Miejskie cwaniaczki

Miejskie cwaniaczki

Programy zagraniczne

Torby spakowane, bilety kupione, jesteś gotowy do wakacji marzeń w egzotycznym kraju. Przygody gwarantowane! Czasami jednak nie takie jak byś sobie wymarzył…

Każdego roku setki turystów wyjeżdżają na wakacje w poszukiwaniu przygody. Nie zawsze są to takie przygody, o których chcieliby później pamiętać. Każdy może paść ofiarą przestępstwa, ale turyści zdają się być na nie wyjątkowo narażeni. Nowe miejsce, nieznane zwyczaje, obcy język i "miejskie cwaniaczki", które na nich polują. To może się źle skończyć. W tym programie demaskujemy oszustów i złodziei, prawdziwych mistrzów swojego "fachu". Prowadzący Conor Woodman wyposażany w ukrytą kamerę, zapuszcza się w najróżniejsze zakątki m.in. Buenos Aires, Pragi, Stambułu i Bangkoku. Dociera do miejskich cwaniaczków, zdobywa ich zaufanie i uczy się ich sztuczek. Jak się dla niego skończy ta przygoda?

 

 

  • Paryż - stolica Francji, miasto zakochanych, piękna i mody. Co roku odwiedza je 3mln turystów. Przekonamy się czy z przekrętów można uczynić sztukę.

    Chociaż ulicami przechadzają się patrole coś wisi w powietrzu. Wystarczy chwila nieuwagi, kilka szybko rzuconych przez obcego żartów, a na Twojej dłoni ląduje zwykły sznurek, za który masz płacić.

    Miejscowi szybko namierzają turystów. Przysiadasz na ławce, a nagle ktoś bez pytania maluje Ci portret, za który oczywiście powinieneś wręczyć odpowiednią kwotę. Oglądajcie program "Miejskie cwaniaczki".

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix