Program TV

wstecz
 • Usterka 13

  Program-niezbędnik, który pokazuje pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru! Nikt nie spodziewał się, że jedną drobną usterkę można naprawiać na tyle różnych sposobów i w tak szerokim przedziale cenowym. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. W programie „Usterka” ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy eksperta od momentu jego przybycia. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Wszystkiemu przyglądać się będą prowadzący program: Adam Milcz, Łukasz Milcz oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to, co dzieje się na ekranie. Nie zabraknie również występów gościnnych z ulubieńcami programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jedno jest pewne - porządni fachowcy nie mają się czego obawiać!
  30 MIN.
 • Czysty Geniusz

  James przekonuje hokeistę cierpiącego na uraz kręgosłupa, by poddał się ryzykownej operacji, która może pozbawić go czucia w nogach.
  60 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 6

  Ostatnia wola 66-letnia Danuta Kawka jest oskarżona o zabójstwo Witolda Mazurka. Mężczyzna zmarł na skutek otrucia tojadem mocnym. Poznali się w domu opieki dla starców, w którym mieszkali. Oboje byli wdowcami, bliska więź łączyła ich do momentu udaru Witolda. Wtedy mężczyzna zaczął bardzo wrogo odnosić się do Danuty. Kobieta nie przyznaje się do winy. Przed sądem zeznaje córka mężczyzny, która nie wierzy, że jej ojciec mógł jeszcze w tym wieku zakochać się i planować ślub. Także inna pensjonariuszka domu opieki sugeruje, że Danuta mogła zabić z powodu odrzuconej miłości. Na niekorzyść oskarżonej przemawia fakt, że w momencie odnalezienia zwłok przez sanitariusza, ta kryła się w pokoju zmarłego za firanką. Co tak naprawdę zdarzyło się w domu spokojnej starości?
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 4

  Czwarty sezon Gogglebox. Przed telewizorem gwarantuje zdrową dawkę śmiechu. Do bohaterów znanych z poprzednich serii dołączą nowi bawiący się przed telewizorem uczestnicy. Program ze zwyczajnymi widzami w rolach głównych - wprost stworzony dla telewizji takiej jak TTV. To jedyny program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji, jak inni oglądają telewizję. Proste i genialne. Zabawne i dosadne komentarze oraz bohaterowie, którzy często sami nie wierzą w to, co widzą na ekranie. A dodatkowo obserwujemy jak wygląda wycinek ich prawdziwego życia toczącego się na kanapie lub w fotelach przed telewizorem.
  40 MIN.
 • Niezwykłe hotele bez tajemnic

  Fogo (Wyspa zielonego przylądka). Zamelduj się w najbardziej inspirujących hotelach na świecie i sprawdź jak wiele ich obsługa i właściciele są w stanie zrobić, by zapewnić gościom niezapomniane chwile i jedyne w swoim rodzaju doznania. Czy jest to egzotyczne megamiasto zatrudniające tysiące pracowników, czy hotel wyrzeźbiony z zamarzniętej rzeki, czy szklany dom unoszący się ponad tropikalnym lasem, goście zawsze mogą liczyć na luksusowe warunki i najlepszy serwis. Krytyk gastronomiczny Giles Coren i szefowa kuchni Monica Galetti dołączą do często niewidocznego personelu, który potrafi zaspokoić każdą zachciankę swoich gości. Wśród hoteli, które odwiedzimy będą Marina Bay Sands w Singapurze, z dłuższymi niż wieża Eiffla ogrodami na dachu, Giraffe Manor w Nairobi, gdzie goście jedzą śniadanie w towarzystwie żyraf, czy Royal Mansour w Maroku – jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie.
  75 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Down the road. Zespół w trasie

  Przemek Kossakowski razem z szóstką osób z zespołem Downa wyruszają z Warszawy w podróż dookoła Europy. Pierwszy wieczór spędzają na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie robią sobie biwak z ogniskiem. Uczestnicy wyprawy błyskawicznie skracają dystans i już pierwszego dnia nawiązują się między nimi zaskakująco bliskie relacje. Nie uciekają też przed trudnymi tematami. Przemek szybko dowiaduje się, jak wiele ograniczeń spotyka ludzi z zespołem Downa. Jest zaskoczony jak wiele mają pragnień, które dla zdrowych ludzi wydają się zwyczajne, a dla nich są niemożliwe do spełnienia.
  25 MIN.
 • Down the road. Zespół w trasie

  W drugim odcinku programu Przemek Kossakowski i jego nowi przyjaciele z zespołem Downa jadą przez Czechy. W ich rozmowach często pojawia się temat picia alkoholu. Przemek chce, by ich wyprawa po Europie była ucieczką od codzienności. Dlatego zatrzymują się w malowniczym Mikulovie, gdzie próbują młodego wina z okolicznych winnic. Przemek odkrywa, że ludzie z zespołem Downa są niezwykle wrażliwi i uczuciowi. Jeden z bohaterów programu już drugiego dnia na poważnie zakochał się w koleżance, ale innemu uczestnikowi Dominika też się podoba…
  30 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy 3

  Dżentelmen i biznesmen Axel, czyli Cezary Nowicki z Warszawy kontra Wojtek Plis rolnik na pół etatu, który śpiewa disco polo prosto ze wsi Kraczkowa w województwie podkarpackim. Jak przebiegnie ta zamiana?
  65 MIN.
 • Orzeł czy Reszka 2

  Ostatni odcinek drugiego sezonu „Orła czy reszki” nabierze iście hitchcockowskiego rozmachu - rozpocznie się od trzęsienia ziemi, a później napięcie będzie już tylko rosnąć. U stóp Bramy Brandenburskiej spotkają się bowiem kobiety obok, których nie da się przejść obojętnie. Berlin podbiją Dagmara Kaźmierska, czyli wyjątkowa i niepowtarzalna „Królowa życia” oraz Malwina Wędzikowska – stylistka odpowiadająca za metamorfozy, między innymi bohaterów „Drugiej twarzy”. O tym jak będzie wyglądała dalsza część ich podróży zdecyduje rzut monetą. Pewnym można być tylko jednego – stolica Niemiec nie będzie już taka sama jak przed ich przybyciem. Ten duet nie zna granic, nie idzie na kompromisy i nie bierze jeńców. To będzie starcie dwóch wybuchowych charakterów. Dlaczego w przypływie emocji zdecydują się porzucić samochód w środku miasta? Co będzie powodem kłótni z kilkoma mieszkańcami Berlina? I co sprawi, że z oczu Dagmary poleją się łzy?
  65 MIN.
 • Ostre cięcie 9

  W tym odcinku duet Wierzbicki i Schmidt przyjadą do miasteczka uzdrowiskowego Wielka Gołdapia. Tutaj mieszka i od 33 lat w zawodzie pracuje Anna Różańska. Współpracuje z uczennicą Karoliną, która zajmuje się męskimi stylizacjami. Właścicielka pracuje wolno ale solidnie bo klient musi być zadowolony. Jaką tajemnicę kryje ten salon? Gościem specjalnym będzie Magdalena Antosiewicz blogerka i miłośniczka modowa. Czy będzie zadowolona z finałowej stylizacji?
  45 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 5

  Przed nami kolejny odcinek „Gogglebox.Przed telewizorem”. Co nasi bohaterowie wezmą na języki tym razem..? Serial „Na Wspólnej” to prawdziwa uczta dla ciętych języków naszych bohaterów. Roman postanowił zapolować na Ryśka z „Klanu”, a pewien młody amant na dwie siostry. Czy konflikt w serialu wywoła konflikt w domach waszych ulubieńców? „Kobieta na krańcu świata” wróciła na ekrany telewizorów naszych bohaterów. Martyna Wojciechowska spotkała się z Rosjanką, która uczy swoje rodaczki, jak z faceta zrobić milionera. Poznamy też bohaterów programu „Zoperuj się sam”, którzy na własną rękę postanowili poprawić swoje defekty. Będzie obrzydliwie i zabawnie jednocześnie. Przy okazji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” trochę powspominamy, szczególnie gdy na parkiet wkroczy Modern Talking ze swoim przebojem.
  45 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  Niekwestionowany hit TTV, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Twórcy programu już po raz dwunasty podpatrzą fanów telewizji w całym kraju! Sprawdzą, co ich irytuje, a co ekscytuje. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jak bohaterowie zareagują na najnowsze propozycje różnych stacji telewizyjnych? Dzięki gościnności naszych gospodarzy znowu będziemy mogli się wspólnie pośmiać, wzruszyć, a czasami nawet przestraszyć! Tym bardziej, że wśród komentujących nie zabraknie tych, dla których widzowie w każdy poniedziałek o 22:00 włączają ten kanał. Jak zwykle będą oryginalni, czujni, czasami bezpośredni, ale przede wszystkim szczerzy! „Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.
  65 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Kto to kupi?

  Ten program daje zwykłym ludziom możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich innowacyjnych, często szalonych produktów. O tym, czy wykorzystają tę szansę zdecyduje publiczność zgromadzona w studio oraz inwestorzy zasiadający w jury. Zgodnie z regułami programu, uczestnicy mają tylko 90 sekund na zademonstrowanie swojego produktu. Jeśli w tym czasie uda im się nakłonić do zakupu przynajmniej jedną osobę zasiadającą na widowni, dostaną się do drugiego etapu. To właśnie tam będę mieli szansę na przekonanie do swojego pomysłu różnych inwestorów. Który z nich okaże się lepszym sprzedawcą oraz innowatorem i wyjdzie ze studia bogatszy? Prowadzącymi program są Jan Pirowski, dziennikarz i prowadzący popularno-naukową serię „DeFacto” oraz Krzysztof Ufnal, znany widzom z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.
  40 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL 3

  Blogerka modowa i miłośniczka swojego ciała Ania oraz bezrobotna wieśniaczka Monika z malutkiej wsi postanowiły się sprawdzić i poznać zupełnie nowe życie. Co z tego wyniknie?
  65 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Królowe życia 8

  W poprzednim sezonie „Królowych Życia” widzowie z zapartym tchem śledzili losy Dagmary i jej trudny powrót do sprawności. Oglądając pierwszy odcinek nowej serii, widzowie będą mogli zobaczyć efekty jej nierównej walki. Dagmarę czeka jeszcze jedna, bardzo ważna operacja, która zdecyduje o jej przyszłości. Jakie przyniesie efekty? Trzeba być dobrej myśli, bo przecież ta Królowa nigdy się nie poddaje. Podobnie jak Rafał i Gabriel, którzy do końca walczyli o swój związek. Ich miłość zawsze miała mocne fundamenty, ale proza życia sprawiła, że ich ta relacja zawisła na cienkim włosku. Jak z tego wybrnęli? Okaże się już w pierwszym odcinku nowego sezonu. Iza i Patryk zadebiutują jako małżeństwo. Ich związek po wielu latach wszedł na kolejny etap. Jak wyglądają ich pierwsze dni i tygodnie z obrączkami na palcu?
  40 MIN.
 • Królowe życia 3

  W ostatnich tygodniach sprawa dyskoteki spędzała Dagmarze sen z powiek. Po rozmowie z babcią podjęła w końcu ostateczną decyzję. Teraz czeka ją spotkanie biznesowe z Roksaną. Rafał i Gabriel zauważyli, że ich pracownia futer na Starym Mieście straciła dawny blask, a przecież miejsce, w którym kolorowe ptaki spędzają większość czasu musi lśnić jak diament i od razu przykuwać pełne zachwytu spojrzenia. Postanowili własnoręcznie odmalować elewację swojej pracowni.
  45 MIN.
 • O tym się nie mówi

  W tym odcinku rewia kolorowych ptaków. Mówią o sobie „jesteśmy facetami-aktorami” i nie zawsze żyją w związkach homoseksualnych. Nazywają się egzotycznym zjawiskiem, które ma w sobie siłę oraz odwagę, by spełniać pasje. Na co dzień przez niektórych podziwiani, przez większość jednak wytykani palcami. Przed kamerami zdradzą tajniki między innymi skutecznego tackingu. Czy przejmują się opiniami innych? Jacy są naprawdę oraz czy wśród najbliższej rodziny czują się akceptowani? W tym odcinku widzowie poznają zwierzenia czterech par, które odważyły opowiedzieć, o czym się nie mówi. Ten odcinek to łzy i najintymniejsze zwierzenia!
  20 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Defacto 8

  Trzeci odcinek tego sezonu DeFacto pełen będzie ciekawostek i nieoczywistych informacji. Odkryjemy w nim tajemnicę geniuszu Einsteina, wybierzemy się w podróż do największej jaskini świata, porozmawiamy o seksoholizmie i poradzimy, co zrobić by obronić się przed kleszczami.
  30 MIN.
 • Defacto 9

  W tym odcinku "DeFacto" sprawdzimy czy detoks to sposób na zdrowie i urodę czy może tylko modny chwyt marketingowy. Pokażemy odlotowe pomysły na biznes w branży pogrzebowej oraz podpowiemy wam jak reklamować nieudane wakacje czy zakupy. Zapraszamy!
  30 MIN.
 • Orzeł czy Reszka 2

  W kolejnym odcinku „Orła czy reszki” zabieramy w nieznane Janka Pirowskiego i Przemka Kossakowskiego. Ślepy los i rzut monetą zadecyduje, który z nich przeżyje przygodę wyposażony w złotą kartę, a kto będzie musiał uruchomić wyobraźnię i podróżować ze 100 dolarami w kieszeni. Jak Janek i Przemek poradzą sobie w Szkocji? Czy uda im się poczuć klimat krainy mężczyzn w spódnicach? Przygoda naszych bohaterów rozpoczyna się w Edynburgu, mekce brytyjskiej arystokracji. Miasto słynące z wystawnych rezydencji, z pałacem królowej Elżbiety II na czele, piwnic wypełnionych najlepszą na świecie whisky i doskonałego jedzenia, jest idealnym miejscem by zaszaleć. Ten, kto wygra losowanie będzie miał pod dostatkiem najbardziej luksusowych atrakcji. Czy odnajdzie w sobie prawdziwego szkockiego lorda? Przegranemu zdecydowanie nie zabraknie wyobraźni. Czy oczarowany atmosferą prawdziwego szkockiego pubu postanowi przepić wszystkie pieniądze? A może pozbawiony ostatniego grosza będzie musiał zaszyć się gdzieś w dziczy, czekając na kaca i zimny poranek? W tym odcinku nie zabraknie też szalonych sportowych emocji. Nasi bohaterowie staną w szranki tradycyjnych „highland games”, w których prawdziwi Szkoci udowadniają swoją męskość. Czy Janek i Przemek zdecydują się porzucić spodnie na rzecz kiltu, by zyskać przewagę w rzucie kłodą i workiem ze zbożem?
  65 MIN.
 • Down the road. Zespół w trasie

  Przemek Kossakowski przygotował dla swoich współtowarzyszy niesamowitą niespodziankę. Ponieważ ludzie z zespołem Downa nie mogą mieć prawa jazdy, chciałby, żeby poczuli przyjemność z bardzo szybkiej jazdy. Dlatego zabiera ich na tor Formuły 1, na którym co roku odbywa się Grand Prix Austrii. Uczestnicy wyprawy będą mieli okazję jechać torem, na którym zwyciężali między innymi Niki Lauda, Michael Schumacher czy Lewis Hamilton. Większość bohaterów programu świetnie się bawi, jednak dla niektórych jazda autami zeszła na dalszy tor - ustępując miejsca dramatom miłosnym. Tymczasem, po powrocie do hotelu podróżnicy pierwszy raz od wyjazdu mogą porozmawiać z rodzicami.
  25 MIN.
 • Królowe życia 8

  W poprzednim sezonie „Królowych Życia” widzowie z zapartym tchem śledzili losy Dagmary i jej trudny powrót do sprawności. Oglądając pierwszy odcinek nowej serii, widzowie będą mogli zobaczyć efekty jej nierównej walki. Dagmarę czeka jeszcze jedna, bardzo ważna operacja, która zdecyduje o jej przyszłości. Jakie przyniesie efekty? Trzeba być dobrej myśli, bo przecież ta Królowa nigdy się nie poddaje. Podobnie jak Rafał i Gabriel, którzy do końca walczyli o swój związek. Ich miłość zawsze miała mocne fundamenty, ale proza życia sprawiła, że ich ta relacja zawisła na cienkim włosku. Jak z tego wybrnęli? Okaże się już w pierwszym odcinku nowego sezonu. Iza i Patryk zadebiutują jako małżeństwo. Ich związek po wielu latach wszedł na kolejny etap. Jak wyglądają ich pierwsze dni i tygodnie z obrączkami na palcu?
  45 MIN.
 • Nastoletni zabójcy

  Kilka lat temu Polską wstrząsnęła przerażająca zbrodnia. Para nastolatków z zimną krwią zamordowała we śnie rodziców jednego z nich. Co musiało się wydarzyć, by dwójka młodych ludzi zmieniła się w bezwzględnych oprawców? Autorzy programu, rekonstruując przebieg wydarzeń i zapraszając do udziału ekspertów i biegłych sądowych, próbują odpowiedzieć na niezwykle trudne pytanie. Co popchnęło Zuzannę i Kamila do zbrodni? On popularny chłopak, pilny uczeń, oczko w głowie rodziców. Jego życie wydawało się z góry zaplanowane. Ona inteligentna, pisząca wiersze. Oboje pochodzili z tak zwanych dobrych domów. Matka Zuzanny była wykładowczynią akademicką, matka Kamila nauczycielką, a ojciec prawnikiem i oficerem. Dwójka nastolatków dopiero wkraczała w dorosłość i wydawało się, że przy wsparciu najbliższych, czeka ich wspaniała przyszłość. Zamiast przygotowywać się do matury i układać swoje dalsze życie, Zuzanna i Kamil zamknęli się w swoim własnym świecie. Jak doszło do tego, że rodzice chłopaka stali się dla nich największymi wrogami. Kto pierwszy stwierdził, że tej przeszkody trzeba się pozbyć? Jak z dwójki zbuntowanych nastolatków Zuzanna i Kamil stali się parą bezwzględnych zwyrodnialców? Czy ktoś pomagał im w morderstwie? Czy wszystko poszło zgodnie z planem? I co czuli, gdy z zimną krwią zatapiali noże w ciałach swoich ofiar?
  45 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. Ukraina 4

  Po raz kolejny zawitamy na Ukrainę, by podpatrzeć, jak proste dziewczyny ze wsi zamieniają się życiem z szykownymi damami z miasta. Eksperyment trwa trzy dni, a obydwie strony na własnej skórze przekonują się, jak to jest przenieść się z salonu piękności do obory albo z małej wioski do luksusowej restauracji. Dla nich to czas wyzwań, zmagania z lękami, walki o siebie i swoje zasady. To czas poznania innego życia i odkrywania nieznanego, a co za tym idzie - czas rozczarowań, zaskoczeń i skandali. Czy to będzie zabawa, czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?
  75 MIN.
 • Przepustka

  6 maja 2006 roku policjanci z Pszczyny dostali informację o znalezieniu ciała kobiety w stawie w Brzeźcach koło Studzionki. Zwłoki były nagie. Leżały w wodzie na wznak. Ofiara nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Lekarz pogotowia stwierdził, że zwłoki mogły przebywać w wodzie maksymalnie kilka dni. Dwa dni później policjanci z Pszczyny pojechali do Studzionki gdzie mieszkał Kazimierz Gruszczyk. Mężczyzna dzień wcześniej powiadomił policję o zaginięciu swojej żony Agaty. Poza policjantami w domu Gruszczyka pojawił się także prokurator i pokazał mężczyźnie zdjęcia ciała i twarzy kobiety wyłowionej ze stawu w Brzeźcach. Gruszczyk rozpoznał na nich swoją zaginioną żonę. Prokurator zdecydował o zatrzymaniu Kazimierza Gruszczyka „w związku z obawą zacierania śladów oraz ukrywania się”. Zatrzymany Kazimierz Gruszczyk był wówczas ojcem dwójki małych dzieci i ratownikiem medycznym. Sąd skazał Kazimierza Gruszczyka za zabójstwo na 15 lat więzienia. Na przepustki mężczyzna wychodzi od kilku lat. Czy podczas 30-godzinnej przepustki uda mu się nawiązać kontakt z synem, którego nie widział od chwili aresztowania? Czy spotka się z rodziną zamordowanej przez siebie kobiety? Co powie swojej nowej żonie, którą poznał kiedy był już w więzieniu? Dlaczego założył nową rodzinę? Czy ma szansę na przedterminowe zwolnienie?
  30 MIN.
 • Handlarze 2

  Hubert Urbański z Handlarzami znów rusza w Polskę, żeby zarobić duże pieniądze. Będziemy świadkami spektakularnie udanych zakupów, jak i porażek. Pokonają setki kilometrów, żeby sprawdzić, co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy. Będą walczyć do ostatniej złotówki, a wszystko po to, by tanio kupić i sprzedać z zyskiem. W tym sezonie poznamy ekspertów od renowacji, którzy stare rupiecie zmieniają w przedmioty użytkowe.
  50 MIN.
 • Handlarze 2

  Hubert Urbański z Handlarzami znów rusza w Polskę, żeby zarobić duże pieniądze. Będziemy świadkami spektakularnie udanych zakupów, jak i porażek. Pokonają setki kilometrów, żeby sprawdzić, co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy. Będą walczyć do ostatniej złotówki, a wszystko po to, by tanio kupić i sprzedać z zyskiem. W tym sezonie poznamy ekspertów od renowacji, którzy stare rupiecie zmieniają w przedmioty użytkowe.
  45 MIN.
 • Betlejewski. Prowokacje 4

  Flaga biało-czerwona. Orzeł w koronie. Patriotyzm. Ojczyzna. Słowa i symbole niosące konkretne przesłanie, czy kostium stosowny do okazji i nic więcej? W 2005 roku swój patriotyzm deklarowało 93% Polaków. 10 lat później już tylko 43%... Rafał Betlejewski przyjrzy się naszym postawom patriotycznym. Czy za naszą dumą narodową stoi wiedza? Czy jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami? Czy to tylko folklor? Ten odcinek został nakręcony w wyjątkowym dla Polaków i Warszawiaków dniu – 1 sierpnia, rocznica powstania warszawskiego. Sprawdziliśmy, czy flaga biało-czerwona powieszona tego dnia odwrotnie, zwróci uwagę przechodniów. Czy ktoś poczuje, że powinno się ją powiesić poprawnie, czy potraktujemy ten błąd jako nic nie znaczący szczegół? Później spróbowaliśmy zebrać głosy pod petycją ustanawiającą dzień 1 sierpnia dniem... banana. Chcieliśmy też dowiedzieć się, czy obecność niemieckiego turysty potrzebującego pomocy i atakowanego przez naszego prowokatora sprawi, że dawne animozje odżyją. Wiele zaskakujących postaw ludzkich, wiele emocji. Różne spojrzenia na szeroko rozumiany patriotyzm. I próba odpowiedzi na pytanie, gdzie przebiega granica pomiędzy patriotyzmem a nacjonalizmem.
  30 MIN.
 • Betlejewski. Prowokacje 4

  Według badań bezrobocie w Polsce spada i w sierpniu tego roku wynosiło zaledwie 8.5%. Ale jednocześnie ponad 60 % Polaków pracuje na źle wynagradzanych umowach śmieciowych, bez żadnej opieki socjalnej i bez ubezpieczenia zdrowotnego. W tym odcinku performer Rafał Betlejewski postanowił przyjrzeć się rynkowi pracy w Radomiu. Jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, żeby pracę dostać lub ją utrzymać. Czy potulnie godzimy się na wszystkie uchybienia pracodawcy, na wyzysk i niegodne wynagradzanie. Żeby to sprawdzić w naszych prowokacjach musieliśmy przekroczyć pewne granice... Sprawdziliśmy jak zachowujemy się na rozmowach o pracę, gdy pytania są zbyt intymne lub poniżające. Testowaliśmy też dyskryminajcję ze względu na płeć. W końcu zdecydowaliśmy się na prowokację, w której szef jawnie i publicznie poniża pracownika. Jakie postawy zaobserwowaliśmy? Jakimi prawami rządzi się rynek pracy? I kto dyktuje warunki ?
  30 MIN.
 • Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany

  Kossakowski jest zaskoczony tym jak chętnie Kosowo odkrywa przed nim swoje tajemnice. Już pierwszego dnia dostaje od właścicieli przytulnego motelu namiary na lokalnego znachora. Ramadani jest muzułmańskim uzdrowicielem. Swoich "pacjentów" leczy za pomocą Koranu. To jednak nie wszystko. Okazuje się, że Ramadani pełni w tej historii znacznie ważniejszą rolę. Jest ogniwem łączącym Przemka z jedną z grup muzułmańskich mistyków.
  30 MIN.
 • Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany

  Kosowo zaoferowało Przemkowi wiele niespodzianek. Nie zawsze miłych, ale z pewnością dających do myślenia. Co tym razem spotkało Kossakowskiego? Na kolorowym, gwarnym targu, Przemek dowiedział się o istnieniu niezwykle skutecznego uzdrowiciela - Basri. Ruszył więc do niego, bardzo ciekawy tego spotkania. Na miejscu czekało na niego jednak duże zaskoczenie. Niestety, niezbyt przyjemne... Przemek dowiedział się także, że posiada w sobie Dżina... Tego nie da się opisać. To trzeba zobaczyć!
  25 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów