Bagaż osobisty

Programy polskie
Bagaż osobisty

Doświadczony dziennikarz Andrzej Sołtysik i jego doświadczeni przez życie rozmówcy w szczerych rozmowach o tym, co trudne i naprawdę osobiste. Tytułowy bagaż otwierają przed Andrzejem Sołtysikiem znane i poważane osoby mi.in.: Piotr Zelt, Andrzej Iwan, Robert Gonera, Tomek Lipiński, Patrycja Wolny.

Rozmowy prowadzone przez Andrzeja Sołtysika wymagają od obu stron odwagi i dystansu do siebie - nawet proste pytania nie przechodzą łatwo przez gardło. Scenerią dla rozmów Andrzeja Sołtysika jest najczęściej Dworzec Centralny w Warszawie. Każdy z ośmiu odcinków to inny bagaż do udźwignięcia, życiowe refleksje i poruszające emocje rozmówców. "Bagaż osobisty" to nieskomplikowana i kameralna rozmowa o życiu, które w pewnym momencie bohaterom Andrzeja Sołtysika znacznie skomplikowało się.

 

 • Jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Sławę przyniosły mu role w filmach Krzysztofa Kieślowskiego i Władysława Pasikowskiego. Na planach partnerowali mu przyjaciele – Bogusław Linda czy Cezary Pazura. Wyreżyserował między innymi „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą” i „Poranek Kojota”. Olaf Lubaszenko. Dziś ma 46 lat, dłuższą przerwę w karierze filmowej i sporą nadwagę. W „Bagażu Osobistym”  Olaf opowiada Andrzejowi Sołtysikowi, pierwszy raz tak szczerze, o planowanym małżeństwie, o depresji, walce z tuszą, internetowym hejcie i o kłótni ze znanym ojcem - Edwardem Linde - Lubaszenko.

  Mądra rozmowa na ważne i trudne tematy, która przypomina, że nic, ani zdrowie, ani sława, ani majątek  - nie są nam dane raz na zawsze. Jednak nawet przy największej stracie, zmianie, chorobie - nie można się załamać. Dlaczego? Posłuchajcie Olafa, on wie to najlepiej.

  >> Więcej o programie "Bagaż osobisty" >>

  "Bagaż osobisty" premiera 24 maja, godz. 22.00

   

  Materiały dodatkowe:

  >> Lubaszenko o wypaleniu zawodowym >>

  >> Nie jestem z siebie zadowolony >>

  >> "Ty rudy, gruby, żydowski... " >>

  "Bagaż osobisty", sezon 2, odcinek 8

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Pozwala pan oczerniac ludzi, skoro jest pan profesjonalista to to prosze pokazac zawsze druga strone medalu, skoro baby w programie pluja na swoich bylych i generalnie klamia to prosze chociaz to sprawdzic , pozdrawiam ....tesciowa

~Gość

spotkanie z Tomaszem to wiarygodne świadectwo ; widziałem tylko końcowe 10 min ;jeśli wcześniej nie padło stwierdzenie , że choroba alkoholowa jest chorobą uczuć , to z pewnością ,moim zdaniem ,bardzo polecam powrócić do tej sfery , aby przybliżyć przyczyny uzależnień .Wywiad - świadectwo , polecam do wykorzystywania w ramach działań... rozwiń

~Gość

świetny, niecodzienny jak na TV program, gratuluje pomysłu

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix