Program TV

wstecz
 • Dzieciaki

  "MARTYNA". Martyna dostaje w prezencie od swojej przyjaciółki Pati drogą sukienkę. Poznaje też jej chłopaka - Alka, który zawozi ją na zajęcia do fundacji. Nowe towarzystwo Martyny budzi zainteresowanie wychowawców – Piotra i Basi. Ciotka Martyny, która wychowuje dziewczynkę i jej brata, jest zbulwersowana ceną nowej sukienki, zwraca ją do sklepu i wydaje wszystko na jedzenie dla dzieci. Tego samego wieczoru odzywa się Alek i żąda zwrotu pieniędzy za prezent. Grozi też dziewczynie, że jeżeli nie odda mu tej kwoty wraz z odsetkami, to skrzywdzi jej młodszego brata. Dziewczyna jest bardzo zdesperowana, co nie uchodzi uwadze Piotra i Basi, którzy próbują jakoś pomóc. Niestety zanim udaje im się dotrzeć do Martyny, dopada ją Alek i żąda natychmiastowej spłaty długu lub jego „odpracowanie”.
  30 MIN.
 • Usterka 12

  W tym odcinku „Usterki” sprawdzimy jak nadmorscy fachowcy poradzą sobie z wymianą stopnic. Wbrew pozorom praca nie jest prosta, ponieważ schody są półokrągłe. Pierwszy duet udowodni, że znajomość zasad BHP jest cenna, w szczególności, kiedy nie używa się jedynie prostych narzędzi. Drugi specjalista pokaże, jak bez sensu można zmarnować siły i energię. Jako trzeci zawita fachowiec starej daty, którego w trakcie pracy zastanie noc. Czy wróci na usterkowy plac budowy dokończyć zlecenie?
  35 MIN.
 • O tym się nie mówi

  Dotyka jedną na 700 osób, medycznie nazywana trisomią 21. chromosomu, jednak potocznie funkcjonuje jako zespół Downa. Bohaterowie tego odcinka i ich bliscy zmierzą się z pytaniami i stereotypami, które powstają natychmiast, kiedy na horyzoncie pojawia się tak zwany „zespolak”. Czy uprawiają seks? Co będzie jak umrą rodzice? Czy dziecko z zespołem Downa osłabia rodzinę? Nie będzie łatwych pytań, ale komentarze na pewno zaskoczą. Cztery pary, cztery odmienne i odważne historie!
  15 MIN.
 • Defacto 9

  Przeszczepy twarzy, serca, nerek… Dzisiejsza chirurgia potrafi naprawdę wiele. W jedenastym odcinku opowiemy o nieznanej historii tej dziedziny, przyjrzymy się z bliska różom, wyjaśnimy na czym polega bruksizm, a na koniec opowiemy o najniebezpieczniejszych kontuzjach czyhających na wszystkich miłośników sportu.
  35 MIN.
 • DeFacto. Lifestyle

  Opowiemy o historii suszarki, a Karolina Gilon sprawdzi czy feromony naprawdę działają. Co wiemy o opuszkach palców? Bożena podpowie nam jak wyczyścić piekarnik.
  30 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 3

  Dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się czy do bycia damą wystarczy mieć złotą kartę kredytową w portfelu, czy potrzeba czegoś więcej. DAMY I WIEŚNIACZKI.PL to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron. Najnowsza edycja programu zrealizowana jest z polkami i w Polsce! Dziennikarka, konferansjerka, a z zamiłowania fotomodelka i hostessa to dama z Warszawy - Żaneta Bednarska. Jest singielką i potrafi o siebie zadbać. Żyje bogato pozwala sobie na wszystko o czym zapragnie. Garderoba wypchana po brzegi, a niej nie jedna piękna i błyszcząca sukienka. W opozycji poznajemy wieśniaczkę z Rudy Śląskiej. Druga bohaterka może pochwalić się nieprzeciętną zaradnością. Na co dzień ciężko pracuje w gospodarstwie, a ponadto jest złotą rączką, kiedy jej mąż jest rozjazdach. Pracuje jako kierowca TIRa i często go nie ma. Do tego Martyna zajmuje się trójką dzieci. Jedynie co dla siebie zrobi to rano umyje twarz mydłem. Teraz czeka ją trzy dniowa wycieczka i przygoda w stolicy. Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy, pojadą się na głęboką prowincję. Niektóre z nich po raz pierwszy w życiu. Tam czeka je ciężka, fizyczna praca, wstawanie z kurami i bieda na każdym rogu. Zderzone z codziennymi problemami życia na wsi, będą próbowały opanować sytuację. W tym świecie nikt im nie zaserwuje na obiad sushi. Jak w tych warunkach damy poradzą sobie z gotowaniem dla wielodzietnej rodziny? Czy przeżyją kilka dni bez bieżącej wody i łazienki? W tym samym czasie dziewczyny z prowincji, które na co dzień ledwo wiążą koniec z końcem, zasmakują luksusu. Życie na bogato to ostatnia rzecz, której się spodziewały. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 9

  W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!
  65 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Defacto 10

  W tym odcinku dowiesz się jakie zwierzęta pomagają ludziom na dalekiej Arktyce, dotrzemy do świata sztucznej inteligencji, razem z Anją Rubik podpowiemy jak uchronić się przed wirusem HIV.
  35 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku sprawdzimy, co potrafi bioinżynieria i jak może wyglądać człowiek przyszłości, pokażemy, co potrafią superkomputery, a na koniec odkryjemy sekrety niezwykłego żywiołu.
  25 MIN.
 • Kto to kupi?

  Proste w użyciu, funkcjonalne przedmioty, innowacyjne rozwiązania codziennych problemów, zaskakujące gadżety to jest to czego szuka czworo inwestorów, gotowych wydać każde pieniądze na wyjątkowy produkt do swojego sklepu. Zasady są proste, a wielkie pieniądze na wyciągnięcie ręki. Uczestnicy programu „Kto to kupi?” mają tylko 90 sekund by przekonać do zakupu swojego przedmiotu stuosobową publiczność i inwestorów. Czy Natalia, Piotr i Rafał odnajdą w sobie żyłkę sprzedawcy? Jaką obiorą strategię? Jeżeli jesteście ciekawi kto kupi i kto sprzeda zapraszamy przed telewizory. Piotr przyjechał z okolic Kalisza i ma nietypowe zainteresowania – jego największe pasje to sokolnictwo i morsowanie. To właśnie spędzając czas w naturze wpadł na pomysł swojego produktu i twierdzi, że teraz zawsze ma go ze sobą. Tuż przed występem medytował by uspokoić nerwy a potem sprawił, że nasza scena zapłonęła. Czy była potrzebna interwencja straży pożarnej a publiczność zapaliła się do pomysłu kupna produktu Piotra? Natalia zamiast wzniecać pożary gasi je. Jej produkt ma ścisły związek z wodą i to tą w temperaturze 40 stopni. Jest mamą trójki małych dzieci i nikt tak dobrze jak ona nie wie, jak cenny jest czas, gdy masz obok płaczące i głodne dziecko. Produkt Natalii jej zdaniem to idealne rozwiązanie dla rodziców maluchów, bo oszczędza wodę, prąd i czas. Po prezentacji Rafała także woda lała się na scenie. Inwestorzy postanowili przetestować wodoodporność jego produktu, choć nie służy on do pływania a do sygnalizacji. Rafał przekonywał, że jego gadżet jest idealnie dopasowany do każdego, ale czy publiczność dala mu zielone światło? Przekonajcie się oglądając „Kto to kupi?”
  40 MIN.
 • Królowe życia 6

  Nowo otwarty butik jest dla Dagmary oczkiem w głowie. Królowa wkłada mnóstwo serca i energii w rozwijanie swojego biznesu. Tak się złożyło, że musi wyjechać na kilka dni, a dziewczyna, którą niedawno zatrudniła, rozchorowała się. Dagmara uznała, że podczas jej nieobecności, Edzia wszystkim się zajmie. Ale Edzia... ma najwyraźniej inne plany, bo jej serce ostatnio mocniej zabiło, przez co jej przyjaźń z Dagmarą zawiśnie na włosku. Nowa bohaterka, Kasia zawsze na pierwszym miejscu stawia mamę i córkę. Stara się spełniać ich najbardziej absurdalne zachcianki i często musi zrezygnować z własnych planów. Jako kobieta – petarda zawsze stara się sprostać zadaniu, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe. Rafał i Gabriel też nie mieli ostatnio łatwego zadania. Opieka nad papużkami sąsiadki okazała się wielkim wyzwaniem. Mimo że jako kolorowe ptaki, powinni doskonale zrozumieć potrzeby innych kolorowych ptaków, nie było łatwo. Czy ostatecznie im się udało? Przekonacie się, oglądając piąty odcinek „Królowych życia”.
  45 MIN.
 • Królowe życia 6

  Emocje po kłótni Edzi, Dagmary i Jacka wciąż są gorące. Ich temperamenty sprawiają, że w tej przyjaźni nigdy nie wieje nudą, ale źle się dzieje, kiedy trzy wulkany wybuchają jednocześnie. Dagmara będzie chciała dać nauczkę swoim przyjaciołom. Oby tylko ta nauczka nie okazała się zbyt brutalna... W życiu Rafała i Gabriela też nie zabraknie emocji. Jeden z nich obudzi się w wyjątkowo złej formie, a drugi będzie próbował mu pomóc. Będzie dużo śmiechu, często przez łzy! Iza i Patryk mają ostatnio w pracy gorący okres. Śpiesząc się na spotkanie, zauważą na ulicy coś niepokojącego i od razu ruszą z pomocą. Zrobi się niebezpiecznie, a emocje sięgną zenitu. Iza potrafi zachować zimną krew, ale czy tym razem jej się uda? Odpowiedź poznacie, oglądając szósty odcinek „Królowych życia”.
  40 MIN.
 • Luksusowe minidomy

  Zaręczona para Lauren i Kalani zdecydowali się opuścić swój rodzinny dom, aby zamieszkać w minidomu, w Seattle. Tyson i Michelle budują im wymarzony dom z odpowiedniej wielkości kuchnią i prywatnym, muzycznym pokojem.
  30 MIN.
 • Luksusowe minidomy

  Małżeństwo Sean i Tara planują zmienić swoje życie - pracować mniej i dzięki temu więcej przeżywać na co dzień w swoim nowym minidomu o rustykalnym charakterze. Ekipa budowlana szuka idealnych rozwiązań, aby dom był nie tylko mały, ale i funkcjonalny.
  30 MIN.
 • Usterka 11

  Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.
  45 MIN.
 • Kanapowcy

  Po dwóch miesiącach od wdrożenia diety pora na kolejne ważenie. Jakie efekty osiągną Kanapowcy? Czy Mariusz, który jako jedyny podczas poprzedniej kontroli schudł tylko kilogram, zgodnie z obietnicą zaczął przestrzegać zaleceń i przestał podjadać? To właśnie dla niego - jednego z największych zwolenników kanapowego życia - trener przygotuje zadanie specjalne, aż nad morzem! Czy obóz odchudzający to ostatnia deska ratunku? To nie koniec wyzwań. Miłośnicy niezdrowego jedzenia zmierzą się z niezwykłymi sportowcami. Po raz pierwszy ocenie zostaną poddane ich przygotowania do ekstremalnego biegu. Co spowoduje, że jeden z mężczyzn przeżyje podczas testu sprawności moment załamania? Nieoczekiwanie też jeden z Kanapowców, Daniel trafi do szpitala. Potrzebna będzie natychmiastowa operacja. Czy to koniec jego przygody z dietą i treningami?
  55 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Ostre cięcie 10

  Dziesiątą serię „Ostrego Cięcia” zaczynamy z przytupem! W odcinku otwierającym ten jubileuszowy sezon widzowie poznają Krystiana – ekscentrycznego fryzjera z miejscowości Wysokie Mazowieckie, który pracuje w salonie ze swoją siostrą z Sylwią. Towarzyszy im też kosmetyczka Magda. Krystian to postać wielowymiarowa, która ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Nieskromnie twierdzi, że jest najlepszym kolorystą w Wysokiem Mazowieckiem. Jedno jest pewne. Wszystkie wyobrażenia naszego bohatera o sobie zweryfikują nasi niezawodni mistrzowie – Andrzej i Tomek, osobiście. Nasi mistrzowie odkryją rzeczy, których ani Krystian ani jego siostra Sylwia nie byli wcześniej świadomi. Pod lupą Andrzeja i Tomka znajdzie się nie tylko warsztat Krystiana i to jak zarządza swoim biznesem, ale też to w jaki sposób traktuje swoją siostrę. Misja ratunkowa wyjdzie też daleko poza salon fryzjerski. Bohaterowie w ramach programu naprawczego odwiedzą stadninę koni. I nie będzie to miła przejażdżka na łonie natury, ale praca u podstaw z jasnym i ważnym dla Krystiana i jego siostry przesłaniem. Na koniec Krystian i jego siostra przejdą test, który będzie wyznacznikiem tego, czy w salonie zaszły zmiany godne rekomendacji Sylwii Bomby, gwiazdy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jak wszyscy wiedzą Sylwia to prawdziwa perfekcjonistka, której na piękne oczy nikt nie nabierze. Czy fryzura jaką wykona Krystian sprosta dużym wymaganiom gościa specjalnego?
  45 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 8

  Na wszystkie kity i hity z polskiej telewizji z niecierpliwością czekają w swoich fotelach barwni i bezkompromisowi bohaterowie polskiej edycji GOGGLEBOXA. Nie zabraknie Ekipy z Kielc, będzie oczywiście Joachim z Izą, Dominik z Krzyśkiem, Ewa i Sylwia, szalone bliźniaczki, Sandra ze Świętochłowic z mężem, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak oraz Rodzinka Kotońskich i...NIESPODZIANKI !!!!
  60 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • wieczór
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Ekstremalne kampery (5)

  New Horizons tworzy dom na 15-metrowym stelażu, a w nim kuchnia, biuro, a nawet kominek. Następnie przerobiony autobus szkolny, niemiecki wóz strażacki, który dostał nową rolę oraz stare RV, które zamieniono w salon fryzjerski.
  55 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 2

  Po trudach kanadyjskiej zimy Dawid dotrze do siedziby firmy w Seattle - stamtąd zostanie wysłany do Las Vegas, czyli na upragnione cieplejsze południe. Do przejechania będzie miał 2000 kilometrów przez pasma górskie w stanach Waszyngton, Oregon, Idaho i Utah. Po drodze spotka poszukiwaczy złota i wjedzie ciężarówką na tor do bicia rekordów prędkości, gdzie w roli nawierzchni występuje sól. W nagrodę czeka go sobotni wieczór w Mieście Grzechu!
  45 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  W pierwszym odcinku nowego sezonu „Dam i wieśniaczek. PL” pojawi się …skandalistka. Tak jednym słowem można określić znaną z portali plotkarskich damę, Agnieszkę Oszechowską. Agnieszka bardzo chce upodobnić się do Angeliny Jolie i by osiągnąć ten cel nie szczędzi pieniędzy na zabiegi upiększające. Zmiana nosa, oczu i powiększanie ust ma już za sobą. Jej znakiem rozpoznawczym jest także bardzo odważna luksusowa bielizna, którą chętnie pokazuje. W Warszawie życie upływa jej na pozowaniu na ściankach, imprezach i zakupach. Czy wyzwolona i kochająca skandale Dama przekona do siebie bardzo zachowawczego męża wieśniaczki? Czy uda się jej wprowadzić trochę otwartości seksualnej i pikanterii na warmińskiej wsi? A jak sprawdzi się jako opiekunka do dzieci? Wieśniaczka Milena mieszka w Tuczkach,w trzech pokojach wraz z 9 członkami rodziny. Całe dnie poświęca opiece nad czwórką dzieci i domowym obowiązkom. Najstarszy synek jest chory, więc Milena musi często jeździć z nim do lekarza. Ich skromny budżet nie pozwala jej na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny. W ciasnym mieszkaniu doskwiera jej także brak intymności, o której w obecnej chwili mogą z mężem tylko pomarzyć. Mimo wszystko z mężem bardzo się wspierają. Gotowa na wszystko wieśniaczka wyruszy do miasta z pełną otwartością. Czy spodoba jej się życie damy? Czy doceni drogie, acz bolesne zabiegi kosmetyczne? Czy odnajdzie się w blasku fleszy? Podczas finałowego spotkania panie wymienią się spostrzeżeniami. Agnieszka kocha swoje życie, ale pobyt w Tuczkach skłoni ją do wyjątkowych wyznań. Czego Milena będzie zazdrościła Agnieszce najbardziej? Na deser Agnieszka spróbuje spełnić jedno marzenie Mileny. Przekonajcie się sami jakie.
  65 MIN.
 • Made in Maroko

  Dagmara i jej asystent Jacek zatrzymali się w Marrakeszu. Tu, z pomocą znajomego sprzed lat, Samira, badali rynek miejscowych rzemieślników. Za pierwszy biznesowy cel obrali ręcznie wyrabiane, ceramiczne kafle. Odwiedzili fabrykę, gdzie powstaje słynna, marokańska, orientalnie zdobiona ceramika. Wybrali się także na ogromny targ, jakże różny od swojskich, polskich bazarów, które Dagmara znała z rodzinnego Kłodzka.
  45 MIN.
 • Królowe życia 6

  Dagmara i Jacek zamierzają odwiedzić Konana we Wrocławiu. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami więc oprócz słoików ze zdrową żywnością Dagmara postanowiła przywieźć synowi kilka drobiazgów. Nowa królowa pracuje jako modelka, a ten dzień zapowiada się bardzo pracownie i emocjonująco. Kasia jedzie na dworzec odebrać swojego chłopaka, który na co dzień mieszka we Francji. Gabriel jest modelem i trenerem personalnym. Dużo pracuje ale w końcu udało mu się znaleźć kilka wolnych dni, żeby odwiedzić ukochaną Mama Gabriela musiała wyjechać na kilka dni. Rafał z partnerem mają zając się jej domem i spędzić w nim kilka dni. Wyciszenie ma dobrze im zrobić zwłaszcza, że Rafał źle się czuje od rana. Królowe życia - O programie Zobacz szósty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia". Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze. Dagmara to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii. Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie, w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością. Monika, nowa królowa w programie, mieszka w Krakowie ale to dumna obywatelka świata. Uważa, że wszystko można mieć i ma na to swój bajeczny know how. Perfekcyjnie łączy biznes z rodziną. Z mężem prowadzi firmę, a przed córkami rozwija platynowy dywan luksusu. Monika ma zawsze apetyt na więcej.
  40 MIN.
 • Królowe życia 6

  Iza umówiła się z Elizką, że odbierze ją od koleżanki. Mała córeczka, która zaczyna powoli stawać się nastolatką, to spore wyzwanie. Iza zdała sobie sprawę, że musi już powoli zapomnieć o placach zabaw i zacząć z Elizką rozmawiać jak kobieta z kobietą. Przyjaźniąc się z Dagmarą, nie wiadomo kiedy przytrafi się okazja, żeby przespacerować się przez miasto w samych skarpetkach. Jacek nie jest zaskoczony i rozżalony, a raczej zmotywowany, żeby kupić sobie nowe buty. Jednak dopiero w sklepie orientuje się, że nie wziął ze sobą portfela… Rafał i Gabriel muszą się dobrze przygotować do nierównej walki z myszą. Opracowali już strategię, a teraz zaczynają działać. Na początku zaopatrzą się w amunicję, czyli w pułapkę na myszy, a później wszystko będzie zależało od tego, czy wróg będzie stawiał opory.
  40 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 9

  W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 4

  Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
  45 MIN.
 • Ostre cięcie 10

  Jędrzejów to kolejna miejscowość, do której nasi fryzjerscy mistrzowie Andrzej i Tomek wyruszają na misję ratunkową. Tam czeka na nich skromna i niepozorna Grażyna, która samodzielnie prowadzi swój salon w zacisznym miejscu. Niestety nieskutecznie, bo miejsce świeci pustkami. Właścicielka salonu będzie musiała sama znaleźć klientkę, na której zaprezentuje swój fryzjerski kunszt. Na pierwszy ogień pójdzie cięcie. Czy uda jej się zachwycić Andrzeja, który na temat strzyżenia wie wszystko? Kolejnym wyzwaniem będzie odzyskanie utraconej przez nią kiedyś klientki, która nie była zadowolona z wizyty. Tutaj pole do popisu będzie dla Tomka, przed którym nie da się ukryć niedociągnięć związanych z koloryzacją. Czy te dwa sprawdziany pozwolą znaleźć odpowiedzieć na pytanie: dlaczego w salonie brakuje klientów? Andrzej i Tomek uruchomią plan naprawczy, który poza profesjonalnym fryzjerskim szkoleniem, będzie też miał charakter wstrząsowo – terapeutyczny. Czy dawka emocji jaką poczuje Grażyna pozwoli jej otworzyć się na zmiany? Na koniec jak zawsze przyjdzie czas na ostatni, najważniejszy test. Zadaniem fryzjerki będzie stworzenie wyjątkowej fryzury w stylu BOHO dla wyjątkowego gościa. W tym odcinku pojawi się Maja Hyży!
  45 MIN.
 • Oszuści

  Zbliża się data ślubu. Maddie pilnuje, by wszystko przebiegało zgodnie z planem. Patrick próbuje zawrzeć układ z Ezrą. Max uczy Richarda kilku przydatnych w ich fachu sztuczek.
  55 MIN.
 • Seks - wypadki

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  55 MIN.
 • Klub drugich żon

  Program obala mity i uprzedzenia dotyczące drugich żon w Hollywood. Jest opowieścią o grupie kobiet, które niedawno wyszły za mąż lub zamierzają poślubić bogatych, odnoszących sukcesy mężczyzn. Dołączywszy do ekskluzywnej elity Los Angeles, kobiety muszą radzić sobie z byłymi żonami i dziećmi mężów, aby ich małżeństwa przetrwały.
  55 MIN.
 • Testerzy extra

  Żyjemy w świecie przedmiotów i gigantycznej nadprodukcji gadżetów. Które z nich są warte uwagi, a które tylko niepotrzebnie przyciągają wzrok? Czy istnieją gadżety, które mogą zrewolucjonizować nasze życie? Nasi testerzy - Paulina Marciniak i Dominik Strzelec, sprawią, że przeładowana gadżetami rzeczywistość stanie się… łatwiejsza w obsłudze. Paulina i Dominik przetestują nowości i sprawdzą na własnej skórze, które z nich są prawdziwym hitem, a które zwyczajnym kitem. Dociekliwy i bezkompromisowy duet wyszpera nie tylko niecodzienne, odjechane wynalazki, ale i zaskakujące pomysłowością, na pozór zwykłe przedmioty. Podpowiedzą, gdzie znaleźć sensowne gadżety, do czego mogą służyć i jak ich używać. Każdemu z nich dadzą szansę, przetestują i ocenią. Całkiem niewykluczone, że właśnie wyprodukowano coś, bez czego już za chwilę nie będziemy sobie wyobrażali normalnego życia. Dowiemy się o tym bezpośrednio od TESTERÓW.
  30 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów