Program TV

wstecz
 • Odlotowy ogród 2

  Dominik jedzie do Szczecina, gdzie mieszkają 4 pokolenia niezwykłych kobiet. W tym domu zawsze dużo się dzieje, ale brakuje czasu i siły na prace ogrodowe. Dominik został poproszony o pomoc w stworzeniu ogrodu dla 90-letniej Pani Danuty. W ogrodzie są bardzo wysokie i niestabilne schody, które uniemożliwiają Pani Danucie samodzielne poruszanie się po ogrodzie. Brakuje tu roślin i intymnej atmosfery, a na dodatek dziwnie rozplanowane ogrodzenie powoduje, że sąsiad na swoją działkę przechodzi przez ogródek Pani Danuty. Duże wyzwanie i ogrom pracy do wykonania. Czy Pani Danucie przypadnie do gustu koncepcja Dominika?
  30 MIN.
 • Oszuści

  Rozgrywka między oszustami i FBI zbliża się do finału po zawarciu ślubu przez Patricka i Maddie. Nadal jednak niejasne jest po czyjej stronie jest Maddie i kto okaże się zwycięzcą.
  55 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Defacto 9

  W tym odcinku "DeFacto" Jan Pirowski opowie o stopach, krok po kroku, zabierze was na trasę najsłynniejszego wyścigu kolarskiego w kraju Tour de Pologne, podejrzy co się dzieje w polskich sypialniach by sprawdzić z jakimi problemami borykają się panowie, oraz na koniec pokaże jak wygląda świat oczami nastolatków. „DeFacto” to program popularnonaukowy, w którym przedstawiamy najciekawsze zjawiska i trendy technologiczne współczesnego świata. Inspirujące zagadnienia, eksperymenty, informacje i ciekawostki. Gospodarzem programu jest Jan Pirowski - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny.
  35 MIN.
 • Defacto 10

  W odcinku wyruszymy na daleką północ, by odkryć sekrety wiecznej zmarzliny, sprawdzimy, czym grozi niewyleczona do końca grypa, a na koniec odkryjemy, co łączy Marilyn Monroe i Steve’a Jobsa.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 7

  „Gogglebox. Przed telewizorem” to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA. Swój sukces zawdzięcza prostemu i genialnemu pomysłowi – obserwujemy, jak zwyczajni widzowie z pozycji swojej kanapy oglądają i komentują to, co śledzą w telewizji. Ich prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu. „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  45 MIN.
 • Ciężarówką przez Stany 2

  Po trudach kanadyjskiej zimy Dawid dotrze do siedziby firmy w Seattle - stamtąd zostanie wysłany do Las Vegas, czyli na upragnione cieplejsze południe. Do przejechania będzie miał 2000 kilometrów przez pasma górskie w stanach Waszyngton, Oregon, Idaho i Utah. Po drodze spotka poszukiwaczy złota i wjedzie ciężarówką na tor do bicia rekordów prędkości, gdzie w roli nawierzchni występuje sól. W nagrodę czeka go sobotni wieczór w Mieście Grzechu!
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Zagrożenie pod stopami 2

  Sinkholes to śmiertelne zjawisko, które staje się coraz bardziej powszechne. Na całym świecie te przerażające przepaści pojawiają się nagle i bez ostrzeżenia. Przynoszą chaos, terror, a czasem nawet śmierć. W drugim sezonie pojawiają się doniesienia z całego świata o obszarach dotkniętych zapadnięciami, spowodowanych naturalnymi ruchami tektonicznymi lub obciążającą ziemię, działalnością przemysłową. Każdy odcinek ma na celu odkryć przyczyny tych tąpnięć, które często wprowadzają w naturze spustoszenie.
  65 MIN.
 • Królowe życia 6

  Z okazji karnawału, Dagmara przygotowała dla Edzi i Jacka coś specjalnego. Zaprosiła ich na bal przebierańców. Jak to zwykle bywa w ich przypadku, po drodze pojawi się wiele problemów i niespodziewanych zwrotów akcji. W ich świecie nawet klasyczna impreza musi zostać poprzedzona licznymi turbulencjami. Rafał i Gabriel postanowili zacząć spełniać swoje noworoczne postanowienie. Biorą się za siebie! Plan jest taki, że latem będą świecić na plaży kaloryferem na brzuchu. Czy im się uda? Nie wiadomo, ale nie można im odmówić zaangażowania. Monika uwielbia swoją pracę i nie wyobraża sobie życia bez niej. Są jednak takie momenty, kiedy ma już serdecznie dość. Szczególnie, kiedy sama daje z siebie sto procent, a w zamian otrzymuje figę z makiem.
  40 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Za granicą

  Ta zamiana miejscami będzie wyjątkowa. Wieśniaczka – bizneswoman z Ukrainy zburzy stereotypy o ubogim życiu na wsi. Przedsiębiorcza farmerka zakosztuje życia gwiazdy, a polska dama trafi do wiejskiej bajki. Lecz pozornie sielskie życie zmieni się w istną szkołę przetrwania. Obu dziewczętom puszczą nerwy. Bolesne rodzinne tajemnice i trudne zadania - gdzie żyje się lepiej – w mieście czy na wsi?
  60 MIN.
 • Ostre cięcie 10

  Dziesiątą serię „Ostrego Cięcia” zaczynamy z przytupem! W odcinku otwierającym ten jubileuszowy sezon widzowie poznają Krystiana – ekscentrycznego fryzjera z miejscowości Wysokie Mazowieckie, który pracuje w salonie ze swoją siostrą z Sylwią. Towarzyszy im też kosmetyczka Magda. Krystian to postać wielowymiarowa, która ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Nieskromnie twierdzi, że jest najlepszym kolorystą w Wysokiem Mazowieckiem. Jedno jest pewne. Wszystkie wyobrażenia naszego bohatera o sobie zweryfikują nasi niezawodni mistrzowie – Andrzej i Tomek, osobiście. Nasi mistrzowie odkryją rzeczy, których ani Krystian ani jego siostra Sylwia nie byli wcześniej świadomi. Pod lupą Andrzeja i Tomka znajdzie się nie tylko warsztat Krystiana i to jak zarządza swoim biznesem, ale też to w jaki sposób traktuje swoją siostrę. Misja ratunkowa wyjdzie też daleko poza salon fryzjerski. Bohaterowie w ramach programu naprawczego odwiedzą stadninę koni. I nie będzie to miła przejażdżka na łonie natury, ale praca u podstaw z jasnym i ważnym dla Krystiana i jego siostry przesłaniem. Na koniec Krystian i jego siostra przejdą test, który będzie wyznacznikiem tego, czy w salonie zaszły zmiany godne rekomendacji Sylwii Bomby, gwiazdy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jak wszyscy wiedzą Sylwia to prawdziwa perfekcjonistka, której na piękne oczy nikt nie nabierze. Czy fryzura jaką wykona Krystian sprosta dużym wymaganiom gościa specjalnego?
  50 MIN.
 • Vlogbox. W necie

  „Vlogbox. W necie” to program rozrywkowy łączący potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie przeglądając filmiki, memy i statusy. Dlatego bohaterowie programu „Vlogbox. W necie”, wyciągną na pierwszy plan to, co wywołuje najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje. Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości. Bohaterowie programu będą najlepszymi przewodnikami pokazującymi, co jest aktualnie hot or not. „Vlogbox. W necie” jest oparty na formule znanej z popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”.
  40 MIN.
 • Kto to kupi?

  „Kto to kupi?” to program, który powstał z myślą o innowacyjnych twórcach wyjątkowych przedmiotów i ciekawych gadżetów. Wielu z nich latami dopracowywało swoje produkty, a teraz chcą je pokazać światu i dobrze sprzedać. Nie będzie to łatwe zadanie, bo w 90 sekund muszą przekonać stuosobową widownię oraz czworo inwestorów, że ich gadżet jest na wagę złota. Tu zwykła sprzedaż zmienia się w prawdziwe show. Czy Joanna, Marek i Tadeusz poradzą sobie z tym zadaniem? Czy istnieje produkt, który ochroni nas przed zgubieniem pieniędzy i na dodatek potrafi zrobić selfie? Joanna, która zawodowo jest coachem nie miała problemu z przekonaniem publiczności, że taki gadżet jest potrzebny każdemu. Jeśli jesteście ciekawi czy jej prezentacja okaże się sukcesem czy porażką oraz jak wypadną testy produktu wymyślone przez prowadzących program zapraszamy przed telewizory. Ochrona i bezpieczeństwo, tym razem oczu, a nie pieniędzy, to także główne hasło prezentacji Tadeusza. Starszy pan, który przyjechał z Gdyni ma na swoim koncie ponad 16 wynalazków, ale dziś przekonywał, że najważniejsze to te, które zwiększają bezpieczeństwo. Jego gadżet skierowany jest dla kierowców, bo ma chronić wzrok przed oślepianiem źle ustawionych reflektorów aut mijanych na drodze. Czy inwestorzy dadzą temu produktowi zielone czy czerwone światło? Prezentacja Marka była wyjątkowo skromna, ale za to tuż po niej temperatura wyraźnie wzrosła i wrzątek lał się na scenie. Marek także mówił o ochronie – rąk przed poparzeniem gorącym naczyniem. Kto choć raz poparzył dłonie niosąc talerz z gorącą zupą, wie czym to smakuje. Czy inwestorzy kupią produkt Marka czy uznają, że leje wodę? Oglądajcie koniecznie.
  40 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 4

  Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
  45 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 9

  W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!
  60 MIN.
 • Kossakowski. Wtajemniczenie 4

  W kolejnym odcinku Przemek trafi do Gruzji, aby poznać ekscytujący sport: Lelo Burti. Co roku setki Gruzinów przybywają do niewielkiego miasteczka Shukhuti, gdzie toczą niebezpieczną grę bez zasad w hołdzie zmarłych krewnych. Zwycięzca ma prawo złożyć trofeum na grobie wybranej osoby. Podczas przygotowań do zawodów odwiedzi drużynę rugby w Tbilisi, a także pozna jedynego w Gruzji szewca piłek do Lelo Burti. Podczas samej gry pozna tragiczne historie utraconych bliskich, a także weźmie udział w jednym z najdziwniejszych zwyczajów pogrzebowych na świecie - w radosnej suprze na gruzińskim cmentarzu.
  45 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Królowe życia 6

  Dagmara i Jacek zamierzają odwiedzić Konana we Wrocławiu. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami więc oprócz słoików ze zdrową żywnością Dagmara postanowiła przywieźć synowi kilka drobiazgów. Nowa królowa pracuje jako modelka, a ten dzień zapowiada się bardzo pracownie i emocjonująco. Kasia jedzie na dworzec odebrać swojego chłopaka, który na co dzień mieszka we Francji. Gabriel jest modelem i trenerem personalnym. Dużo pracuje ale w końcu udało mu się znaleźć kilka wolnych dni, żeby odwiedzić ukochaną Mama Gabriela musiała wyjechać na kilka dni. Rafał z partnerem mają zając się jej domem i spędzić w nim kilka dni. Wyciszenie ma dobrze im zrobić zwłaszcza, że Rafał źle się czuje od rana. Królowe życia - O programie Zobacz szósty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia". Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze. Dagmara to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii. Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie, w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością. Monika, nowa królowa w programie, mieszka w Krakowie ale to dumna obywatelka świata. Uważa, że wszystko można mieć i ma na to swój bajeczny know how. Perfekcyjnie łączy biznes z rodziną. Z mężem prowadzi firmę, a przed córkami rozwija platynowy dywan luksusu. Monika ma zawsze apetyt na więcej.
  40 MIN.
 • Królowe życia 6

  Iza umówiła się z Elizką, że odbierze ją od koleżanki. Mała córeczka, która zaczyna powoli stawać się nastolatką, to spore wyzwanie. Iza zdała sobie sprawę, że musi już powoli zapomnieć o placach zabaw i zacząć z Elizką rozmawiać jak kobieta z kobietą. Przyjaźniąc się z Dagmarą, nie wiadomo kiedy przytrafi się okazja, żeby przespacerować się przez miasto w samych skarpetkach. Jacek nie jest zaskoczony i rozżalony, a raczej zmotywowany, żeby kupić sobie nowe buty. Jednak dopiero w sklepie orientuje się, że nie wziął ze sobą portfela… Rafał i Gabriel muszą się dobrze przygotować do nierównej walki z myszą. Opracowali już strategię, a teraz zaczynają działać. Na początku zaopatrzą się w amunicję, czyli w pułapkę na myszy, a później wszystko będzie zależało od tego, czy wróg będzie stawiał opory.
  45 MIN.
 • Patent na kasę – Flesz

  Skrót najciekawszych fragmentów programu „Patent na kasę”, w którym przedstawione są współczesne sposoby na oszczędzanie. Twórcy prezentują sytuacje z życia wzięte, np. jak płacić niższe rachunki oraz jak ubrać się modnie małym kosztem.
  20 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  W drugim odcinku poznamy damę Anię i Monikę. Ania jest zadowoloną z życia fotografką. Jej ulubionym zajęciem, zaraz po fotografii, jest śmiech. Ania uwielbia korzystać z medycyny estetycznej i nie wstydzi się o tym głośno mówić. Najważniejszym mężczyzną w jej życiu jest jej synek - Natan. Jak każda dama kocha luksus w domu, w szafie i w życiu. Cedrowice-Parcela to niewielka miejscowość, w której mieszka druga uczestniczka programu - Monika. Osiemnaście metrów kwadratowych dzieli z trójką swoich dzieci i partnerem. Mówi o sobie, że jest kurą domową. Wieśniaczka mieszka obok swoich rodziców, gdzie razem starają się łączyć koniec z końcem. Bohaterki spróbują wcielić się wzajemnie w swoje role i sprawdzić, czy poradzą sobie w nowych rolach. Jak ta zamiana miejsc spodoba się uczestniczkom? Czy uciekną w połowie programu, czy zostaną do końca?
  65 MIN.
 • Kanapowcy

  Po dwóch miesiącach od wdrożenia diety pora na kolejne ważenie. Jakie efekty osiągną Kanapowcy? Czy Mariusz, który jako jedyny podczas poprzedniej kontroli schudł tylko kilogram, zgodnie z obietnicą zaczął przestrzegać zaleceń i przestał podjadać? To właśnie dla niego - jednego z największych zwolenników kanapowego życia - trener przygotuje zadanie specjalne, aż nad morzem! Czy obóz odchudzający to ostatnia deska ratunku? To nie koniec wyzwań. Miłośnicy niezdrowego jedzenia zmierzą się z niezwykłymi sportowcami. Po raz pierwszy ocenie zostaną poddane ich przygotowania do ekstremalnego biegu. Co spowoduje, że jeden z mężczyzn przeżyje podczas testu sprawności moment załamania? Nieoczekiwanie też jeden z Kanapowców, Daniel trafi do szpitala. Potrzebna będzie natychmiastowa operacja. Czy to koniec jego przygody z dietą i treningami?
  55 MIN.
 • Kossakowski. Wtajemniczenie 4

  Tym razem Przemek odwiedzi Kenię, gdzie ruszy afrykańskiej gorączki złota. Jego przewodnikiem będzie czarnoskóry Ryszard, rdzenny Kenijczyk, który wiele lat spędził w Polsce. Razem trafią do miasteczka Migori, gdzie Przemek na własne oczy przekona się na czym polega złoty biznes w Afryce. Dowie się nie tylko ile można na tym zarobić, ale także w jakich warunkach odbywają się poszukiwania. Odwiedzi podziemne tunele i naziemne kopalnie odkrywkowe, a wreszcie zdecyduje sam poszukać drogocennego kruszcu.
  40 MIN.
 • Królowe życia 6

  Emocje po kłótni Edzi, Dagmary i Jacka wciąż są gorące. Ich temperamenty sprawiają, że w tej przyjaźni nigdy nie wieje nudą, ale źle się dzieje, kiedy trzy wulkany wybuchają jednocześnie. Dagmara będzie chciała dać nauczkę swoim przyjaciołom. Oby tylko ta nauczka nie okazała się zbyt brutalna... W życiu Rafała i Gabriela też nie zabraknie emocji. Jeden z nich obudzi się w wyjątkowo złej formie, a drugi będzie próbował mu pomóc. Będzie dużo śmiechu, często przez łzy! Iza i Patryk mają ostatnio w pracy gorący okres. Śpiesząc się na spotkanie, zauważą na ulicy coś niepokojącego i od razu ruszą z pomocą. Zrobi się niebezpiecznie, a emocje sięgną zenitu. Iza potrafi zachować zimną krew, ale czy tym razem jej się uda? Odpowiedź poznacie, oglądając szósty odcinek „Królowych życia”.
  45 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 6

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  65 MIN.
 • Niezwykłe hotele bez tajemnic

  Szwecja. Zamelduj się w najbardziej inspirujących hotelach na świecie i sprawdź jak wiele ich obsługa i właściciele są w stanie zrobić, by zapewnić gościom niezapomniane chwile i jedyne w swoim rodzaju doznania. Czy jest to egzotyczne megamiasto zatrudniające tysiące pracowników, czy hotel wyrzeźbiony z zamarzniętej rzeki, czy szklany dom unoszący się ponad tropikalnym lasem, goście zawsze mogą liczyć na luksusowe warunki i najlepszy serwis. Krytyk gastronomiczny Giles Coren i szefowa kuchni Monica Galetti dołączą do często niewidocznego personelu, który potrafi zaspokoić każdą zachciankę swoich gości. Wśród hoteli, które odwiedzimy będą Marina Bay Sands w Singapurze, z dłuższymi niż wieża Eiffla ogrodami na dachu, Giraffe Manor w Nairobi, gdzie goście jedzą śniadanie w towarzystwie żyraf, czy Royal Mansour w Maroku – jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie.
  70 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 3

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  45 MIN.
 • Ostatnia szansa

  „Ostatnia szansa” to program TTV, który prowadzi znana stylistka Malwina Wędzikowska, a jego tematyka jest skoncentrowana na modowych metamorfozach… mężczyzn! Misja Malwiny to uzdrowienie stylu Polaków, dodania mu charakteru i koloru. W tym celu prowadząca wraz ze swoją ekipą odwiedzi wiele polskich miast i przemierzy ulice w poszukiwaniu panów, którzy oddadzą się w ręce stylistki. Zadanie, przed którym stanie prowadząca nie będzie łatwe. Jedno jest pewne, Malwinę czeka wiele wyzwań ale również pozna wyjątkowych ludzi, którym pomoże otworzyć się na modowy świat, zmieniając nie tylko ich wizerunek, ale również dodając panom pewności siebie. Jakie niespodzianki będą na nią czekały oraz jak finalnie będą wyglądać uczestnicy programu? Czy wszyscy bohaterowie wykorzystają swoją ,,Ostatnią Szansę’’?
  55 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów