Kanapowcy

Kanapowcy

HitProgramy polskie

Najbliższa powtórka: sobota, 14:50

Wygodna kanapa, chipsy, piwko i dobry film. Eksperci alarmują! W Polsce nadwaga dotyczy już ponad 68% mężczyzn. Pięciu najodważniejszych z nich zdecydowało się coś z tym zrobić! Pod opieką trenera chcą zmienić nie tylko swój wygląd, ale i styl życia! Czy temperamentni mieszkańcy okolic Śląska i Zagłębia osiągną swój cel?

Bohaterowie nowego reality show TTV nie czują się komfortowo ze swoim ciałem. Wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się dla nich wręcz paraliżującym przeżyciem. Nadwaga stała się problemem nie tylko dla nich, ale też dla całej rodziny. Pora coś z tym zrobić!

Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia celu? Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu będą mieli pięć miesięcy na zmianę swoich nawyków. Efekt zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać. Czy to wystarczy?

Na koniec czeka ich prawdziwe wyzwanie - udział w ekstremalnym biegu, do którego trenować będą pod okiem profesjonalisty, Krzysztofa Ferenca. To osoba, która mobilizuje i doradza, jednak ostateczną decyzję pozostawia zawsze „Kanapowcom”. Idzie wiosna, pora zmienić swoje życie!

 

 

Zobaczcie fragment programu:

Kanapowcy: Joga to na pewno sport dla emerytów? :)
Kanapowcy: Joga to na pewno sport dla emerytów? :)

 

tvnpix