DeFacto

DeFacto

HitProgramy polskie

W 10. sezonie DeFacto rusza za granicę!

Aby jeszcze lepiej zrozumieć otaczający nas świat, ekipy DeFacto wyruszyły na daleką północ – w okolice bieguna, oraz na Azory – egzotyczne wyspy położone po środku Atlantyku. Samolotami, łodziami, jeepami, a nawet psimi zaprzęgami - nasi reporterzy pokonali tysiące kilometrów, by odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań. W jaki sposób natura potrafi zaatakować człowiekowi? Jak groźny potrafi być niedźwiedź polarny i czy możemy czuć się bezpiecznie w dzisiejszym świecie? - to tylko niektóre z nich. O tym, jak brzmią odpowiedzi, opowiemy już od marca na antenie TTV.

Oprócz niezwykłych wypraw w DeFacto jak zwykle nie zabraknie informacji ze świata medycyny, lifestyle’u czy techniki. Sprawdzimy, jak gry komputerowe działają na nasze mózgi, zbadamy jakie zarazki czyhają w naszych łazienkach oraz pokażemy niezwykłe zwierzę, które fascynuje badaczy z całego świata.

W nowym sezonie widzów powita dobrze znany prowadzący, Jan Pirowski, który wraz z kamerami będzie odkrywał zagadki naszej rzeczywistości.

 

 


 

tvnpix