7 grzechów

7 grzechów

Programy polskie

Pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, gniew, lenistwo. Każdy z tych grzechów może doprowadzić do zbrodni…

"7 grzechów" to nowy program kryminalny TTV. Każdy z odcinków opowiada o morderstwach, których głównym motywem jest jeden z siedmiu grzechów głównych.

Obok materiałów telewizyjnych, nakręconych w miejscach zbrodni oraz policyjnych materiałów operacyjnych, przeprowadzamy rozmowy z ekspertami. To duchowni, teolodzy, policjanci z wydziału zabójstw, patolodzy sądowi i eksperci z dziedziny kryminalistyki. Będą się zastanawiać, dlaczego grzeszymy i skąd bierze się zło.

Zbrodnia i kara, ludzkie słabości i motywy, dla których niektórzy odbierają życie innym. Dlaczego kieruje nami chciwość? Do czego wiedzie niepohamowany gniew? Jak bardzo można się zatracić w lenistwie? Który grzech jest najcięższy? Dlaczego zbrodnia nie może być doskonała? Odpowiedzi znajdziecie w "7 grzechach".

 • Trzecia odsłona cyklu "7 grzechów" to wędrówka w najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. Podążymy śladem grzechu nieczystości i jego konsekwencji – przestępstw na tle seksualnym. Sprawy, które przedstawimy w programie budzą grozę nie tylko ze względu na swoją drastyczność, ale także z powodu naruszenia przez zbrodniarzy najpilniej strzeżonej granicy, jaką jest godność ludzkiego ciała.

  Przyjrzymy się przypadkowi najgłośniejszego polskiego seryjnego zabójcy kobiet, Leszka Pękalskiego, który przyznawał się aż do sześćdziesięciu czterech morderstw. Nieczystość przybiera różne odcienie i natężenia, dlatego opowiemy także o głośnej sprawie wieloletniego wykorzystywania seksualnego własnej córki, bestialskim zabójstwie warszawskiej prostytutki oraz najbardziej szokującej sprawie ostatnich kilkudziesięciu lat, morderstwie na tle seksualnym czterech uczniów szkoły podstawowej. Przypomnienie najbardziej wstrząsających przestępstw powodowanych lubieżnością i perwersją ma być jedynie przyczynkiem do zadania najważniejszych pytań. Skąd biorą się dewianci seksualni? Kiedy niewinna fantazja przeradza się w perwersję? Jak działa przestępca seksualny? Odpowiedź pomogą nam znaleźć osoby zajmujące się na co dzień pracą z ludźmi, o których wolelibyśmy nigdy nie usłyszeć.

   

  7 grzechów odc. 3.: Nieczystość

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Wlasnie leci w ttv siedem grzechow glownych 2. Dowiaduje sie, p.Cwiakalski byl ministrem spraw wewnetrznych. Zenada. Kto robi te progrwmy?

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix