejny zabawią się w krytyków muzycznych i wybiorą swoich faworytów. Temperatura w domach waszych ulubieńców z kanap wzrosła jeszcze bardziej dzięki Magdzie Gessler. Czy uda się uratować restaurację z Wałcza? Dowiemy się, który z naszych bohaterów chciałby zostać kierowcą tira. Program „Polscy Truckersi” poruszył ich, rozbawił i... zmotywował. Dlaczego? Tego dowiecie się już dziś!
  45 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 3

  W czwartym odcinku widzowie „Królowych życia”, poznają odważne twarze bohaterów programu. Rafał i Gabriel postanowią odmienić wygląd i podejście do świata pewnej kobiety. Zadanie trudne i odpowiedzialne, a efekt końcowy sam odpowie na pytanie, czy było warto. Dagmara zawalczy z ludzką bezmyślnością i skrajnym brakiem odpowiedzialności. Walka będzie męcząca i nierówna, bo głupcowi trudno przemówić do rozsądku. Czy uda Jej się uratować uwięzionego psa ? Nowa Królowa Inga będzie musiała zmierzyć się ze swoim największym lękiem – igłą. W czwartym odcinku będą łzy szczęścia i bezradności, będzie miłość i nienawiść, na pewno będą sukcesy i możliwe, że też porażki. Samo życie w „Królowych życia”.
  50 MIN.
 • Królowe życia 7

  Gabriel stara się poukładać sobie życie bez Rafała. Często odwiedza swoją mamę i organizuje sobie czas tak, żeby myśleć jak najmniej. Tłumione emocje zaczęły odbijać się na jego samopoczuciu. Postanawia skorzystać z pomocy specjalisty. Dagmara i Jacek wybiorą się na piknik, podczas którego królowa po raz pierwszy od dłuższego czasu, może odetchnąć z ulgą. W końcu dobra zabawa to specjalność tej dwójki. Do ślubu Izy i Patryka pozostał niespełna miesiąc. Przyszła Panna Młoda ma wszystko pod kontrolą, ale... nie wszystko można skontrolować. Przed Izą prawdziwe chwil grozy.
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Vlogbox. W necie 2

  Nowy sezon, nowe virale! Na szczęście Internet nie uznaje na urlopów, dlatego bohaterowie programu mają co oglądać. Na początek spektakularny występ, bo… hymn USA w wykonaniu jednej z sióstr Godlewskich. Niektóre miny będą bezcenne! Pozostając w wakacyjnych klimatach, uczestniczy natrafią na filmik z mężczyzną, który przecenił elastyczność luku bagażowego, a następnie zmierzą się z najśmieszniejszym stewardem na świecie. Pojawi się również temat świetnego patentu na nadbagaż, który nie tylko wywoła gorącą dyskusję wśród bohaterów, ale nawet sprowokuje niektórych do prób. A dla widzów o mocnych nerwach coś wyjątkowego – opowieść standupera o tym, jak się zmienia życie mężczyzny, gdy zamieszka z kobietą.
  45 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 2

  Dawid Andres poczuje się jak w horrorze podczas wizyty w opuszczonym parku rozrywki. Odwiedzi też Alamo - miejsce historycznej bitwy o niepodległość Teksasu, a potem skieruje się do Houston - jednego z największych miast w USA. Po drodze do domu po całym miesiącu ciężkiej pracy polski kierowca zajrzy do Nowego Orleanu w Luizjanie aby posłuchać naprawdę dobrego ulicznego jazzu.
  40 MIN.
 • Made in Maroko

  Dagmara i Jacek pożegnali się z Marrakeszem, aby nieco zrelaksować się w Essaouirii nad Oceanem Atlantyckim. Niestety, w wynajętym apartamencie doszło do karczemnej awantury z Jackiem. Chodziło oczywiście o biznesy... Biznesmenka musiała wezwać posiłki z Polski i zadzwoniła po swoją przyjaciółkę Edzię i syna Conana. Miała już kolejny plan na zrobienie polsko – marokańskiego interesu. Tym razem handlowym pomysłem były ręcznie produkowane meble, ale sytuację utrudniał fakt, że Dagmara zupełnie zaniemówiła.
  45 MIN.
 • Seksowne plaże z Bridget (1)

  Bridget popłynie na wakeboardzie w Hiszpanii, odda się nocnym zabawom i skosztuje sangrii. Od upalnych dni na plaży po szalone noce, Bridget spróbuje wszystkiego i pokaże, dlaczego Hiszpania jest naprawdę seksowna!
  60 MIN.
 • Usterka 11

  W pierwszym odcinku 14-tego sezonu „Usterki" odwiedzimy dom studencki na obrzeżach Krakowa. Adam i Łukasz swoim fachowym okiem będą oceniać pracę lokalnych fachowców przy zadaniu naklejenia szablonu na ścianie. Szacowany czas wykonania usługi to około 3 godziny, a koszt nie powinien przekraczać 200 złotych. No to do dzieła!
  45 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Patrol policji zostaje wezwany do szkoły, gdzie uczeń pobił nauczyciela. Ku zaskoczeniu policjantów podłożem bójki zdaje się być kibicowanie przeciwnym drużynom piłkarskim… Inny patrol wyjaśnia sprawę rozboju. Pikanterii zdarzeniu dodaje fakt, że sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku przez świadków zdarzenia i zamknięty w przenośnej toalecie… Gaz ulatniający się z jednego z mieszkań na warszawskim blokowisku wymaga interwencji Strażaków. Gdy są na miejscu, okazuje się, że będą musieli udzielić pierwszej pomocy nastolatce, która spadła z balkonu…
  55 MIN.
 • DeFacto 4

  Te urządzenia co roku ratują życie tysięcy wcześniaków na całym świecie. Mowa o inkubatorach. W tym odcinku DeFacto opowiemy skąd się wzięły i jak działają te urządzenia. Pokażemy też jak działa słynna kolejka linowa na Kasprowy Wierch oraz w jaki sposób powstają znaczki pocztowe. A w naszym cyklu TOP3 zobaczycie najbardziej ponure miasta na świecie.
  30 MIN.
 • DeFacto 4

  W tym odcinku DeFacto zachęcimy Was do dobrej zabawy. I to dosłownie, bo opowiemy o klockach Lego - ukochanej zabawce dzieci i... dorosłych. Zobaczymy też jak działa oczyszczalnia ścieków w wielkim mieście i dlaczego żarówki LED przyniosły ze sobą rewolucję w oświetlaniu. Na koniec zaś będzie bardzo poważnie - pokażemy bowiem wstrząsająca kampanię społeczną przygotowaną przez UNICEF dotyczącą przemocy domowej.
  30 MIN.
 • DeFacto 4

  Prysznic czy wanna? Przed takim wyborem staje wiele osób urządzających mieszkanie. W kolejnym odcinku DeFacto sprawdzimy co jest lepsze dla zdrowia oraz dla kieszeni. Pokażemy też w jaki sposób fotoradary mierzą prędkość samochodów oraz co sprawia, że łyżwy poruszają się po lodzie. W naszym cyklu TOP3 opowiemy zaś o najdroższych filmach w historii światowego kina.
  30 MIN.
 • DeFacto 4

  W ósmym odcinku DeFacto pokażemy między innymi: jak produkuje się zapałki, z jakich wynalazków stworzonych na potrzeby armii korzystamy na co dzień oraz jak działają windy i czy na pewno jazda nimi jest bezpieczna. Zaprezentujemy również kampanię społeczną z Argentyny propagującą idee bycia dawcą organów.
  30 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów