Luksusowe zachcianki

Luksusowe zachcianki

Programy zagraniczne

Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W nowej serii "Luksusowe zachcianki" odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać.

Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie!

W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj "Luksusowe zachcianki", a być może natrafisz na swoją wymarzoną!

  • Gdy pieniądze nie grają roli, jedyne, co może Cię ograniczać, to Twoja wyobraźnia. Dlatego też milionerzy rzadko zadowalają się sztampowymi, pospolitymi domami i zawsze pragną stworzyć coś własnego.

    Jedni marzą o zamieszkaniu w największym na świecie domku na drzewie, podczas gdy dla innych celem będzie stworzenia mieszkania pod ziemią. A może ogromny statek przekształcony na przytulne mieszkanie? Albo nieprawdopodobna przeszklona budowla obracająca się dookoła własnej osi? Nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko masz pomysł, jak to wykonać. A inspiracji możesz szukać w kolejnym odcinku "Luksusowych zachcianek"!

    "Luksusowe zachcianki", sezon 2, odc. 10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix