Licytuj i niszcz

Licytuj i niszcz

Programy zagraniczne

Na terenie północno-wschodnich Stanów Zjednoczonych działa wyjątkowa firma rozbiórkowa. Pracownicy są zawsze gotowi do akcji, a jak już do niej wkroczą, niewiele po sobie zostawiają… Gdy po długich licytacjach, udaje im się zdobyć zlecenie na rozbiórkę domu, to co w nim zastają staje się albo ich problemem albo ogromnym zyskiem.

Poznajcie barwną ekipę "Danley Demolition" i ich polowanie na skarby przed zrównaniem wszystkiego z ziemią. Oni widzieli już wiele. Znaleźli automaty do gry w wersji vintage, a także wojskowe medale z czasów wojny secesyjnej. Wiedzą też co nieco o ludziach i ich zwyczajach ukrywania cennych przedmiotów, dzięki czemu znajdują dużo więcej niż ukrytą broń, biżuterię czy pieniądze… Pasjonujące poszukiwania, niesamowite historie i dużo adrenaliny – to wszystko w "Licytuj i niszcz" w TTV.

 • Administratorzy starego budynku komisariatu policji postawili twarde warunki. Każda z ekip rozbiórkowych po ocenie nieruchomości może złożyć swoją ofertę. Tu nie ma czasu na licytację. Ekipa Danley Demolition ma jedną szansę, by zaproponować odpowiednią ceną.

  W trakcie obchodu bracia zauważają kłopoty. W budynku mieszkają roje os. Ich obecność mocno utrudnia przeszukiwanie domu, zaniepokojone mogą wpaść w szał. Drugim utrudnieniem jest lokalizacja posterunku. Rozbiórka ma mieć miejsce przy ruchliwej drodze. Mimo minusów przedstawiają ofertę. Czy wyjdą na swoje? Zobaczcie w "Licytuj i niszcz".

   

  Licytuj i niszcz odc. 12

Komentarze (4)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix