Kossakowski. Inicjacja

Kossakowski. Inicjacja

Programy polskie

Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co każdego poranka po obudzeniu się czują ludzie nadmiernie otyli? Jak wytrzymać życie na pustelni?

Często o takich sprawach mamy mgliste pojęcie i nie wiemy jaka jest prawda.

Dlatego powstał program KOSSAKOWSKI.INICJACJE. Dlatego Przemek Kossakowski po raz kolejny weźmie udział w bardzo osobistym doświadczeniu. Bo dla niego jest to doświadczenie, coś nowego, inicjacja. Przestaje myśleć o tym jaki jest na co dzień. Wchodzi w nieznany dla siebie, często obcy świat.

Inicjacja jest dla Kossakowskiego jak piąty żywioł. Po wodzie, ogniu, ziemi i powietrzu. I pozostaje w jego  głowie zapisana mocno jak tatuaż. Dlatego tak prawdziwie może podzielić się swoimi doznaniami z widzami.


  • Muzyka to styl życia. Każdy ma własny.

    Przemek od zawsze wybierał ostre brzmienia. To przy nich się bawił, relaksował, myślał. Nigdy nie lubił, ani nie starał się zrozumieć świata Disco Polo. Aż do teraz. W podróż po tym niezrozumiałym dla niego świecie zabierze go jeden z najpopularniejszych zespołów muzyki Disco Polo, After Party. Jak odnajdzie się w świecie klubów i porywających tłumy bitów? Czy przełamie się i wystąpi na scenie? Czy uda mu się wyzwolić męski seksapil i sprawi, że dziewczyny zapiszczą?

    >>>Więcej o "Kossakowski.Inicjacja">>>

     

    Przemek Kossakowski/ fot. Tomek Kordek/VAVA Management
tvnpix