Brytyjczyk prawie doskonały

Brytyjczyk prawie doskonały

Programy zagraniczne

Co znaczy być Brytyjczykiem w tym nowoczesnym wielokulturowym społeczeństwie?

Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w serialu "Brytyjczyk prawie doskonały". Autorzy  serii odwiedzają jedną z najbardziej zróżnicowanych dzielnic Wielkiej Brytanii, stanowiącą istny tygiel wielu odmiennych kultur, wyznań i języków. Żydowscy policjanci, chrześcijanie nauczający muzułmanów, greckie chrzciny, pendżabski ślub, cygański showman - za każdymi drzwiami odnajdziemy inną wiarę lub kulturę. Dzięki galerii zyskujących naszą życzliwość postaci i fascynujących opowieści, serial "Brytyjczyk prawie doskonały" obfituje w wiele sytuacji z codziennego życia w społeczeństwie, które z dnia na dzień staje się coraz bardziej multi-kulti.

  • Cheetham Hill w Manchesterze jest jedną z najbardziej multi kulturowych dzielnic w Wielkiej Brytanii. Jej mieszkańcy bez względu na kolor skóry, rasę, czy wyznanie nazywają się dumnie Brytyjczykami.

    Na tym niewielkim obszarze można usłyszeć ponad osiemdziesiąt języków. Tylko tam muzułmanin może pracować w żydowskiej jadłodajni, a hinduski ślub może mieć zachodni sznyt. Jesteście ciekawi jak mieszkańcom tej dzielnicy udaje się połączyć narodowe tradycje z kulturą współczesnej Wielkiej Brytanii? Oglądajcie program "Brytyjczyk prawie doskonały"

    "Brytyjczyk prawie doskonały"

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

byłem i widziałem tam wiele polek co się sprzedały arabusom...po za tym brud i smród

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix