Program TV

wstecz
 • SOS Ekipy w akcji

  Policjanci dostają wezwanie do parku, w którym widziano 10-latków z bronią. Gdy okazuje się, że broń jest naładowana – zaczyna się walka z czasem. Kolejny patrol interweniuje w sprawie przemocy domowej. Oskarżony o znęcanie się nad córka mężczyzna odpiera zarzuty. Najtrudniejsza – zwłaszcza dla jednego z ratowników, okazuje się walka o życie mężczyzny, który zasłabł na ulicy. Według jednego ze świadów – nieprzytomnego staruszka próbowano okraść.
  60 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Defacto 6

  Kapusta, ogórki, ale też buraki, ćwikła, a nawet... ryby. Kisić, jak się okazuje, można wszystko. No dobrze, ale jak właściwie powstaje kiszonka i czym kiszenie różni się od kwaszenia? Tego wszystkiego dowiecie się z tego odcinka DeFacto. Z domowych spiżarni przeniesiemy się następnie za granicę, aby pokazać wam, jak działają i na czym polegają megatransporty i w jaki sposób polski konwój przewiózł ogromny ładunek pomiędzy Kłajpedą na Litwie a Grodnem na Białorusi. Kiedy zaś wielkie ciężarówki dotrą do celu, my dotrzemy do felietonu poświęconego... ludzkim odchodom i sprawdzimy, czy kał może coś powiedzieć o naszym zdrowiu.
  25 MIN.
 • DeFacto 11

  W odcinku zbadamy, jaką moc skrywa w sobie mały atom, pokażemy jak działają na nas pocałunki i miłosne zbliżenia i sprawdzimy, co wpływa na cenę luksusowych dzieł sztuki.
  30 MIN.
 • Ukryta prawda

  Właściciel zakładu pogrzebowego otrzymuje anonim, z którego wynika, że jego żona była wobec niego nieuczciwa. Za ujawnienie prawdy autor anonimu żąda od mężczyzny znacznej sumy pieniędzy. Mężczyzna jednak nie zamierza płacić i zaczyna obserwować żonę. Kiedy nakrywa ją na tajemniczych spotkaniach z ich wspólnym przyjacielem, podejrzewa romans. Jego przypuszczenia okazują się nieprawdziwe, a przysyłający anonimy zaczyna domagać się większych pieniędzy i ujawnienia prawdy o żonie. Jak w tej sytuacji zachowa się szantażowany mężczyzna?
  60 MIN.
 • Dżentelmeni i wieśniacy 2

  W kolejnym odcinku „Dżentelmenów i wieśniaków” widzów czeka nie lada gratka. Na podbój poznańskich salonów wyruszy najsłynniejszy wieśniak w Polsce - Rysiek Dąbrowski znany jako „Szczena”. Poznań - miasto doznań otworzy przed naszym bohaterem drzwi do świata, w którym ten odnajdzie się z właściwym sobie szczerym urokiem. Jako chłopak do „tańca i do różańca” pozna inny sposób dbania o siebie. Zmierzy się ze sztuką na wernisażu. Trafi też na tor wyścigowy, gdzie prawie spełni swoje największe marzenie. Zadba też o niespodziankę dla najważniejszej osoby w jego życiu. Jego miejsce u boku narzeczonej Ryśka - Asi w Koźniewie Średnim zajmie Patryk, agent gwiazd. Przybędzie na wieś w wielkomiejskim stylu, serwując gospodarzom na powitanie szampana z …musztardówki. Czy jego styl i szyk przyda się przy ocieplaniu ścian latryny? A jak na jego wdzięk zareaguje Asia, pod okiem której będzie robił pranie ? Przed nami kolejny odcinek "Dżentelmenów i Wieśniaków", w którym panowie będą udowadniać, że zmiany w życiu mają sens i mogą wyjść tylko na lepsze. A finałowa kolacja zaskoczy wszystkich.
  60 MIN.
 • Gogglebox. Przed Telewizorem 12

  W pierwszym odcinku bohaterowie bawią się i wzruszają razem z Przemkiem Kossakowskim, który wybrał się w podróż z osobami chorymi na zespół Downa. Poznają także uroki dojrzałej miłości wraz z kuracjuszami Sanatorium Miłości. Wspominać będziemy romantyczne śluby i szalone wesela, sprawdzając jak z organizacją tych imprez poradziły sobie panny młode w nowym programie „Cztery wesela”? Rodzina „Gogglebox. Przed telewizorem” stale się powiększa - Ewa właśnie została mamą, a Patrycja spodziewa się dziecka! Sprawdźcie co jeszcze wydarzyło się u bohaterów programu tej zimy i powitajcie wiosnę z TTV!
  60 MIN.
 • Kartoteka 6

  Jeden wydział, sześciu komisarzy i zbrodnie, które wstrząsnęły krajem. „Kartoteka” to serial dokumentalno – kryminalny, w którym policjanci pracują nad trudnymi i brutalnymi przestępstwami. W każdym z odcinków przedstawiamy dwie historie kryminalne, które się splatają w jedną całość.
  65 MIN.
 • Idealna niania 9

  Gabrysia z pomocą swojej siostry Emilii wychowuje 4-letnią Lenkę. Ze względu na dodatkowe obowiązki na studiach Emilii oraz awans w pracy Gabrysi, Lenka będzie potrzebować dodatkowej opieki. Czy siostrom uda się znaleźć nianię idealną dla dwujęzycznej Lenki?
  45 MIN.
 • Kilogramy zbędnej skóry 2

  Walka z otyłością nigdy nie jest łatwa, szczególnie dla tych osób, które zrzuciły sporą liczbę zbędnych kilogramów i teraz ich ciała zdobią zwały obwisłej skóry! W tej serii spotkamy kilka śmiałych i zdeterminowanych osób, które zamierzają poddać się operacji usunięcia zbędnej skóry. Czy odzyskają wymarzoną figurę?
  60 MIN.
 • Damy i wieśniaczki. PL

  Pierwsze wesele w Damach i Wieśniaczkach Mieszkająca pod Warszawą Joanna Paszkowska odziedziczyła dobrze prosperujący rodzinny biznes. Jej życie jest usłane różami, a słowa takie jak trudy codzienności i niedostatek są jej obce. Joanna nie lubi tracić czasu na podróże więc na każde jej skinienie czeka prywatny samolot. Podczas zakupów nie zwraca uwagi na ceny, bo na wszystko może sobie pozwolić. Czy uda się jej zyskać sympatię, pogrążonej w przygotowaniach do ślubu, przyjaciółki wieśniaczki? Czy zabawa na wiejskim weselu przypadnie do gustu Damie, która na co dzień bawi się w towarzystwie celebrytów? Teresa Waliszewska mieszka w Grudziądzu. Jest samotną matką, która ledwo wiąże koniec z końcem. By zapewnić rodzinie byt pracuje jako sprzątaczka. Teresa nie ma wielkich oczekiwań od życia. Jej marzeniem jest wyprowadzić się z małego, komunalnego, mieszkania w którym toaletę musi dzielić z sąsiadami. Nie myśli o sobie, zawsze na pierwszym planie stawia synów. Nie maluje się, nie ma dla siebie czasu, i nieustannie odmawia sobie nawet najmniejszych przyjemności. Wyjazd do stolicy będzie dla niej szansą na spojrzenie na swoje życie z lotu ptaka.? Czy wreszcie poczuje się kobietą? Podczas finałowego spotkania bohaterki skonfrontują swoje doświadczenia. Dama usłyszy od Wieśniaczki cenna radę. Joanna też nie pozostanie dłużna Teresie i skłoni ją do refleksji nad swoim życiem.
  70 MIN.
 • Luksusowe minidomy 2

  Harrell z córką chcą zamieszkać w minidomu. W decyzjach co do domku pomoże im bliska przyjaciółka Lisa. Tyson i Michelle stworzą dla nich spersonalizowany domek marzeń.
  20 MIN.
 • Usterka 9

  Kultowa „Usterka” zawita do Łodzi, gdzie na fachowców będzie czekał Dominik Strzelec i jego proste prace domowe. Swój „punkt obserwacyjny” zainstaluje w domu Marioli i Janusza pary, która wzbudzi u niektórych speców spore zaskoczenie. Narzeczeni mają wiele oczekiwań względem swojego nowego i przytulnego gniazdka. Majstrowie, którzy do nich przyjdą poddani zostaną surowej ocenie, jeśli coś pójdzie nie tak. W nowym sezonie prowadzący dokładnie przyjrzy się, co prawdziwy fachman potrafi zrobić z rurą do pole dance. Jakie patenty na zdobienie brokatem wymyślą eksperci od wykańczania wnętrz? W który wymiar potrafi przenieść położenie trójwymiarowej tapety? Kto położy wisienkę na urodzinowym torcie Dominika? Takie atrakcje tylko w „Usterce” już od środy.
  35 MIN.
 • Uwaga!

  20 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Kossakowski. Nieoczywiste

  Przemek Kossakowski odnalazł miejsca, które polubi każdy. W Berlinie, na Majorce, w okolicach Barcelony „odwiedzi” w pewnym sensie obowiązkowe dla każdego z nas punkty, w których w nieoczywisty sposób można zaspokoić oczywiste potrzeby każdego. Czy Przemek podoła kanapce o wadze 3 kg? Czy skusi się na nocleg pod gwiazdami ... w bąblu? Jak się zabawi na największej imprezie w pianie? W kolejnym odcinku „Kossakowski. Nieoczywiste” Przemek sprawdzi, gdzie warto jechać po wrażenia!
  30 MIN.
 • Królowe życia 5

  Rafał i Gabriel mieli spędzić weekend w ekskluzywnym SPA, z dala od zmartwień i problemów. Plan był taki, że od rana do wieczora będą mieć podstawiane pod buzię jedzenie, masaże i będą korzystać z wolnego czasu... Czy warto planować? Tego widzowie dowiedzą się w siódmym odcinku „Królowych życia”. Dagmara już od samego rana będzie musiała zmierzyć się z beznadziejną sytuacją. Zepsuta pralka, cmentarz i kłótnia z Conanem. Jednak nawet w takie dni, Dagmara nie traci pogody ducha. Iza i Patryk staną przed trudną decyzją. Muszą znaleźć kogoś do opieki nad Elizą. Czy uda im się trafić za pierwszym razem, czy będzie to niekończąca się historia?
  45 MIN.
 • DeFacto 11

  Każdy kto choć raz chodził do szkoły, wie jak trudno nieraz wytrzymać całą lekcję, albo do późnego wieczora odrabiać prace domowe... Okazuje się jednak, że w Polsce istnieje nietypowa szkoła bez dzwonków i zadań domowych. W drugim odcinku DeFacto odpowiemy Wam jak działa to miejsce i poradzimy, jak uczyć się szybko i skutecznie. Oprócz tego odbędziemy też wyprawę do dalekiej Australii by pokazać niezwykły cud natury i podpowiemy jak chronić się przed bakteriami.
  30 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • wieczór
 • Patent na…

  „Patent na…" to niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Wystarczy trochę pokombinować i mistrzowie tej dziedziny zawsze osiągają swój cel. W najbliższym odcinku dzięki „Patentowi na…” widzowie nauczą się nie tylko jak w małej szafie upchać stosy ubrań, ale dowiedzą się również jak zakryć odstające uszy oraz co zrobić ze zużytą fryturą?
  30 MIN.
 • Nauka jazdy 3

  Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista.
  30 MIN.
 • Gogglebox. Przed telewizorem 5

  W tym odcinku wraz z naszymi bohaterami poszukamy żony dla rolnika. Czy dokonane w programie wybory spotkają się z akceptacją naszych bohaterów? Zobaczymy też, co działo się przed telewizorami, kiedy na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadł król Albanii, czyli Popek. Czy jak zwykle okaże się, że „Ukryta Prawda” jest bardziej bolesna? Nie możecie tego przeoczyć! Gotowi? To zapraszamy przed telewizory.
  45 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  15 MIN.
 • Pogoda

  5 MIN.
 • Królowe życia 3

  Dagmara tęskni za synem, który wyjechał niedawno do wrocławskiego liceum. Niespodziewanie Conan postanawia odwiedzić matkę. Rafał i Gabriel chcąc nieco urozmaicić swoje wakacje na Majorce, postanowili skorzystać z kursu nurkowania. Agentka nieruchomości Inga ma ważne spotkanie z biznesmenem, który pragnie kupić pałacyk. Dziewczyna chce wrócić do sylwetki sprzed operacji powiększenia piersi i zabiera Wiolettę na tor wrotkarski.
  50 MIN.
 • Usterka 11

  Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". Adam i Łukasz Milcz to budowlańcy z kilkunastoletnim stażem. Przed okiem tych bliźniaków nie ukryje się żadna niedoróbka. Daniel Górka to profesjonalista w każdym calu. W oku miara, w ręce waga, w sercu miłość do budowlanki! Agnieszka Musiał to pani architekt wnętrz obdarzona niezrównanym wyczuciem estetyki, budowlaną wyobraźnią i twórczym myśleniem. Obserwowani w ukrytej kamerze śląscy i małopolscy fachowcy będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ci, których wałek i kielnia w ręce parzą, usłyszą niejedno ciężkie, jak architektoniczny beton słowo. Ale porządni fachowcy nie mają się czego obawiać! Ich praca zostanie należycie doceniona.
  50 MIN.
 • Express

  „Express” to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana widzom w bardzo przystępnej formie. Mówimy i pokazujemy widzom co interesującego wydarzyło się w Polsce i za granicą. To program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie! Każdego dnia, podczas pięciu wydań najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada oraz Patrycja Stockinger.
  13 MIN.
 • Pogoda

  2 MIN.
 • Ostre cięcie 10

  Mimo, że nasi fryzjerscy mistrzowie Andrzej i Tomek myśleli, że widzieli już wszystko i nic ich nie zaskoczy, to jednak i tym razem niespodzianek nie zabrakło! Tak też było w Białej Podlaskiej, gdzie duet Wierzbicki i Szmidt ruszyli na ratunek Marzenie i jej salonowi „N&D”. Na co dzień w salonie pracują jeszcze Dawid, syn właścicielki i pracownica Ania. Mimo, że szefowa powinna pewną ręką zarządzać swoim biznesem, to tak się jednak nie dzieje. Kiedy przychodzi do złożenia fryzjerskich propozycji, klientkom, które przychodzą do salonu Marzena gubi się i plącze. Tak samo dzieje się z jej załogą. Zachowanie fryzjerów z salonu N&D wystawi cierpliwość Andrzeja i Tomasza na wyjątkowo ciężką próbę, którzy odkrywają źródło problemów. Mąż Marzeny zmarł niedawno i fryzjerka została sama z dwóją dzieci i salonem. To sprawia, że w jej salonie panuje nieprawdopodobny chaos. Bohaterka programu rozsypała się tak bardzo, że nie zdołała obsłużyć do końca żadnej z klientek. Weryfikacja umiejętności była więc tu niemożliwa, jednak Andrzej i Tomek postanawiają wdrożyć plan ratunkowy, który ma pomóc Marzenie i jej załodze stanąć na nogi. Czy te wszystkie zdarzenia spowodują, że Marzena się podniesie i na nowo obudzi w sobie pasję do fryzjerstwa? O tym zadecyduje ostatni najważniejszy test w udziałem gościa specjalnego, którym w tym odcinku będzie Marcelina Leszczak.
  50 MIN.
 • Ostre cięcie 7

  Grójecka przygoda Andrzeja i Tomka nosi miano „Belleza“. Do dziś nie ustalono, czy nazwa wywodzi się z języka francuskiego, czy może z włoskiego, a może z zupełnie innego. Właścicielka salonu, pani Asia nazwą chciała opisać splendor i luksus, do którego aspiruje, ale którego jeszcze nie ma. Ale od czegoś trzeba zacząć... Duet Wierzbicki&Schmidt o luksusie i splendorze salonowym wiedzą wiele, stąd idealnie nadają się na instruktorów dla pani Asi i zespołu składającego się z pani Pauliny i pani Żanety Gwiazdy, która ze swoim nazwiskiem idealnie wpisuje się w koncepcję luksusowego salonu fryzjerskiego. Jak się szybko okazało jedynie nazwisko się wpisuje idealnie... Szybko też wyszło na jaw, że to co jest luksusem dla właścicielki salonu, niekoniecznie pokrywa się z potrzebami klientek w tym względzie. Zwrotów akcji w tym odcinku było sporo...i okazało się, że pani Asia nie do końca może liczyć na lojalność swoich pracownic. Grójeckiego standardu luksusu doświadczyła też Klaudia Halejcio… Przekonamy się, czy zachwyci się efektem na swojej głowie.
  40 MIN.
 • Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja

  Przemek Kossakowski wjeżdża na Krym. Poznaje tam uzdrowicielkę, której metody wywodzą się z tradycji Krymskich Tatarów. Pani Ziera zaoferuje Kossakowskiemu wróżbę z kawy... Następnie Przemek trafia do wróża. Co zrobi na nim największe wrażenie? Na pewno po tych doświadczeniach będzie musiał się zrelaksować. Odwiedziny zamku chanów krymskich zaowocują spotkaniem z grupą Polaków. Czy wróżby się spełnią? Czy nowa terapia zadziała? Wszystko wyjaśni się w odcinku!
  30 MIN.
 • Najdroższy rejs świata

  60 MIN.
 • Seks - wypadki 2

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
  55 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Detektywi. Na zlecenie 5

  Biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nie narzeka na brak klientów. Detektywi to prawdziwi policjanci, z wieloletnim doświadczeniem. Wciąż napływają nowe zlecenia. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją, czy wręcz ostatecznością na rozwiązanie ich spraw… Zdarza się, że z pozoru śmieszne czy banalne przypadki okazują się bardzo niebezpieczne. Trafiają się również historie poruszające, które wymagają wyjątkowego potraktowania, które na zawsze zapadają w pamięci.
  40 MIN.
 • Odezwiemy się...

  Naszymi bohaterami są statyści, którzy walczą o rolę w filmie, serialu czy reklamie. Wszyscy marzą o tym, by zostać gwiazdami. Niektórzy mają dyplomy szkół aktorskich, inni wciąż chodzą na prywatne kursy, doszkalają się, by spełnić swoje marzenie. Większość to jednak „samorodne talenty“. W 9 odcinkowym serialu dokumentalnym poznamy ich wzloty i upadki naszych bohaterów. Będziemy podglądać „tajniki” castingów do różnych produkcji filmowych i sprawdzimy jakie efekty przyniosła ich „walka o rolę”
  35 MIN.
 • Pakistan - Świat Sufizmu

  Pakistan – kraj, którego nie odwiedza się bez konkretnej przyczyny. Jego nazwa najczęściej pojawia się w mediach w kontekście Talibów i zamachów terrorystycznych, przeprowadzanych w imię religii. Ten obraz dominuje w powszechnej świadomości, a dramatyczne wydarzenia niszczą wizerunek całego kraju i prowadzą do jego izolacji. Pakistan ma jednak drugą twarz. Twarz ludzi serdecznych, gościnnych i tolerancyjnych. To właśnie z nimi spotyka się Tomek Michniewicz. Razem z górskimi tragarzami będzie wędrował do obozu pod Nanga Parbat, a w Lahore weźmie udział w mistycznych rytuałach wyznawców sufizmu – najbardziej tolerancyjnego nurtu islamu.
  30 MIN.
 • Uwaga! po Uwadze

  50 MIN.
dalej
Zobacz program innych kanałów