Program TV

wstecz
 • SOS Ekipy w akcji

  Patrol interweniuje w sprawie awantury w salonie fryzjerskim. Funkcjonariusze ustalają przyczyny konfliktu – policjantka zdobywa nowe informacje. W innej części miasta uwagę patrolu przykuwa dziwne zachowanie kierowcy samochodu. Podejrzany mężczyzna nie chce współpracować z policją. Dramatyczny finał ma zgłoszenie dotyczące ulatniającego się gazu. Ratownicy walczą o życie starszej pani wyniesionej z mieszkania. Służby ratukowe są świadkami rodzinnej tragedii.
  65 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Defacto 6

  Niektórzy nie wyobrażają sobie bez niej życia, jest chyba najczęściej jadanym słodyczem. Mowa oczywiście o czekoladzie. W tym odcinku sprawdzimy, co kryje w sobie słodka tabliczka. Ponadto poznamy tajemnice kobiecych i męskich piersi. Na koniec zaś sprawdzimy, czym jest egzoszkielet, czyli sztuczne ciało dla niepełnosprawnych. Jak w każdym odcinku na koniec zaprezentujemy ciekawostki ze świata czyli DeFacto NEWS.
  25 MIN.
 • DeFacto 11

  W tym odcinku zobaczymy, jak w niecodzienny sposób można wykorzystać bardzo cenne diamenty, sprawdzimy czym jest internet natury i zbadamy, jak skutecznie walczyć z potem.
  30 MIN.
 • Ukryta prawda

  W jednej z poradni psychologicznych w zajęciach terapeutycznych uczestniczy młody informatyk, uzależniony od gier komputerowych. W walce z nałogiem wspiera go żona. Po pewnym czasie okazuje się, że mężczyzna znów zaczyna grać. W konsekwencji zostaje zwolniony z pracy, a za namową nowopoznanej kobiety odchodzi od rodziny. Mężczyzna zaczyna mieć też problemy z narkotykami. Za ojcem tęskni jego kilkuletni synek i cały czas namawia matkę, żeby walczyła o tatę. Czy uda mu się ją przekonać?
  60 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy

  Kamil Roj "Milex" bloger modowy to oryginalny dżentelmen, na co dzień mieszkający w Londynie. Do Warszawy przyjeżdża odpocząć i spotkać się ze znajomymi. Do stolicy z Rzędkowa z woj. Łódzkiego na zamianę przyjedzie Daniel Prokop lat 28. Wieśniak jest kawalerem, który razem z siostrą prowadzi gospodarstwo rolne wujka. Jak wieś przyjmie ekstrawaganckiego dżentelmena, a jak wieśniak odnajdzie się w Warszawie?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku widzowie za sprawą Magdy Gessler będą świadkami prawdziwej metamorfozy. Sandomierskie amory w serialu „Ojciec Mateusz” i gorące romanse w „Na wspólnej” nie pozostaną bez komentarza, natomiast podczas oglądania „Koła fortuny” widzowie będą zrywać boki ze śmiechu... dlaczego?
  60 MIN.
 • Kartoteka 6

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  65 MIN.
 • Idealna niania 9

  12-letni Samuel wchodzi w trudny wiek i opuścił się w nauce. Mama chłopca - Bernadetta, poszukuje niani, która go przypilnuje i pomoże w odrabianiu lekcji. Czy uda się znaleźć kogoś z odpowiednimi kwalifikacjami?
  45 MIN.
 • Kilogramy zbędnej skóry 2

  Walka z otyłością nigdy nie jest łatwa, szczególnie dla tych osób, które zrzuciły sporą liczbę zbędnych kilogramów i teraz ich ciała zdobią zwały obwisłej skóry! W tej serii spotkamy kilka śmiałych i zdeterminowanych osób, które zamierzają poddać się operacji usunięcia zbędnej skóry. Czy odzyskają wymarzoną figurę?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  Sylwia Bomba z "Gogglebox.Przed telewizorem" w "Damy i Wieśniaczki.PL" Znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba me także swoje drugie oblicze. Jest świetnie zarabiającą fotografką, która może pozwolić sobie na największe luksusy. Ma wiele kobiecych słabości: drogie torebki i ubrania, perfumy oraz markowe szminki. Dla Sylwii nie istnieją buty inne niż szpilki, które, jak podkreśla, są częścią jej osobowości. Na wsi spróbuje wcielić się w gaździnę. Każdy krok Sylwii będzie oceniany przez nieczułych na jej wdzięki, wymagających, mężczyzn oraz przywiązane do tradycji góralki. Jak poradzi sobie z natłokiem pracy fizycznej? W Kościelisku mieszka dumna ze swojego góralskiego pochodzenia Józefa. Do jej codziennych obowiązków należy wykarmienie rodziny, opieka nad zwierzętami, przygotowanie pokoi dla turystów i dbanie o dom. Pomimo ciężkiej pracy Józi nie stać na realizacje marzeń. Wieśniaczka sprawia wrażenie pogodnej osoby, ale pod uśmiechem skrywają się niepewność, kompleksy i zmęczenie Jak góralka z krwi i kości odnajdzie się w stolicy? Czy pobyt w Warszawie pozwoli jej odzyskać pewność siebie? Czy zgodzi się na inwazyjny zabieg upiększający, którego efekty będzie musiała pokazać po powrocie mężowi? Spotkanie przy stole pozwoli im się poznać i wymienić obserwacjami o swoich życiach. Czy któraś z nich chciałyby zamienić się na stałe? Co skłoni Sylwię Bombę do niespodziewanego wyznania odnośnie jej dotychczasowego życia? Czy Józia dostrzeże w sobie skrywaną od lat kobiecość i postanowi zawalczyć o nią w przyszłości?
  70 MIN.
 • Luksusowe minidomy 2

  Tanya wynajmuje dom w Bend. Wraz z przyjaciółką Summer wypuszcza nową linię kosmetyków do pielęgnacji ciała. Marzy o minidomku, to pozwoli jej zaoszczędzić trochę funduszy na rozwój biznesu.
  20 MIN.
 • Usterka 9

  Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy.
  35 MIN.
 • Uwaga!

  20 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Kossakowski. Nieoczywiste

  Pierwszy odcinek kolejnej serii z Przemkiem Kossakowskim od początku zaskakuje! Tętniący życiem nocny Paryż, magiczna scena i tłumy na widowni. Moulin Rouge - to miejsce pobudza wyobraźnię. A co tam robi Przemek Kossakowski? Tym razem wciela się w rolę „garderobianego”, który za kulisami pomaga włożyć strój pięknej tancerce chwilę przed jej wyjściem na scenę. Na pewno nie jest to oczywista sytuacja. Przemek w Monachium na Octoberfest? Owszem, w dodatku zawzięcie tańczący do tyrolskich szlagierów na słynnym festiwalu piwa. Nie, to by było zbyt oczywiste. Przemka wybór pokoju w hotelu wcale nie sprowadza się do decyzji czy z oknem na ulicę czy na podwórko. To wybór czy spać w grobie czy pod gilotyną? Na pewno nie będzie zwyczajnie.
  30 MIN.
 • Królowe życia 5

  W szóstym odcinku „Królowych życia” Rafał i Gabriel będą próbować rozwikłać zagadkę pt. „Niesforni sąsiedzi”... Skąd dobiegały pełne namiętności dźwięki? Pomimo grubych ścian przedwojennej warszawskiej kamienicy, odgłosy były dobrze słyszalne, ale niezwykle trudne do zlokalizowania. Trudny orzech do zgryzienia będzie miała też Dagmara? Jak Królowa XXI wieku poradzi sobie w niedzielę bez handlu? Będzie chciała wyjść z twarzą z tej mało komfortowej sytuacji i jak zwykle wykaże się sprytem i kreatywnością. Widzowie będą mieli okazję być świadkami dnia, który Agnieszka zapamięta już na zawsze. Pierwszy dzień Leona w szkole był dla niej wzruszającym przeżyciem.
  45 MIN.
 • DeFacto 11

  Uwielbiają je gwiazdy pop, celebryci, a nawet... szefowie państwa. Mowa o tatuażach. W pierwszym odcinku DeFacto odkryjemy przed wami ich sekrety i obalimy kilka mitów dotyczących rysunków na skórze. Ale to nie wszystko! Zabierzemy was także na pokład jednego z największych samolotów świata i pokażemy jak od kulis wyglądała jego budowa, na koniec zaś zobaczymy w jaki sposób nowoczesna technika pomaga niepełnosprawnym.
  30 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Patent na kasę

  W odcinku dowiemy się, jak się lansować nie wydając przy tym majątku, jak mieć piękne włosy za parę groszy oraz ile warta jest hojna babcia.
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 3

  Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 6

  W odcinku bohaterowie będą wspominać swoje pierwsze randki. Będzie romantycznie i zabawnie. Do łez rozśmieszy ich „Szpital” i dwie siostry rywalizujące o jednego mężczyznę... to nie mogło się dobrze skończyć. Podobnie niezbyt szczęśliwie skończy się życie pewnej kobiety, która marzyła o dużych piersiach. „Śmierć na 1000 sposobów” zaskoczyła bohaterów „Goggleboxa”. Nasi telewizyjni maniacy rozerwą się oglądając znajome twarze, podczas programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, jednak nie wszystkim będzie do śmiechu kiedy poznają „Megarodziny”, których bohaterem jest para, która ma kilkanaście pociech i mężczyzna który ma kilkadziesiąt żon. Będzie się działo.
  45 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 3

  W ósmym odcinku Jacek i Dagmara postanowili spędzić popołudnie w agroturystyce, gdzie można samemu złowić ryby, wydoić kozę, czy kupić świeży ser. Rafał i Gabriel właśnie rozpoczęli swoje hiszpańskie wakacje. Słońce, morze i piękni ludzie przechadzający się rozgrzanymi ulicami zwiastują początek cudownej letniej przygody. Inga jest już po operacji powiększania piersi. Postanowiła poprawić również swoją wymowę i zdecydowała się na wizytę u logopedy. Jej marzenie o zostaniu gwiazdą jest tak silne, że chyba nic nie jest w stanie jej przeszkodzić.
  50 MIN.
 • Usterka 11

  Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 11

  W tym odcinku bohaterowie programu wybiorą się z Martyną Wojciechowską do Izraela, gdzie mogli przekonać się, że koszerny Internet istnieje naprawdę. Dramaty miłosne zawsze dostarczają widzom dużo radości, tym razem nie było inaczej, program „Na sygnale” nie zawiódł. Podczas oglądania „Top Model” podzielili się na dwa obozy, a czego dotyczył podział, widzowie przekonają się w odcinku!
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 4

  Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
  45 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku zbadamy, jaką moc skrywa w sobie mały atom, pokażemy jak działają na nas pocałunki i miłosne zbliżenia i sprawdzimy, co wpływa na cenę luksusowych dzieł sztuki.
  30 MIN.
 • DeFacto Extra

  Czy wiecie jak od kulis działa Teatr Wielki - Opera Narodowa? Albo - skąd biorą się smacznie i chrupiące chipsy oraz jak działają ludzkie mięśnie? A może jesteście ciekawi jak wygląda transfuzja krwi u psów i kotów? O tym wszystkim opowiemy w drugim odcinku DeFacto EXTRA.
  25 MIN.
 • Anatomia głupoty według Doroty Wellman

  Głupota to potocznie odwrotność mądrości. A może to pozornie bezmyślne i szalone zachowania są motorem postępu? Dorota Wellman pokaże, jak w oparciu o zdrowy rozsądek i nauki ścisłe uczyć się na cudzych błędach! „Anatomia głupoty według Doroty Wellman” zajmie się śmiesznymi i absurdalnymi na pierwszy rzut oka filmikami z sieci. Przypadki ludzkiej bezmyślności zostaną skonfrontowane z opinią prowadzącej Doroty Wellman. Dowiemy się, gdzie leży granica między odwagą, ciekawością świata a głupotą oraz czy można naukowo wytłumaczyć każde szaleństwo.
  40 MIN.
 • Wojny magazynowe 11

  Aukcje magazynowe robią się coraz popularniejsze na świecie. Jest to niepowtarzalna okazja do kupna prawdziwych skarbów. Na aukcjach można spotkać 20-latków, którzy mają nadzieję na odkrycie prawdziwej żyły złota i stateczne małżeństwa, które chcą na jednej, korzystnej transakcji zyskać fortunę. W czasie aukcji dochodzi do iście dantejskich scen. Strategia przygotowywana przed aukcją przypomina zbrojenie się małej armii do ataku, ale według uczestników aukcji bez tego, nie ma co wybierać się do magazynów. W każdym z odcinków programu bohaterowie udają się do magazynu, z którego rzeczy będą sprzedawane i z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu z namaszczeniem wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Ale jeśli myślicie, że wygląda ona, jak w domu aukcyjnym, jesteście w ogromnym błędzie!
  25 MIN.
 • Wojny magazynowe 11

  Aukcje magazynowe robią się coraz popularniejsze na świecie. Jest to niepowtarzalna okazja do kupna prawdziwych skarbów. Na aukcjach można spotkać 20-latków, którzy mają nadzieję na odkrycie prawdziwej żyły złota i stateczne małżeństwa, które chcą na jednej, korzystnej transakcji zyskać fortunę. W czasie aukcji dochodzi do iście dantejskich scen. Strategia przygotowywana przed aukcją przypomina zbrojenie się małej armii do ataku, ale według uczestników aukcji bez tego, nie ma co wybierać się do magazynów. W każdym z odcinków programu bohaterowie udają się do magazynu, z którego rzeczy będą sprzedawane i z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu z namaszczeniem wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Ale jeśli myślicie, że wygląda ona, jak w domu aukcyjnym, jesteście w ogromnym błędzie!
  20 MIN.
 • SOS Ekipy w akcji

  Policjanci dostają wezwanie do bójki nastolatek i odkrywają dramat uczennic jednej z warszawskich szkół średnich… Inny patrol interweniuje podczas awantury, do której doszło między personelem restauracji a klientką, która znalazła w sałatce kawałki szkła… Płonie barak w jednej z podwarszawskich wsi. Strażacy gaszą pożar, a ratownicy udzielają pomocy wyniesionej z baraku młodej kobiecie. Tymczasem policjanci w pobliżu miejsca zdarzenia znajdują sadzonki konopi indyjskich…
  60 MIN.
 • Królowe życia 2

  Dagmara nie usiedzi na miejscu. Tym razem ruszy do Wrocławia. Odwiedzi dawną znajomą, pozna smak dobrego wina, zatańczy salsę, a wszystko to w towarzystwie przyjaciela Jacka. Kamila z Poznania swoje pomysły realizuje szybko – bo życie jest za krótkie, zwłaszcza na dietę. Kurs kręcenia lizaków rozkręci Królową na dobre. Opuści na kilka dni domowe pielesze i pojedzie do koleżanki - pilnować jej psów… Gabriel też ucieka ze swojej pracowni futer. Ale tylko na chwilę. Przygotował dla swojej mamy niezwykłą kolekcję – ogrodowych roślin. Patrycja wytrwale pisze książkę o swoim królewskim życiu w Warszawie. Pierwsze rozdziały pokaże recenzentowi. Egzaminator na kursie prawa jazdy sprawdzi jak Królowa radzi sobie za kierownicą…
  40 MIN.
 • Kossakowski. Inicjacja 4

  Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! ZAWÓD: FRYZJER Przemek przekona się, czy ma szansę zostać „wyczesanym stylistą fryzur”. Fryzjer to nie tylko fachowiec, który potrafi obciąć, wymodelować czy ufarbować włosy. To także pocieszyciel, spowiednik i psycholog w jednej osobie. Wizyta u fryzjera to coś więcej niż kosmetyczny zabieg. To często dopełnienie lub początek rewolucyjnych zmian w życiu. Przemek Kossakowski sprawdzi, co oznacza być dobrym fryzjerem i czy nadawałby się do tego zawodu. By poznać podstawy fachu, odbędzie praktyki u fryzjerki z czterdziestoletnim stażem, u której pozna podstawowe techniki fryzjerskie, nauczy się kręcić wałki i dbać o nieskazitelną czystość szczotek fryzjerskich. Podczas swojego jednodniowego stażu przejdzie przede wszystkim przyspieszony kurs z rozumienia kobiet. By rozwinąć skrzydła, uda się do stylisty Łukasza Urbańskiego. Pod okiem, dbającego o wizerunek gwiazd, eksperta stworzy swoją autorską fryzurę do sesji fotograficznej. Czy nieokiełznana wyobraźnia i ograniczone umiejętności Przemka znajdą aprobatę mistrza? Czy zaproponowana przez Przemka fryzura przypadnie do gustu stylizowanej modelce, finalistce „Top Model”, Ewie Niespodzianie? Przygoda fryzjerska Przemka zakończy się spotkaniem z kobietą, która spróbuje uzmysłowić mu, że możliwość stworzenia wymarzonej fryzury, to coś znacznie więcej niż tylko fanaberia. Jakie piętno odciśnie na nim to spotkanie? Czy Kossakowski będzie o włos od katastrofy? Przekonajcie się sami.
  30 MIN.
 • Kossakowski. Inicjacja 4

  Bycie asystentem to dla wielu osób pierwszy krok w zawodowej karierze. Dla Przemka to całkowicie nieznany świat. W trakcie tego odcinka Kossakowski sprawdzi, czy ma szansę zostać asystentem. Na początku Przemek spróbuje swoich sił w międzynarodowej korporacji IT. Czy praca w takim miejscu to rzeczywiście niekończące się nadgodziny i wyścig szczurów? A może to właśnie w korporacji człowiek może rozwinąć skrzydła i liczyć na szybki awans? Przemek będzie miał okazję, by przekonać się, jak jest naprawdę. Jako asystent wiceprezesa dostanie tyle obowiązków, że nie znajdzie chwili wytchnienia. Jego brak znajomości panujących zasad, sprawi, że wyróżniał się będzie nawet ubiorem. Jaki sposób na organizację międzynarodowej konferencji znajdzie Przemek, który nie zna języków obcych? Czy uda mu się zrealizować zlecenie, od którego będzie zależeć szczęście osobiste jego przełożonego? Z kolei jako asystent wybitnego polskiego wizażysty, Sergiusza Osmańskiego, Kossakowski wkroczy w świat, w którym istotne są detale. Żeby sprawdzić się w nowej roli, Przemek będzie potrzebował pewnej ręki, opanowania, znajomości najnowszych trendów, odrobiny kobiecego instynktu. Pomocną dłoń i cenne wskazówki dla odnalezienia się w tym, jakże barwnym świecie, przekaże kandydatowi na asystenta, Karolina Gilon . Czy Przemkowi przyda się jego talent malarski? Jak spisze się w ferworze przygotowań do wielkiej telewizyjnej gali, gdzie trzeba mieć oczy wokół głowy i być uważnym na wszystko? Na zakończenie przygody z wizażem Przemek dostanie zadanie, którego absolutnie się nie spodziewał. Czego o życiu nauczy się Przemek jako asystent?
  30 MIN.
 • Kossakowski. Inicjacja 4

  Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! MĘSKIE ZAWODY KONTRA PŁEĆ PIĘKNA Tym razem Przemek wkroczy w świat niebezpiecznych i bardzo ciężkich zawodów wykonywanych przez kobiety. Jego przewodniczkami będą: kierowca tira Bernadetta, brygadzistka w hucie stali Tatiana oraz specjalizująca się w handlu obwoźnym Aurelia, które pokażą mu, jak odnajdują się w męskim świecie. Przemek stanie u boku tych trzech niezwykłych kobiet, by sprawdzić, jak radzą sobie w profesjach zwyczajowo przypisywanym mężczyznom. Będzie z nimi przenosił ciężary, budował konstrukcje oraz pokonywał niezliczone kilometry. W tej podróży będzie też szukał miejsca dla kobiecości w ich codziennych pracach. Czego dowie się od Bernadetty, Tatiany i Aurelii? Jedna z nich pokaże mu, jak bronić się przed natarczywością obcych, druga da mu lekcję pokory, trzecia zaś nauczy go, jak ustrzec się przed oszustwem. Ta inicjacja unaoczni Przemkowi, że stereotypowy podział na męskie i damskie zawody może być bardzo zwodniczy. Jak po tym doświadczeniu oceni mężczyzn we współczesnym świecie?
  25 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów