Michniewicz. Inny świat

Michniewicz. Inny świat

Programy polskie

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się na drugim końcu świata? Jak wyglądałaby Twoja praca na innej szerokości geograficznej? Przenieś się wraz z Tomkiem Michniewiczem do nieznanej rzeczywistości i zobacz program, o którym można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że jest wycieczką.

Tomek Michniewicz, autor książek podróżniczych i dziennikarz radiowy, w każdym odcinku zabiera jednego uczestnika do świata, który jest dla niego całkowitym zaskoczeniem. Bohaterowie dopiero na lotnisku dowiadują się dokąd lecą. A dalej - już tylko nowe doświadczenia i niespodzianki. Realia życia w nowym miejscu całkowicie mijają się z ich wcześniejszymi wyobrażeniami.

Jak projektantka mody poradzi sobie na wyspie śmieci na Malediwach? Co zainspiruje polskiego kucharza w Tajlandii? Czy bizneswoman zakocha się na Bali? Dokąd jeszcze dotrą kamery TTV? I kogo Tomek Michniewicz wybierze jako towarzysza podróży? Zapraszamy do zupełnie innego świata, od kwietnia w TTV.

 

Komentarze (37)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

znalazłam program na plejerze tvn po prostu to co szukałam super program dla lubiących oglądać programy podróżnicze super,super

~Gość

Cejrowski ma sporo wad, ale nie można mu odmówić jednego - oczytania i erudycji takiej słowotocznej. Tomka wolę w radio, w programie jakby... mało mówi i przekazuje informacji

~Gość

w Niedzielę 22-06 - 2014 r. o godz 20/30 widziałem pierwszy raz ten odcinek z wycieczki po Sacharze i jestem zauroczony. to super przygoda i wycieczka w nieznane. to jest właśnie to. WYCIECZKA W NIEZNANE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH Ii będę oglądał inne odcinki. Edward

~Gość

szkoda, ze niektorzy nie wykorzystuja szansy jaka daje im ten program. Przeciez bylo wiadomo, ze beda zyc jak tubylcy a nie w 5-cio gwiazdkowym hotelu.

~Gość

Aha, i jeszcze jedno - mianowicie: Cejrowski zwyczajnie ,,nabija się" z tubylców, ich zwyczajów itd. Bardzo mnie to denerwuje (takie wymądrzanie się). Natomiast Tomek ponad wszystko szanuje człowieka i wie, że to on i uczestnik jego programu są tam gośćmi. Nie nadużywa słownictwa, bo np. ,,przecież itak nie zrozumieją".
GH

~Gość

Cejrowski nabija się z tubylców? chyba żart, wręcz przeciwnie, podchodzi do nich z wielkim szacunkiem, wielokrotnie podkreśla, że potrafią sobie radzić mimo braku rozwoju technologicznego, faktycznie przedstawia ich i ich zwyczaje oraz życie w sposób bardzo prosty ,a przy tym ciekawy dla nas widzów.

~Gość

Nie jestem fanem Cejrowskiego, ale nie nabija się on z tubylców. Sam odpierał ten zarzut, tłumacząc, że aby sobie pozwolić na taką swobodę zachowania, wklepić w łaski tubylców potrzebował czasu, nawet kilku miesięcy. W tym czasie musiał też wykazać się dużą pokorą, samemu będąc nie jednokrotnie obiektem żartów :)

~Gość

A mnie się podoba. Prowadzący, to taki: ,,swój chłopak", życiowy i otwarty. Jedyny słaby punkt to czas antenowy. 30 min. to za mało żeby streścić cały wyjazd na drugi koniec świata. TTV mogłoby wydłużyć to do chociażby 1h.

~Gość

Ja równiez poprosze o namiar końcowego utworu Pani Kaliny Kasprzak pt."where i belong", pozdrawiam

~Gość

Ludzie, jesteście niesamowici. Po odcinku wszedłem na YouTube i wpisałem "kalina kasprzak where i belong" - znalazłem w mniej niż pięć sekund. Czy naprawdę myślenie boli?

~Gość

Również będę wdzięczny za pomoc w namierzeniu utworu śpiewanego przez Kalinę w trakcie napisów końcowych tego odcinka. Dziękuję.

~Gość

dzisiejszy odcinek z Kaliną -fajny ( chyba naj ze wszystkich do tej pory).Czy ten utwór na końcu można gdzieś posłuchać?????? -bo świetny. I czy to właśnie śpiewa Kalina ? .

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix