Handlarze. Na zlecenie

Handlarze. Na zlecenie

HitProgramy polskie

Nic tak nie działa na "Handlarzy. Na zlecenie" jak zdrowa dawka konkurencji i rywalizacji!
W trzecim sezonie do Jana i Ajuny, Pawła i Damiana dołączą nowi bohaterowie. Rękawicę rzucą im przyjaciółki Renata i Patrycja, które z pasją zajmują się renowacjami oraz Wacław i Piotr, ojciec i syn prowadzący kreatywną pracownię redesignu.    
W każdym odcinku Hubert Urbański będzie miał dla "Handlarzy. Na zlecenie" konkretne, często nietypowe zadanie od zleceniodawców -  przedsiębiorców, architektów czy scenografów. To właśnie oni będą wymagać pięknych przedmiotów w dobrej cenie.
"Handlarze. Na zlecenie" będą szukali m.in. elementów wystroju do nowo powstającej restauracji w stylu PRL, oryginalnych prezentów ślubnych, czy rekwizytów scenograficznych na plan filmowy.

W wielkim finale każdego odcinka przed zleceniodawcą staną trzy rywalizujące duety. Zwycięzca będzie tylko jeden, ale za to wygrana będzie podwójna!

>> Sprawdź szczegóły nowego sezonu >>

Chcesz coś sprzedać? Napisz do redakcji: handlarze@ttv.pl

 • W specjalnym odcinku "Handlarzy. Na zlecenie" przypomnimy Wam najzabawniejsze momenty całej serii.

  Zobaczycie najlepsze fragmenty programu - zaciekłe negocjacje i najciekawsze zakupy. Sprawdzimy kto okazał się najlepszym Handlarzem. O miejsce na podium przez 10 odcinków walczyli Jan i Ajuna, Paweł i Damian, Piotr z Wacławem, a także Patrycja i Renata. Nadeszła chwila prawdy!

   

  "Handlarze. Na zlecenie" premiera 18 listopada, godz. 22:00

   

  Paweł Walisek i Damian Szczęsny"Handlarze"
tvnpix