Komornicy

Komornicy

Programy polskie

Pełen prawdziwych emocji program, w którym widzowie będą świadkami autentycznych interwencji, egzekucji i licytacji komorniczych. "Komornicy" dotykają tematu, który  może stać się codziennością dla każdego z nas.

Program jest zapisem pracy komorników. Kamera towarzyszy ludziom często oszukanym i wściekłym w najbardziej traumatycznych życiowych sytuacjach. Zobaczymy ich, jak w jednej chwili tracą dorobek życia, czy dach nad głową. Jak emocje biorą górę nad opanowaniem.

Jak wiele jest czynników decydujących o tym, że wszyscy możemy wpaść w poważne tarapaty? Czasem jest to niewiedza, czasem lekkomyślność, a czasem nieuczciwość.

Komentarze (10)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Czy ten program to jakieś reality show?Ludzie przeżywają tragedie.Czy kamera powinna pokazywać ich w tych ciężkich i niejednokrotnie żenujących dla nich sytuacjach.Pokazujecie i ośmieszacie tych najbiedniejszych.Jeżeli już ktoś stworzył ten idiotyczny program,to pokażcie jak wchodzicie do domu prawdziwych oszustów ,bogatych złodziei.Dla... rozwiń

~Gość

Tak zgadzam się. Bardzo często Ci prawdziwi oszuści i cwaniacy żyją bezkarnie, zachowują majątek, śmieją się państwu w nos, jeszcze inni robią kariery samorządowe i panstwowe. Program pokazuje ofiry biedy, oszustów, również panstwa, które nie chroni Polaków. Poza tym dlugi to nic strasznego, ale w Polsce je miec to gorzej niż zabic.... rozwiń

~Gość

Pełna emocji akcja, któa mija się z prawdą raniąc ludzi... Okrutny program, wykorzystujący ludzkie tragedie! Dodatkowo tak zmontowany, że zniekształca prawdę. Każdy może, każdego oczernić. Komornicy i osoby poszkodowane mogą mówić co chcą i nikt nie weryfikuje, czy to prawda. Żenada!!!

~Gość

Leci dalej w telewizji, ale prawnie to co oni robią mija się z prawda jaka jest. Bzdura nie ma prawa na chama bez mojej zgody wejść komornik,może i kiedyś tak mogli ale prawo się zmieniło, program bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura. Program po to aby ludzi płacili zadłużenia bo sami nie dają rady ściągać z ludzi :D

~Gość

'ale prawnie to co oni robią mija się z prawda jaka jest.' - składnia na poziomie roztrzęsionego 12 latka. Polecam poczytać kodeksy i jakie masz prawa i obowiązki jako dłużnik w sprawie i wierzyciel w sprawie. Nieznajomość prawa szkodzi.

~Gość

Jedno jest pewne. Masz prawo i smierdzacy obowiazek zaplacic to co jestes wnien~!

~Gość

Cała Polska czeka na ukrócenie pazerności komorników przez nowy rząd. Dobra zmiana i was dopadnie, a wasze metody ulegną ucywilizowaniu.

~Gość

Pełen prawdziwych emocji program, w którym widzowie będą świadkami autentycznych interwencji, egzekucji i licytacji komorniczych.Kamera towarzyszy ludziom często oszukanym i wściekłym w najbardziej traumatycznych życiowych sytuacjach.Wolałbym zbierać złom i butelki po śmietnikach niż pracować w takiej telewizji.Bez poważania.Maciek.

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix