Program TV

wstecz
 • Expressowy Raport Turbo

  10 MIN.
 • Remontowy biznes braci Scott 4

  Bracia Drew i Jonathan Scott są dobrze znani w branży nieruchomości. To wyjątkowi eksperci od metamorfoz mieszkań, którzy potrafią odkryć potencjał w największej ruderze i uczynić z niej dom marzeń. Drew jest przystojny, a do tego ma wielki talent do wyszukiwania nieruchomości z potencjałem. Jego urodziwy brat bliźniak Jonathan jest pełen pomysłów na metamorfozy domów, dzięki którym monotonne wnętrza zmieniają się w zaskakująco atrakcyjne i funkcjonalne przestrzenie. Ten duet wykonuje swoją robotę z wdziękiem, dużą dawką humoru i determinacją, pomagając rodzinom w znalezieniu, kupnie i ekstremalnej przeróbce ruiny w praktyczny i przytulny, a przy tym przystępny cenowo, dom. Przed wami seria, która zainspiruje was do zmian.
  55 MIN.
 • Luksusowe zachcianki 2

  Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W kolejnej serii „Luksusowe zachcianki” odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie! W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj „Luksusowe zachcianki”, a być może natrafisz na swoją wymarzoną!
  60 MIN.
 • Odlotowy ogród 4

  Justyna to niesamowicie sympatyczna i tryskająca optymizmem kobieta, na co dzień pracująca w jednej z warszawskich korporacji. W warszawskich Włochach mieszka wraz z narzeczonym Rafałem, który w związku z pracą bardzo dużo podróżuje. Aktualnie jest w USA. Justyna chciała zrobić Rafałowi niespodziankę i zaskoczyć go pięknym ogródkiem. Dlatego też poprosiła o pomoc Dominika i jego ekipę. Zobaczcie jak piękny i nowoczesny ogród przygotował Dominik dla niespodziewającego się nic Rafała.
  35 MIN.
 • Kossakowski. Inicjacja 4

  Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! MĘSKIE ZAWODY KONTRA PŁEĆ PIĘKNA Tym razem Przemek wkroczy w świat niebezpiecznych i bardzo ciężkich zawodów wykonywanych przez kobiety. Jego przewodniczkami będą: kierowca tira Bernadetta, brygadzistka w hucie stali Tatiana oraz specjalizująca się w handlu obwoźnym Aurelia, które pokażą mu, jak odnajdują się w męskim świecie. Przemek stanie u boku tych trzech niezwykłych kobiet, by sprawdzić, jak radzą sobie w profesjach zwyczajowo przypisywanym mężczyznom. Będzie z nimi przenosił ciężary, budował konstrukcje oraz pokonywał niezliczone kilometry. W tej podróży będzie też szukał miejsca dla kobiecości w ich codziennych pracach. Czego dowie się od Bernadetty, Tatiany i Aurelii? Jedna z nich pokaże mu, jak bronić się przed natarczywością obcych, druga da mu lekcję pokory, trzecia zaś nauczy go, jak ustrzec się przed oszustwem. Ta inicjacja unaoczni Przemkowi, że stereotypowy podział na męskie i damskie zawody może być bardzo zwodniczy. Jak po tym doświadczeniu oceni mężczyzn we współczesnym świecie?
  25 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Bohaterowie i ocaleni

  Odcinek 6: Ostatnie lądowania Dwaj piloci zmuszeni do lądowania z dala od bezpiecznego lotniska; 80-letni pilot ląduje swoim samolotem na lodowcu; Kapitan Sully Sullenberger ląduje swoim samolotem na rzece Hudson.
  60 MIN.
 • Defacto 7

  Jak myślicie, co jest tańsze: życie w pojedynkę, czy życie w parze? Już w szóstym odcinku DeFacto odpowiemy na to pytanie. Zobaczycie również, ile warte są drzewa i jak ogromną i cenną pracę wykonują każdego dnia. Ale to nie wszystko - opowiemy Wam bowiem także o zabójcy niezbędnym do życia, czyli o... soli.
  30 MIN.
 • Defacto 6 - Flesz

  10 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Druga twarz 2

  Gilon, Tyszka, Wędzikowska i Urbański powracają. Bezkonkurencyjny team ekspertów, znowu wkroczy do akcji. Tam gdzie miesza się profesjonalizm i silne charaktery, nie obejdzie się bez konfliktów. Bohaterowie serii to osoby, które swoim wyglądem wywołują wzburzenie otoczenia. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i tunelami – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, którzy wyglądają wyraziście i nie mieszczą się w kanonie? Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy nieszczęśliwie zakończony zabieg kosmetyczny. A kto tym razem poprosi ekspertów o pomoc?
  65 MIN.
 • Piękne i odważne

  40 MIN.
 • Piękne i odważne

  Ile blondynek potrzeba, żeby skręcić grilla? Ola i Agnieszka spróbują udowodnić, że dwie w zupełności wystarczą, chociaż ich zdaniem takimi zadaniami powinni zajmować się mężczyźni. O prowiant na wieczorne świętowanie ma zatroszczyć się Julia, ale jak poradzi sobie z upieczeniem bułeczek, skoro do tej pory drożdże pijała jedynie na porost włosów? Przed uczestniczkami występ dla lokalnej publiczności. Niektóre z nich na scenie czują się jak ryby w wodzie, jednak dla innych to prawdziwa droga przez mękę. Stres i trema sprzyjają konfliktom, nie każdy jest zadowolony z tego, do jakiej grupy trafił, a stawka jest wysoka - wygrana drużyna zdobędzie jedne z ostatnich jajek w programie. Iwona martwi się, że dziewczyny nadal przykładają do swojego wyglądu zbyt dużą uwagę i postanawia zabrać je na wyjątkowe spotkanie. Jak przywiązane do swoich wdzięków bohaterki zareagują w zderzeniu z faktem, że zewnętrzne piękno przemija?
  45 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Za granicą

  Dwie zupełnie różniące się od siebie kobiety nagle zamieniają się miejscami. Muszą przeżyć trzy dni, spędzając czas jak druga uczestniczka. Dla każdej z nich to okres pełen wyzwań. Bohaterki rzucone na głęboką wodę robią co mogą, żeby walczyć o siebie i swoje zasady. Odkrywając nieznane, zmagają się ze swoimi lękami oraz doświadczają licznych rozczarowań i zaskoczeń. Czy jest szansa, że zmienią swój pogląd na życie? Jak odmieni je to doświadczenie? Co z różnicami językowymi? Wymiana bohaterek na linii Polska – Ukraina będzie przebiegała dwutorowo. Przekonamy się czy znany z opowieści poziom bogactwa ukraińskich dam, szalejących w najlepszych kurortach, zaskoczy polskie wieśniaczki. Równolegle ukraińskie wiejskie kobiety ocenią polskie salony i styl życia naszych bogaczek. W życiowych rolach wystąpią też polskie damy szukające dla siebie miejsc na ukraińskiej prowincji. Jak odnajdą się zagraniczne elegantki na polskiej wsi?
  70 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 10

  HIT telewizji TTV, gwarantujący zdrową dawkę śmiechu w poniedziałkowe wieczory. Ulubieni bohaterowie zasiadający na swoich kanapach, by bawić siebie i widzów, tym co zobaczą w polskiej telewizji wkraczają w kolejny sezon. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Popularny międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV.
  60 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  Po sukcesie pierwszego sezonu, bijące rekordy oglądalności „Damy i wieśniaczki.PL” powracają na ekrany wraz z nowymi bohaterkami i nowymi wyzwaniami. „Damy i wieśniaczki.PL” to seria, w której dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamieniają się rolami i życiem na kilka dni. Tym razem bohaterki zmierzą się nie tylko z nową rzeczywistością, ale dodatkowo będą musiały poradzić sobie w warunkach zimowych. Prawdziwą szkołę życia przejdą damy. Zobaczymy czy ich wypielęgnowane dłonie udźwigną codzienne rąbanie drewna i rozpalenie w piecu. Przekonamy się jak codzienne wstawanie skoro świt wpływa na ich urodę i czy znajdą sposoby na rozgrzanie zmarzniętych ciał. Czy damy odkryją uroki życia na wsi skutej lodem? Równolegle dziewczyny z prowincji, oderwą się od swoich podwórek, by w mieście doświadczyć luksusowego życia. Zasmakują w eleganckich daniach serwowanych w najlepszych restauracjach i poddadzą się zabiegom w ekskluzywnych salonach piękności. Na zakupy wybiorą się w towarzystwie ekspertów, wśród których zobaczymy między innymi Macadamian Girl.
  60 MIN.
 • Nauka jazdy 3

  Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista. O czym będzie się można przekonać w każdy wtorek w TTV.
  40 MIN.
 • Express

  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Usterka 10

  30 MIN.
 • Usterka 7

  „Usterka” dokonała swojego Brexitu i płynie coraz dalej w świat w poszukiwaniu fachowców. Tym razem nadaje z nowej ziemi obiecanej dla majsterkowiczów z polskim paszportem, czyli z irlandzkiej Zielonej Wyspy. W kolejnej serii „Usterki” nasz mistrz od dobrej roboty, Dominik Strzelec, zainstaluje się w Dublinie. Jak zwykle zasiądzie na honorowym miejscu w reżyserce remontowanego domu, by stamtąd zawodowym okiem oceniać starania fachowców. Dla porównania z polskimi pracownikami Dominik zweryfikuje również umiejętności irlandzkich specjalistów. Co tym razem oni wspólnie zmalują? Czy po robocie zasłużą na zimnego Guinnessa w pubie? Ten werdykt wyda Dominik Strzelec.
  35 MIN.
 • Usterka 9

  Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy.
  35 MIN.
 • Express

  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Defacto 7

  Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego właściwie się starzejemy? Tą zagadkę rozwiążemy już w siódmym odcinku DeFacto. Z pomocą naukowców przyjrzymy się procesowi starzenia i podpowiemy, jak nieco go spowolnić. Mało tego! Opowiemy Wam też o blaskach i cieniach życia koronowanych głów oraz o… chlebie.
  30 MIN.
 • Defacto 9

  W tym odcinku "DeFacto" Jan Pirowski opowie o stopach, krok po kroku, zabierze was na trasę najsłynniejszego wyścigu kolarskiego w kraju Tour de Pologne, podejrzy co się dzieje w polskich sypialniach by sprawdzić z jakimi problemami borykają się panowie, oraz na koniec pokaże jak wygląda świat oczami nastolatków. „DeFacto” to program popularnonaukowy, w którym przedstawiamy najciekawsze zjawiska i trendy technologiczne współczesnego świata. Inspirujące zagadnienia, eksperymenty, informacje i ciekawostki. Gospodarzem programu jest Jan Pirowski - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny.
  30 MIN.
 • Zamiana żon

  Celebryci kontra „normalsi” w 6. odcinku „Zamiany Żon”. Jak Trybson poradzi sobie z kobietą ceniącą normalne życie, a jak Elizka odnajdzie się w gospodarstwie ? Elizka i Trybson. Tej pary nie trzeba nikomu przedstawiać. Owocem zrodzonej na planie kontrowersyjnego show miłości są dwie córeczki - Kornelia i Wiktoria. Dziewczynki, jak na dzieci znanych rodziców przystało, mają już za sobą pierwsze ścianki. Ich mama na co dzień zajmuje się promowaniem w mediach społecznościowych różnych marek, a przy okazji także siebie samej. Gale, premiery, czerwone dywany to dla nich chleb powszedni, a medycynę estetyczną uważają za naturalną metodę udoskonalania własnego wizerunku. Elizka przekona się czy da radę prowadzić bloga w … oborze. Stery wielkomiejskiego życia Elizy na kilka dni przejmie zaradna Izabela. Porzuciła miasto dla życia na wsi. Razem z mężem Tomkiem, który jest leśnikiem i dwójka dzieci Alicją i Gracjanem mieszkają w kujawsko-pomorskim Wielkim Mędromierzu. Iza jest ekspedientką w lokalnym lumpeksie. Sama sprząta i gotuje dla całej rodziny, a oprócz tego z chęcią pomaga w należącym do teściów gospodarstwie. W wyglądzie stawia na naturalność, a właścicielki powiększonych ust to dla niej "glonojady". Iza będzie miała okazję przekonać się, jak naprawdę wygląda życie celebrytów, a jej przewodnikiem będzie ekspert od najmodniejszych klubów – Trybson. Czy błysk fleszy ją oczaruje? Jak Eliza poradzi sobie bez diety pudełkowej, pozbawiona wygód warszawskiego życia?
  60 MIN.
 • Kossakowski. Inicjacja 3

  W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. Czego się boi Przemek Kossakowski? Fobie to paraliżujące lęki uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, które potrafią zniszczyć życie. Niektórzy boją się kur, innych obezwładnia sama myśl o wejściu do ciasnego pomieszczenia, wielu mdleje na widok krwi. Fobie bywają straszne, dziwaczne i śmieszne – nigdy jednak dla człowieka, który z nimi walczy. Nie jest od nich wolny również Przemek Kossakowski. W kolejnej „Inicjacji” podejmie on próbę przezwyciężenia swojego największego lęku. Jego przełamanie będzie wymagało stawienia czoła strachowi, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczył. Czy balansując na linie zawieszonej kilkadziesiąt metrów nad ziemią Przemek straci kontrolę nad samym sobą? A może rosnące przerażenie sprowokuje go do przekroczenia granicy, która dotychczas wydawała mu się nieosiągalna? W nierównej walce z przemożnym strachem Przemek pozna tę część swojej natury, o której istnienie nigdy się nie podejrzewał. Kto wygra? Kosa, czy jego fobie ?
  30 MIN.
 • Kossakowski. Inicjacja 3

  W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski. W Europę za „stówę” z Kosą. W tej INICJACJI Przemek Kossakowski na własną rękę pokona ponad 1000 km trasy z Sofii do Warszawy. W portfelu będzie miał zaledwie 100 zł. Podczas tej trudnej drogi będzie musiał łapać autostop, przemieszczać się tanimi liniami kolejowymi i spać pokątnie u nieznanych mu ludzi. Po drodze czeka na niego wiele przygód. Trafi na obchody święta wiosny w małej rumuńskiej wiosce, przez pomyłkę, w środku nocy, wysiądzie na peronie w niewłaściwej miejscowości, a także spróbuje zarobić pieniądze myjąc okna na węgierskiej stacji benzynowej. Przemek sprawdzi też, czy z Węgrami naprawdę nie da się porozumieć. Niestety nieznajomość języków obcych spowoduje, że będzie musiał spędzić noc na przystanku autobusowym pośrodku niczego. Pozna też piękną Słowaczkę, z którą zje kolację przy świecach i winie. Czy niedwuznaczna sytuacja przerodzi się w kolację ze śniadaniem? Czy Przemkowi uda się bezpiecznie wrócić do domu?
  30 MIN.
 • Królowe życia 4

  „Królowe życia” wracają! Piękne i przystojni i jaśnie panujące i panujący wracają z impetem. Z rozmachem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu i nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu. W finałowym odcinku „Królowych życia” Rafał i Gabriel będą szykować niespodziankę z okazji Dnia Matki. Obaj lubią zaskakiwać i dawać prezenty. Chcą, żeby ten był wyjątkowy i przemyślany. Czy uda im się sprawić frajdę mamie? Życie prywatne Izy jest poukładane. Za rok wychodzi za mąż, ale okaże się, że los nieprzyjemnie ją zaskoczy. Czy jej i Patrykowi uda się wyjść cało z zaistniałego kryzysu? Dagmara zapragnie odetchnąć na świeżym, wiejskim powietrzu. Jacek zabierze ją do gospodarstwa swojego przyjaciela. Tu na Dagmarę oprócz przyjemności będą czekały też obowiązki. Czy odnajdzie się w nowej roli? Czy Jacek wyjdzie z tej wyprawy bez szwanku?
  40 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Rosja

  Kultowy program, w którym proste dziewczyny ze wsi zamieniają się miejscami z szykownymi damami z miasta, tym razem zawitał do Rosji. Podczas trzydniowego eksperyment dziewczyny poznają życie w innym świecie, zmieniają miejsce zamieszkania, pracę, zwyczaje, codzienną rutynę. Przez ten czas żyją nie swoim życiem. Przekonują się, jak funkcjonuje ten równoległy świat, jak to jest zamienić wizytę w salonie piękności na wizytę w oborze lub zakupy na miejscowym bazarze na shopping w luksusowych butikach. Ten eksperyment to dla nich czas wyzwań, zmagań z lękami, czas odkrywania nieznanego. Czy będzie to dla nich zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  70 MIN.
 • Przepustka

  "Przepustka" pokazuje ludzi skazanych za okrutne zbrodnie, dla których karą jest nie tylko więzienie, ale również zapomnienie i wykluczenie ze społeczności. Towarzyszymy im podczas trzydziestu godzin PRZEPUSTKI. To co jest normą dla wolnego człowieka, staje się ekstremalnie trudne dla więźnia. Czy zdołają sobie poradzić z rzeczywistością po wieloletnich wyrokach? Czy mają do kogo wracać? Na „Przepustkę” więźniów zabiera Monika Góralewska - wielokrotnie nagradzana dziennikarka i reżyserka filmów dokumentalnych. "SPODOBAŁO MI SIĘ TO" Iwona Górniak razem z narzeczonym zabiła człowieka i okradła go. Z domu ofiary zabrała ze swoim wspólnikiem 300 złotych. Miała wtedy 17 lat. Została skazana na 13 lat. Odbyła już blisko 11 lat z orzeczonej przez sąd kary. Kiedy Iwona siedziała w więzieniu zmarł jej ojciec. Iwona nie pożegnała się z nim ani nie była na jego grobie. Ojciec nie chciał z nią rozmawiać. Nie wybaczył jej, że zabiła człowieka. Matka Iwony zmarła blisko dwa lata temu. Iwona była na jej pogrzebie na tzw. przepustce losowej. Nie żyje także narzeczony Iwony, z którym popełniła przestępstwo – powiesił się w celi. Iwona wychodzi na 30-godzinną przepustkę po blisko 11 latach wyroku. Nikt jej nie odbiera – jest sama. Chce odwiedzić rodzinne strony w okolicach Kłodzka. Podczas 30-godzinnej przepustki zamierza spotkać się z krewnymi. Czy rodzina wybaczy jej zbrodnię? Czy Iwona powie im o tym co działo się z nią w więzieniu? Że się zakochała?
  30 MIN.
 • Komornicy 2

  W piątym odcinku Komorników zawitamy do Pszczyny, gdzie komornik był zmuszony eksmitować starszych ludzi, którzy przez kilkanaście lat zalegali z płatnościami czynszu. Będziemy też świadkami postępowania komorniczego wobec właścicieli szklarni, których embargo Putina z 2011 roku doprowadziło do bankructwa. Przyjrzymy się też eksmisji górnika z koszmarnie zaśmieconego i doprowadzonego do ruiny mieszkania.
  30 MIN.
 • Handlarze. Na zlecenie

  Żeby wygrać upragnioną nagrodę czasem trzeba użyć sprytu, sięgnąć po radę kogoś mądrzejszego, lub zwyczajnie poprosić o pomoc silnego faceta.Czy męska ręka, odrobina wyobraźni i dobre wykonanie zlecenia pozwolą nowym bohaterkom – Renacie i Patrycji wygrać ten odcinek? Tym razem rywalizacja będzie naprawdę zacięta, gra toczyć się będzie o naprawdę wysoką stawkę. Temat to wyposażenie pierwszego wspólnego mieszkania pary młodych ludzi. Paweł i Damian z pewnością nie odpuszczą, bo jak w grę wchodzą pieniądze Panowie nie rozmieniają się na drobne i walczą o każdy grosz. Piotr i Wacław postawią na kreatywność i ciekawe rozwiązania... słyszeliście kiedyś o głośniku zrobionym z walizki? Takie rzeczy tylko w "Handlarzach. Na zlecenie"!
  55 MIN.
 • Handlarze. Na zlecenie

  Paweł to ekspert w temacie mebli i gadżetów z PRL. Tym razem los się do niego uśmiechnie. Zleceniem odcinka będzie wystrój restauracji w stylu z jego ulubionej epoki.Czy zadanie rzeczywiście okaże się łatwe? Do rywalizacji staną również inne dobrze przygotowane zespoły. W tym Patrycja i Renata - para zdeterminowanych na walkę o każdą złotówkę dziewczyn z Lublina. O sprzedaż przedmiotów i nagrodę 3000 zł walczyć będą także Piotr Sosnowski i jego Ojciec - Wacław. Czy w pocie czoła przygotowywana huśtawka zapewni im spory zastrzyk gotówki? Paweł jest pewny swojego zwycięstwa, ale czy Damian który jest z nim w zespole, poradzi sobie z zupełnie obcym dla siebie tematem? Tym razem nerwy Pawła będą wystawione na prawdziwą próbę.
  55 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 2

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 2

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów