Kanapowcy

Kanapowcy

HitProgramy polskie
60 MIN.

Premiera: sobota, 22:00

Najbliższa powtórka: czwartek, 23:05

Wygodna kanapa, chipsy, piwko i dobry film. Eksperci alarmują! W Polsce nadwaga dotyczy już ponad 68% mężczyzn. Pięciu najodważniejszych z nich zdecydowało się coś z tym zrobić! Pod opieką trenera chcą zmienić nie tylko swój wygląd, ale i styl życia! Czy temperamentni mieszkańcy okolic Śląska i Zagłębia osiągną swój cel?

Bohaterowie nowego reality show TTV nie czują się komfortowo ze swoim ciałem. Wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się dla nich wręcz paraliżującym przeżyciem. Nadwaga stała się problemem nie tylko dla nich, ale też dla całej rodziny. Pora coś z tym zrobić!

Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia celu? Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu będą mieli pięć miesięcy na zmianę swoich nawyków. Efekt zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać. Czy to wystarczy?

Na koniec czeka ich prawdziwe wyzwanie - udział w ekstremalnym biegu, do którego trenować będą pod okiem profesjonalisty, Krzysztofa Ferenca. To osoba, która mobilizuje i doradza, jednak ostateczną decyzję pozostawia zawsze „Kanapowcom”. Idzie wiosna, pora zmienić swoje życie!

 

Premierowe odcinki programu "Kanapowcy"
w soboty o 22:00 w TTV!

 

Zobaczcie zwiastun programu:

Zwiastun 4. odcinka programu Kanapowcy
Zwiastun 4. odcinka programu Kanapowcy

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix