Miłosny biznes

Miłosny biznes

Programy zagraniczne

Kobiety ze wschodu mają dobrą opinię jako kandydatki na żonę. Ukrainki, Rosjanki, Węgierki, Słowaczki uważane są za lojalne, kochające dzieci, dobrze wykształcone świetne gospodynie domowe. W dodatku są łatwe w "obsłudze" i przyjeżdżają ze swoimi futrami.

W każdym z odcinków nasi austriaccy bohaterowie przemierzają kolejne miasta wschodu: od Bukaresztu do Kijowa szukając królowej swego serca. Organizują castingi na żony, korzystają z wyspecjalizowanych agencji poszukujących im kobiet, które spełnią ich wymagania. Miłość to biznes. Trudny biznes.

"Miłosny bizness" ogólny
"Miłosny bizness" ogólny

  • Heinz stara się pokazać Monice jak luksusowe życie może wieść u jego boku. Starszy pan jest przeszczęśliwy i prowadzi Słowaczkę do najlepszych lokalów Wiednia. Już myśli o piątym ślubie.

    Robert ma problemy ze sprzedażą sportowego auta. Potencjalny kupiec nie uwierzył, że wóz ma 800 koni mechanicznych. Robert jest mocno podirytowany i poddaje wóz odpowiednim testom. Jak wypadną? Oglądajcie "Miłosny biznes”.

    "Miłosny bizness"  sezon 4

Komentarze (52)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dlaczego we wtorek nie było MB??? Czekałam tyle czasu a tu lipa... Mam nadzieję, że TTV nie odpuściło sobie Emisji, bop to jeden z 2 może 3 programów dla których oglądam tą telewizję.... Bardzo proszę o nowe odcinki!!!!

~Gość

co jest z tym biznesem ,najlepszy serial i cos nie można go ostatnio ogladać

~Gość

Dziękujemy za dotychczas, prosimy o jeszcze! Najlepszy serial :-)

~Gość

TTV powinno nowe odcinki zakupic i czesciej puszczac na antenie w tygodniu ze 3 odcinki nowe ,najlepszy serial jaki ogladam w TTV chyba najlepszy program oprucz Kossakowskiego to ten drugie miejsce zajmuje Milosny Biznes i ten pan co ma dużą moc Nissel to ten czlowiek ma życie każdy mu zazdrosci jejku biedny czlek i kobiety go kochaja on jest od... rozwiń

~Gość

Kiedy nowa seria pan Nissel jest wielkim czlowiekiem i m szeroki kanał najszerszy od innych ludzi postura zobowiazuje dawajcie nowe odcinki kurde ogladam bo to najlepszy serial komedy ;-)

~Gość

Kiedy nowe odcinki dobre żeby się pośmiać odcinek 8 napiszecie czekam na nowa serie???

~Gość

Do komentarza z 13 kwietnia 2014 r.Stare wybredne i szpakowate cwaniaki bez kultury są obrzydliwi i paskudni szukają pięknych kobiet a nic sobą nie reprezentują ....dla mnie pustaki.Odpowiedz WIDOCZNIE JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ.

~Gość

Stare wybredne i szpakowate cwaniaki bez kultury są obrzydliwi i paskudni szukają pięknych kobiet a nic sobą nie reprezentują ....dla mnie pustak .JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ.

~Gość

Bardzo chciałabym poznać Yulen oraz pana Nissela i odwiedzić ich w Wiedniu.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix