Królowe Życia

HitProgramy polskie
Królowe Życia

Dagmara, Rafał, Gabriel, Iza, Kasia i Monika - każdy z nich ma własny sposób na królewskie życie i realizację swojego snu o sukcesie. W kolejnym sezonie do znanych i lubianych królowych dołączy nowa bohaterka Adrianna, która od razu zapadnie w pamięć wszystkim widzom.

Jesienią na antenie TTV nie zabraknie uwielbianych przez miliony „Królowych życia”. Wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności - czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, u innych falę krytyki i zazdrości.

W nowym sezonie widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą, jej rodziną i przyjaciółmi, którzy będą ją wspierać po poważnym wypadku samochodowym. W Głogowie, nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Zupełnie inaczej potoczą się losy zakochanych, Izy i Patryka, którzy po kilkunastu latach wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Do grona „Królowych życia” w nowym sezonie dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat na co dzień mieszka we Wrocławiu. Wcześniej swoje życie wiodła w Niemczech, gdzie wciąż mieszkają jej synowie. Oryginalna, wyrazista, nie do podrobienia… Pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95% powierzchni jej ciała. Jedno jest pewne: w nowym sezonie na pewno nie będzie nudno!

 

Komentarze (5)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

program świetny,moim zdaniem to Dagmara,Jacek oraz Gabriel i Rafał robią oglądalność,proszę o następne odcinki, pozdrawiam

~Gość

gdzie mozna za granica ogladac online ten kanal

~Gość

Program fajny, ale traci przez Dagmarę z sezonu na sezon. Kobieto po co tak krzyczysz? Mam nadzieje że wątki się rozkręcą i będą ciekawsze. Wierny widz

~Gość

Właśnie Dagmara jest z nich wszystkich najlepsza, prawdziwa, konkretna kobieta :)

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix