Insekty atakują

Insekty atakują

Programy zagraniczne

Czy XXI wiek będzie wiekiem szkodników i insektów? Miasta rozwijają się dynamicznie, ludzie podróżują coraz dalej, pestycydy tracą swoje właściwości, dając tym samym wiele możliwości rozmaitym intruzom  jak szczury  czy pluskwy. Do czego to  prowadzi?

Czy niepokojące dźwięki dochodzące  spod podłogi są w stanie przerazić samotną matką i jej rodzinę na tyle, by uwierzyła, że jej dom jest nawiedzony? Okazuje się, że dom przejęły szczury, które swobodnie biegają po śpiących dzieciach, gotowe również  zaatakować ich matkę. Czy wymarzony dom na przedmieściach New Jersey jest nadal miejscem rodzinnej  sielanki, zmieniając się w pole iście zażartej wojny wydanej  niezniszczalnym pluskwom?

Jakie ryzyko niesie za sobą podlewanie bujnej roślinności wokół domu?  Pewna rodzina z Phoenix  przekonała się, że dbanie o ogród może ściągnąć na nich śmiertelne niebezpieczeństwo w postaci skorpionów, które znalazły schronienie w domu.

Trzy różne przypadki epidemii - z jedną wspólną cechą - każdy z tych różnych szkodników wykorzystuje styl życia XXI wieku.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix