Miłość potrzebna od zaraz

Miłość potrzebna od zaraz

Programy polskie

Otwórz oczy i serce - "Miłość potrzebna od zaraz" to więcej niż randka.

Kochać… to łatwo powiedzieć. O tym jak trudno jest znaleźć swoją drugą połowę dobrze wiedzą bohaterowie serialu dokumentalnego "Miłość potrzebna od zaraz".

Perypetie Polaków szukających miłości już dawno nie były tak zabawne i wzruszające.

Czy to bizneswoman, rolnik, studentka, czy ojciec samotnie wychowujący córkę - każdy jest singlem i chce to zmienić. Chcą wierzyć, że są skazani na miłość. W poszukiwaniu tej jedynej osoby umawiają się na randki korzystając z pomocy biur matrymonialnych oraz portali randkowych. Każdy z bohaterów serialu ma różne oczekiwania i swój wymarzony ideał. Łączy ich jedno - miłość jest im potrzebna od jutra, od zaraz.

Każdy z pięciu odcinków serialu zaczyna się niewinnie: "Poznam pana, poznam panią…". Schody zaczynają tuż przed pierwszym telefonem - wrażenie zrobione na samym początku ciężko będzie zatrzeć. A dalej? Pierwsze zauroczenie, stres, kamery, dreszcz emocji, pomyłki i nietrafione żarty - randka z nieznajomą osobą jest jak podróż z biletem w garści w jedną stronę. Czy pary zdecydują się na wspólny bilet powrotny? Czy pierwsze randki przerodzą się w coś większego?

Szukasz drugiej połówki? Wpadł Ci w oko nasz bohater? Masz ciekawą historię miłosną? Pisz do nas: milosc@ttv.pl!

 • 27-letni Sebastian choć skończył aktorstwo w jednej z warszawskich szkół filmowych na co dzień jest bezrobotny.

  W wolnym czasie szlifuje swoje umiejętności taneczne i pomaga babci Krysi w domowych obowiązkach. Agnieszka skończyła kulturoznawstwo i pracuje w międzynarodowym koncernie modowym. Ma wysokie wymagania względem Panów oraz… swoją tajną broń, której nie zawaha się użyć, by zakończyć spotkanie. Od jakiegoś czasu szuka miłości przez portal eDarling.pl.

  Kolejnych bohaterów serialu łączy poważna chęć znalezienia miłości na resztę życia. Jeśli chcecie wiedzieć, kto i dlaczego pośpiesznie opuścił randkę oglądajcie premierowy odcinek "Miłości potrzebnej od zaraz". Emocje gwarantowane.

   

  Szukasz drugiej połówki? Wpadł Ci w oko nasz bohater? Masz ciekawą historię miłosną! Pisz do nas: milosc@ttv.pl!  "Michniewicz. Inny świat" odcinek 6
tvnpix