It’s my life! To moje życie

It’s my life! To moje życie

HitProgramy polskie
30 MIN.

Premiera: wtorek, 22:00

Najbliższa powtórka: wtorek, 0:45

Piątka młodych nieznajomych ludzi zdecydowała się zamieszkać razem w wynajmowanym mieszkaniu w Krakowie. Połączyło ich jedno: chcieli zacząć żyć na własny rachunek według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji.

Młodzi bohaterowie, którzy trafili pod jeden dach, poszukiwali zmiany w życiu. Przyjechali do Krakowa, do miasta studentów, knajp, imprez, ale też wielu możliwości. Jedni chcieli wyprowadzić się od rodziców i zacząć samodzielne życie, inni poszukiwali pracy, chcieli mieć własne pieniądze. Nie znali się i nigdy wcześniej się nie widzieli. We wspólnej kamienicy musieli dzielić ze sobą nie tylko kuchnię, łazienkę, ale też rachunki. Każdy uczestnik dostał jednorazowe wsparcie finansowe (kwotę odpowiadającą pensji minimalnej). Na start mieli do zapłacenia czynsz i kaucję za wynajem mieszkania. Tylko od nich zależało, czy się dogadają i jak podzielą się kosztami.

Kamery towarzyszyły bohaterom w codziennym życiu w domu i na mieście, kiedy się budzili, ćwiczyli, robili zakupy, szli na randkę czy rozmowę rekrutacyjną. W trakcie pobytu mogli odwiedzać ich znajomi, rodzice czy nowo poznane osoby. Każdy mógł też wyprowadzić się z dnia na dzień. Po miesiącu wspólnego życia będą musieli jednak zdecydować czy nadal chcą mieszkać razem.

Już od 1 września przekonacie się, czy bohaterom „It’s my life! To moje życie” uda się miękko wylądować w dorosłości.

Premierowy odcinek programu "It's my life. To moje życie!"
we wtorek 1 września, o godz. 22:00 w TTV!

Zobaczcie zwiastun programu:

To nie będzie miękkie lądowanie! "It's my life" już od września w TTV
To nie będzie miękkie lądowanie! "It's my life" już od września w TTV

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Alona jest mocno irytująca. Czy Patryk poderwie się z kanapy w poszukiwaniu pracy i zajęcia? czy będzie liczył na kokosy z Kebaba? Dlaczego nie można pokazać młodych, wykształconych z ambicjami jako inspiracja dla innych, tylko leniwą patologie? Bo to nie było by medialne

~Gość

Coś za bardzo jest propagowanie w TV osób o odmiennych orientacjach - przyzwyczajanie, narzucanie na maksa i zmuszana akceptacja. Hmm esencja programu ściągnięta z zachodu. Nie bez powodu pomysłodawca programu wybrał takie różnorodne postacie ale naprawdę nudna jest para zgrywająca lepszych i mających na celu tylko "trzepanie kokosów"... rozwiń

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix