Miłosny biznes

Miłosny biznes

Programy zagraniczne

Kobiety ze wschodu mają dobrą opinię jako kandydatki na żonę. Ukrainki, Rosjanki, Węgierki, Słowaczki uważane są za lojalne, kochające dzieci, dobrze wykształcone świetne gospodynie domowe. W dodatku są łatwe w "obsłudze" i przyjeżdżają ze swoimi futrami.

W każdym z odcinków nasi austriaccy bohaterowie przemierzają kolejne miasta wschodu: od Bukaresztu do Kijowa szukając królowej swego serca. Organizują castingi na żony, korzystają z wyspecjalizowanych agencji poszukujących im kobiet, które spełnią ich wymagania. Miłość to biznes. Trudny biznes.

 • Tuż po powrocie z Rumunii, doktor Thomas Unden zaprosił do swojego domu z basenem znajome Rumunki. Dziewczyny pracują w klubach i czasem u niego nocują. Thomas zaprosił też Manfreda. Obaj cenią towarzystwo kobiet. Chicken Charlie zgodził się na mała gierkę. Ma z zawiązanymi oczami wybrać dotykiem jedną z dziewczyn.

  Gerhard i Walentina wciąż są w winiarni. Sporo wypili, a gospodarz zaprosił ich na strzemiennego . Dla Gerharda ma to fatalne skutki. Walentina musi spędzić noc sama. Jest rozczarowana Gerhardem.

  Wieczorem Manfred staje się wybawcą Walentiny. Po szaleństwach w winiarni, Gerhard nie odezwał się już do zaproszonej przez siebie Rumunki. Manfred zabiera dziewczynę na festyn uliczny w dzielnicy Thomasa.


  Miłosny biznes 3 odc. 5

Komentarze (41)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Jwetka przyjedz do Polski jestem Rafał mam 45lat.Mieszkam w Sieradzu kochamcie jwetka.

~Gość

szukam Jwetki zapraszamcie domnie do Sieradza jestem Rafał

~Gość

Mario największy cwaniaczek i pozer, cała reszta też nieźle struga frajerów. Albo tak dobrze grają swoje wyznaczone role, albo współczucia dla nich że tacy są

~Gość

No tak żadna Austriaczka nie spojrzała by na nich a tak mogą się dowartościować, smutne

~Gość

kiedy ostatni odcinek? wczoraj był 19 myślałem że dzisiaj będzie 20 :(

~Gość

Stare wybredne i szpakowate cwaniaki bez kultury są obrzydliwi i paskudni szukają pięknych kobiet a nic sobą nie reprezentują ....dla mnie pustaki

~Gość

4 sezon !!! Emisja na Austriackim ATV, czekamy na emisję w Polsce :)

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix