Kanapowcy

Kanapowcy

HitProgramy polskie

Wygodna kanapa, chipsy, piwko i dobry film brzmią bardzo zachęcająco, jednak skutki nadwagi coraz częściej prowadzą do niebezpiecznych dla zdrowia schorzeń. W 2. sezonie „Kanapowców” pojawi się 5 odważnych uczestników z Podhala, którzy pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca spróbują powalczyć o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia.

1. sezon programu okazał się prawdziwym hitem, ale przede wszystkim sukcesem dla samych uczestników. Czwórka z pięciu bohaterów schudła po kilkanaście kilogramów i postawiła na zmianę swoich nawyków, a wszystko dzięki wdrożonym ćwiczeniom i diecie. Udział w programie odmienił życie nie tylko tytułowych „Kanapowców”, ale całych ich rodzin!

Nowi uczestnicy programu, charakterni mieszkańcy Podhala, nie czują się komfortowo ze swoim ciałem. Wyjście na basen z dziećmi czy rozebranie się przed partnerką jest dla nich wręcz paraliżującym przeżyciem. Nadwaga stała się problemem nie tylko dla nich, ale też dla całej rodziny. Dlatego zdecydują się na diametralną zmianę stylu życia i reżim wprowadzony przez trenera Krzysztofa Ferenca.

Kamery programu będą podglądać codzienność każdego z mężczyzn. Tym razem finałem zmagań dla uczestników będzie prawdziwy wydolnościowy sprawdzian. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia tego celu, przekonamy się już wkrótce!

 

Premierowy odcinek 2. sezonu programu "Kanapowcy"
w sobotę 10 października o godz. 22:15 w TTV!

Zwiastun 3. odcinka programu Kanapowcy
Zwiastun 3. odcinka programu Kanapowcy

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix