Anthony Bourdain. Bez ograniczeń

Anthony Bourdain. Bez ograniczeń

Programy zagraniczne

Anthony Bourdain, amerykański szef kuchni, jest outsiderem w świecie sztuki kulinarnej. Prowadząc swój autorski program przemierza świat w poszukiwaniu najskrytszych smaków oraz niepowtarzalnych obyczajów różnych kultur.


W swoim show Anthony podróżuje do miejsc, które nie przyciągają typowymi atrakcjami turystycznymi. Zabiera widza w wędrówkę do najdalszych zakątków, odsłaniając przed nim nowe doznania. Na swojej liście ma m.in. Tokio, Sycylię, Kopenhagę, Meksyk czy Kongo. W każdym odcinku odwiedza inne miejsce, przywożąc niepowtarzalne smaki. Jego komentarze pomagają zrozumieć aktualną sytuację polityczną i ekonomiczną danego regionu. Rozsmakuj się z nami, śledząc każdy odcinek!

 • Co trzeba wiedzieć o Tokio? Anthony twierdzi, że pierwszy przyjazd go zmienił.

  To było gwałtowne i niesamowite przeżycie. W tym miejscu świat można zobaczyć na nowo. Niby  o czymś wiesz, ale dopiero w zetknięciu z absolutnym absurdem okazuje się, że ludzie i kultura potrafią zaskakiwać bez końca.

  W dzielnicy w której mieszka Anthony do głosu dochodzi ukryte życie mieszkańców i mieszkanek Tokio. Athony będzie świadkiem niezwykłego show, którego surrealizm ciężko pojąć. Później odwiedzi miejscowe puby, wyróżniające się klimatem i niezobowiązującym wystrojem. Oglądajcie program "Anthony Bourdain. Bez ograniczeń".

  Anthony Bourdain. Bez ograniczeń odcinek 7

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix