DeFacto

DeFacto

Programy polskie
30 MIN.

Premiera: niedziela, 20:00

Najbliższa powtórka: czwartek, 22:00

DeFacto, czyli ulubiony infotainment ciekawych świata widzów, w kolejnym sezonie zasypie nas ciekawostkami i eksperymentami. Otaczający nas świat będzie odkrywał przed widzami dziennikarz i prezenter -  Jan Pirowski.

Każdego dnia ludzki mózg przetwarza 34 gigabajty informacji - to tyle, co 23 miliony stron tekstu! Z tej ilości danych, my wybieramy to, co najciekawsze. Przekazujemy widzom wiadomości, które często umykają w codziennej, medialnej gonitwie.  Śledzimy to, co dzieje się w kraju i za granicą i pokazujemy to, co może mieć realny wpływ na nasze życie.

Medycyna, społeczeństwo i life-style - w naszym programie nie zabraknie żadnego z tych tematów.  Najlepszy przewodnik po świecie nauki i lifestylu w każdą niedzielę o godz. 20:00 w TTV.

Komentarze (53)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Witam, lubię program "DeFacto" :-) dlatego też mam pytanie: czy było kiedyś w programie o tym, czy rzeczywiście mamy na świecie swoich "bliźniaków" tzn. czy są na świecie osoby do nas podobne fizycznie? Pytam, ponieważ gdy pierwszy raz zobaczyłam Pana Janka Pirowskiego, od razu skojarzyłam go z pewnym aktorem takim jak Berk Cankat

~Gość

Dziś prowadzący powiedział, że serce pracuje 24/h. Wg tego co mnie uczyli, to nie prawda. Serce na dobę pracuje 1/3 czasu.

~Gość

jak się nazywa urządzenie do utrzymania poprawnej postawy kręgosłupa ? Dzisiaj w programie był. ..."upgrade pro" czy coś takiego ?

~Gość

Dziś powiedziano, że Pan Jędrzej Dobrowolski uprawia najszybszy sport niezmotoryzowany na świecie... Najszybszy niezmotoryzowany sport na świecie to Speed Skydiving. W pozycji headdown nawet 480km/h. Proponuję temat poruszyć na antenie.

~Gość

oglądałam dzisiaj odcinek programu w którym m.in prowadzący poruszył temat Pałacu Kultury i Nauki. Wspominał jak kiedyś obok Pałacu rozstawiono atrakcje jakiegoś wesołego miasteczka, gdy odjechało został siwy budynek, pożeracz energii, którego prowadzący zaproponował przeniesienie ponieważ szpeci Warszawę, do jakiegoś innego miasta,... rozwiń

~Gość

Ogólnie program lubię , ale ...
Możecie betlejewskiego zastąpić kimś innym ?! Żarty jego córki mnie nie interesują !!!

~Gość

Nie okłamujcie mieszczuchów, że ziarno z którego zostanie upieczony chleb zużywa 400 litrów wody z powodu nawadniania! Zboża się nie nawadnia sztucznie gdyż jest to nie ekonomiczne! Warzywa owszem....i to 25mm co 3 dni. Te ponad 400 litrów o których mowa w odcinku s.V odc.12 to średnia opadów atmosferycznych (deszczu) w okresie wegetacji... rozwiń

~Gość

Gratuluję info z 10.02. - zjazd z góry. Nachylenie 92 stopnie to wyzwanie. :)

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix