Blisko ludzi

Blisko ludzi

Programy polskie

Masz dość codziennej udręki w urzędach? Paradoksów, z którymi zmagają się Polacy? Pociągają Cię niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi?

Jesteśmy blisko Twoich codziennych spraw, a naszą misją jest pomoc w Twoich problemach.

"Blisko ludzi" to codzienny, interwencyjny magazyn reporterski prowadzony na żywo ze studia. Obejrzysz u nas najciekawsze reportaże o tematyce społecznej z kraju i zagranicy. Najbardziej istotny temat ze wszystkich reportaży dnia, omawiamy w studio. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi, bohaterami reportaży, osobami mającymi związek ze sprawą a także z dziennikarzami realizującymi temat, dyskutuje i analizuje, próbując znaleźć rozwiązanie problemu.

Od poniedziałku do piątku o 17:10
Dodatkowe emisje: od poniedziałku do piątku o 6:55 oraz w czwartki i piątki o 13:15

Kontakt e-mail: bliskoludzi@ttv.pl

Komentarze (177)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

do redaktorów expressu nie "w Skarszewa" tylko w Skarszewach , a miejscowość nazywa się Skarszewy. To się tyczyło tego kościoła wybudowanego w 24 godz.

~Gość

Oglądałem teraz program blisko ludzi jak słysze pytania zadawane przez reporterow i komentarze głównie cebule to normalnie człowieka może z równowagi wyprowadzić robią szum z byle czego a ta całą machine napedzają zbliżające się wybory a telewizja korzysta jak jeden kandydat donosi na drugiego co chce sie przebić, chory system. a reporterzy... rozwiń

~Gość

i jeszce jedno nie nam osądzać bo będziemy sądzeni, to tak ku przestrodze innym.

~Gość

i jeszcze jedno, ludzie nie są w stanie zdecydować o tym co się zdarzy, a tym bardziej dyskutować, o tym co jest decyduje On, ten jedyny, a z nim nikt nie podejmuje walki.

~Gość

Panie Andrzeju ja w walce o pracę w Urzędzie straciłam najbliższą osobę córkę. Jak Pan myśli ile lat potrzebowałam aby po tej stracie odnaleźć własną osobowość, ile lat potrzebowałam aby dojść do podstaw egzystencji kiedy, nie miałam czasu dla własnego męża, któremu zafundowano bajpasy. A jak pan myśli administracja to nadludzie... rozwiń

~Gość

samorzadowcy z korsz przemycali papierosy

~Gość

A gdzie można to zobaczyc

~Gość

kolejny raz widac prace policjii a my podatniki pracujemy na tych nierobow!!!mam pomysl placic policjii za ilosc zlapanych bandytow pijanych za kolkiem wandali i zlodziejii ciekawy jestem ilu gliniarzy bedzie wtedy w polsce hehe.patałachy!!

~Gość

zrobcie cos z tymi reklamami przyslaniajacymi tresc strony.

~Gość

Sławków NIE leży na Śląsku ! To Zagłębie Dąbrowskie, historyczna Małopolska. Określanie Zagłębia jako ,,Śląsk" to obraza dla Ślązaków i Zagłębiaków !

~Gość

Teraz świnia morderca się zasłania teraz się wstydzi zanim morderca chwycił za kieliszek to wtedy mógł pomyśleć co może się wydarzyć .Kiedy nasze prawo się zmieni nie tylko zabrać prawo jazdy ale i samochód żeby taka świnia nie miała czym jechać po alkohol

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix