Grzechy Ameryki

Grzechy Ameryki

Programy zagraniczne

Chcesz się dowiedzieć, jak funkcjonuje podziemny świat, w którym nie ma żadnych ustalonych reguł? Świat pełen układów i powiązanych ze sobą przestępczych sieci? Daj się zabrać do miejsc, do których nikt nie chce trafić w prawdziwym życiu.

Mariana van Zellar, wielokrotnie nagradzana dziennikarka i korespondentka poczytnego National Geographic, zabierze nas w podróż do wnętrza Ameryki i jej podziemnego świata, sieci gangów i dziwacznych subkultur. Za pomocą ukrytych kamer i nowinek technicznych, przenika amerykańskie społeczeństwo i poznaje jego mroczne oblicze.

Mariana razem ze swoim mężem operatorem, Darrenem Foster’em, będą musieli przeniknąć do grupy najbardziej nieuchwytnych osób i znaleźć się w miejscach, o których im się wcześniej nie śniło... Czy im się uda? Jak sobie poradzą?

  • Prostytucja, handel żywym towarem, zmuszanie do nierządu – wiele słów na opisanie procederu zarabiania pieniędzy przy pomocy własnego ciała.

    Tym razem Mariana i Darren pragną przeniknąć do świata seksbiznesu. Ile kobiet jest zmuszanych do świadczenia usług seksualnych, a ile robi to z własnej woli? Jak naprawdę wygląda praca "na ulicy"? W jaki sposób młode dziewczyny wpadają w sidła tego obrzydliwego procederu? Oglądaj "Grzechy Ameryki"!

    "Grzechy Ameryki", odc. 6

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix