Kossakowski. Nieoczywiste

Kossakowski. Nieoczywiste

Programy polskie

Czy można  się rozczarować na niebiańskiej plaży? Przeżyć koszmar z uśmiechem i chcieć więcej? Czy Berlin można przenieść do  Londynu? W tych nieoczywistych sytuacjach będzie się musiał odnaleźć Przemek Kossakowski.

Prowadzący jest facetem od zadań specjalnych. Szybko ochłonął po doświadczeniach minionego sezonu, podczas którego ekstremalnym próbom poddawał nie tylko swoje ciało, ale i psychikę. Żądny nowych wyzwań znów rusza w świat. Kolejne wyzwania? To byłoby zbyt oczywiste… Przemek Kossakowski tym razem na tropie nieoczywistości tego świata.

 • Przemek zwiedził 5 państw i przeżył ponad 40 fascynujących historii. Każda była wyjątkowa i zupełnie inna od poprzedniej. Każda bardzo nieoczywista. W tym odcinku Kossakowski przypomni 4 z nich, które na nim zrobiły największe wrażenie.

  Dlaczego wybrał słynna tajska świątynię, gdzie udał się aby spotkać z mnichem wykonującym sakt yant, święty tatuaż? Czemu wraca do wydarzeń w pewnym tajnym londyńskim miejscu? Co przeżył w agencji dziwnych modeli? I czy słusznie raz jeszcze chce przeżyć marsz nie umarłych w Paryżu?

  >> Więcej o programie "Kossakowski. Nieoczywiste" >>


  "Kossakowski. Nieoczywiste" premiera 27 maja o godz. 22.00

   

  Materiały dodatkowe:

  >> Dlaczego warto oglądać ostatni odcinek? >>

  >> The best of Kossakowski >>

  >> Nieoczywisty Kossakowski. FOTO! >>


  "Kossakowski. Nieoczywiste" odc. 12
tvnpix