Lata 90-te. Dekada, która nas połączyła

Lata 90-te. Dekada, która nas połączyła

Programy zagraniczne

Nadszedł czas, by przypomnieć sobie, kto był dobry, zły, a kto brzydki. Począwszy od butów na koturnach i papuzich kolorów na każdym kroku, przez głośne procesy o morderstwo i zagrożenie atakami terrorystycznymi.

Lata 90. były dekadą, która stała się sceną dla niespotykanej spontaniczności i niewiarygodnych wręcz wydarzeń. To wspaniały okres rozkwitu mody, polityki, rozrywki i arena historycznych wydarzeń.

W tej dekadzie telewizja stała się aż nazbyt realna: to czas wielkich nadziei, optymizmu, kreatywności i wiary, że każdy z nas będzie mieć swoje 15 minut sławy. To również dekada niesamowitych, głośnych wpadek i skandali w świecie mody! Lata 90. były niestety także czasem, w którym swe piętno na ludzkości odcisnęło widmo terroryzmu, a budynki WTC zostały zaatakowane po raz pierwszy. 
Widzowie usłyszą wyznania celebrytów, naukowców, polityków i naocznych świadków wydarzeń, które przyczyniły się do powstania spuścizny lat 90. To było dziesięć dramatycznych i trudnych lat: od gorzkiej rywalizacji łyżwiarek figurowych po głośny proces jednego z najbardziej znanych ludzi podejrzanych o morderstwo O.J. Simpsona. Nie obyło się bez tragedii.  Świat zobaczył podziurawiony kulami jak sito samochód, w którym zginął raper Tupac, a także wrak mercedesa w paryskim tunelu, w którym zginęła tragicznie królowa ludzkich serc, księżna Diana.  Ale był to również czas wielkich osiągnięć i sukcesów technologicznych – ruszyła  masowa produkcja iMaca,  a pod strzechy trafił  jeden z najbardziej niezwykłych wynalazków wszechczasów: Internet. Była to dekada, która zadziwiła, zszokowała i zachwyciła wszystkich. Przygotuj się do skoku w czasie i przeżyj lata 90. raz jeszcze, w całej ich okazałości.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix