Blisko ludzi

Blisko ludzi

Programy polskie

Masz dość codziennej udręki w urzędach? Paradoksów, z którymi zmagają się Polacy? Pociągają Cię niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi?

Jesteśmy blisko Twoich codziennych spraw, a naszą misją jest pomoc w Twoich problemach.

"Blisko ludzi" to codzienny, interwencyjny magazyn reporterski prowadzony na żywo ze studia. Obejrzysz u nas najciekawsze reportaże o tematyce społecznej z kraju i zagranicy. Najbardziej istotny temat ze wszystkich reportaży dnia, omawiamy w studio. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi, bohaterami reportaży, osobami mającymi związek ze sprawą a także z dziennikarzami realizującymi temat, dyskutuje i analizuje, próbując znaleźć rozwiązanie problemu.

Od poniedziałku do piątku o 17:10
Dodatkowe emisje: od poniedziałku do piątku o 6:55 oraz w czwartki i piątki o 13:15

Kontakt e-mail: bliskoludzi@ttv.pl

Komentarze (149)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

2011 zostalam pobita i okaleczona przez Koszalinska policjantke za kazdym razem moja sprawa jest umarzana ewidentnie prokuratura stoi za policja nie robi nic zeby moja oprawczyni zostala skazana

~Gość

Panie Cebula, daj pan swój adres, to spowoduję wybudowanie paru boisk dla dzieci w pańskiej okolicy - wtedy zobaczymy jakim obrońcą swobód małolatów pan się stanie ????

~Gość

jestem po wypadku skuterem policja przerabia moje zeznania zastępca prokuratora podpisuje i uniewinnia sprawce wypadku ponieważ sprawca jest architektem a ja prostym człowiekiem itd -pomóżcie

~Gość

Radny musi mieć jakieś wykształcenie większe a nie tylko gębę wielką, żeby rozmawiać z wykształconym.

~Gość

To samo mam na uniwersytecie medycznym w łodzi na dodatek wykonawca co miał obowiązek umowny zgłosić podwykonawców [aneks do umowy oraz zgodę zamawiającego zażądał kar umownych na ogromne kwoty okazało się że umowy są zawarte wbrew art647[1] i chce kase gdzie reką nie tkną ,a ponatto w kosztorysie zapisał ,że zamontowano rynny plastikowe... rozwiń

~Gość

piekarzanka prosze o pomoc mieszkamy blisko wysypiska to jest nie do wytrzymaniia!!!!!!!!!!!

~Gość

Prosimy o wysłanie maila z opisaniem sprawy pod adres: redakcja@ttv.pl

~Gość

Witam.Prosiłabym bardzo abyśce sie zainteresowali wysypiskiem śmieci w Brzezinach śl.dokładnie w Piekarach Sl ,jest to temat który wałkujemy od pół roku jak nie dłuzej prosimy o pomoc!!!!!!!!!!

~Gość

Czemu wasza redakcja nie raczy odpowiedzieć na wysłaną prośbę o pomoc ???
Pisałem e-mail i podałem numer telefonu do siebie ale brak jakichkolwiek nadziei że ktoś z was się odezwie zgłasza się automat i nikt z żywych ludzi ... czemu tak w tym kraju jest ???

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix