Criss Angel. Uwierz w magię

Criss Angel. Uwierz w magię

Programy zagraniczne

W tym niezwykłym programie Criss Angel będzie próbował udowodnić, że jest najlepszym magikiem wszech czasów. Zniknięcie stada słoni, lewitacja, przywrócenie zmarłego do życia… Czego jeszcze się podejmie? I co ważniejsze, czy mu się to uda?

Co tydzień Criss Angel zaprezentuje odważne sztuczki, których jeszcze nikt nie próbował wykonać. Po raz pierwszy w historii będzie też można zobaczyć jak wyglądają przygotowania do magicznego show od kuchni. Wejdź za zamknięte drzwi i zobacz jak Criss Angel przygotowuje kolejne występy. Zdradzi swoje sekrety i sposoby na realizację niesamowitych wyczynów. Jedenaście tygodni i jedenaście niezapomnianych spektakli. Czas podnieść kurtynę!

  • Iluzjonista Criss Angel codziennie stara się zadziwiać widzów swoimi sztuczkami. Inspiracji do swoich tricków często szuka u „kolegów po fachu”, a jego mistrzem jest Harry Houdini.

    To właśnie jedną z jego mistrzowskich iluzji pragnie odtworzyć Criss. Chce sprawić, aby cztery słonie zniknęły na otwartej przestrzeni! Czy uda mu się ulepszyć sztuczkę swojego idola? Sprawdźcie już teraz oglądając "Criss Angel. Uwierz w magię"!

    "Criss Angel. Uwierz w magię", odc. 10

Komentarze (10)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ludzie to jest niesamowite .czy myslisz człowiecze że to magik,tak jak np. można lewitować albo zrobić trik z żarówką .Wiele wersji np krwawić.TO jest dobre. MiSIU.

~Gość

Witam, a o której godz. emitują program Crissa, też go bardzo lubię

~Gość

Witam, o której godz. emitowany jest program Crissa ?, też go bardzo lubię

~Gość

lubię jego program mógłby przyjechać do Polski i do Rybnika chciałabym go zobacyć na żywo

~Gość

Uwielbiam Crissa! Super, że będziecie go puszczać na TTV :D

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix