Criss Angel. Uwierz w magię

Criss Angel. Uwierz w magię

Programy zagraniczne

W tym niezwykłym programie Criss Angel będzie próbował udowodnić, że jest najlepszym magikiem wszech czasów. Zniknięcie stada słoni, lewitacja, przywrócenie zmarłego do życia… Czego jeszcze się podejmie? I co ważniejsze, czy mu się to uda?

Co tydzień Criss Angel zaprezentuje odważne sztuczki, których jeszcze nikt nie próbował wykonać. Po raz pierwszy w historii będzie też można zobaczyć jak wyglądają przygotowania do magicznego show od kuchni. Wejdź za zamknięte drzwi i zobacz jak Criss Angel przygotowuje kolejne występy. Zdradzi swoje sekrety i sposoby na realizację niesamowitych wyczynów. Jedenaście tygodni i jedenaście niezapomnianych spektakli. Czas podnieść kurtynę!

  • Iluzjonista Criss Angel codziennie stara się zadziwiać widzów swoimi sztuczkami. Inspiracji do swoich tricków często szuka u „kolegów po fachu”, a jego mistrzem jest Harry Houdini.

    To właśnie jedną z jego mistrzowskich iluzji pragnie odtworzyć Criss. Chce sprawić, aby cztery słonie zniknęły na otwartej przestrzeni! Czy uda mu się ulepszyć sztuczkę swojego idola? Sprawdźcie już teraz oglądając "Criss Angel. Uwierz w magię"!

    "Criss Angel. Uwierz w magię", odc. 10
tvnpix