Miłosny biznes

Miłosny biznes

Programy zagraniczne

Kobiety ze wschodu mają dobrą opinię jako kandydatki na żonę. Ukrainki, Rosjanki, Węgierki, Słowaczki uważane są za lojalne, kochające dzieci, dobrze wykształcone świetne gospodynie domowe. W dodatku są łatwe w "obsłudze" i przyjeżdżają ze swoimi futrami.

W każdym z odcinków nasi austriaccy bohaterowie przemierzają kolejne miasta wschodu: od Bukaresztu do Kijowa szukając królowej swego serca. Organizują castingi na żony, korzystają z wyspecjalizowanych agencji poszukujących im kobiet, które spełnią ich wymagania. Miłość to biznes. Trudny biznes.

"Miłosny bizness" ogólny
"Miłosny bizness" ogólny

  • Heinz stara się pokazać Monice jak luksusowe życie może wieść u jego boku. Starszy pan jest przeszczęśliwy i prowadzi Słowaczkę do najlepszych lokalów Wiednia. Już myśli o piątym ślubie.

    Robert ma problemy ze sprzedażą sportowego auta. Potencjalny kupiec nie uwierzył, że wóz ma 800 koni mechanicznych. Robert jest mocno podirytowany i poddaje wóz odpowiednim testom. Jak wypadną? Oglądajcie "Miłosny biznes”.

    "Miłosny bizness"  sezon 4

Komentarze (71)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dzień dobry, w nowej ramówce TTV, nie znalazłam pozycji "Miłosny Biznes", czy to oznacza, że stacja nie będzie kontynuować emisji programu?

~Gość

Czy będzie kolejny sezon MB w TTV? W Austrii leci już 5 sezon i jeden odcinek kręcony jest w Polsce. Osobiście świetnie się bawię przy serialu i czekam z utęsknieniem na 5 sezon.

~Gość

moim zadniem, nie, bo chyba odprócz Ciebie nikt tego nie ogląda

~Gość

to po co wchodzisz na tą stronę i czytasz skoro nie oglądasz? Dziwne prawda?

~Gość

na głupotę i prostactwo nie ma rady nie oglądaj nikt cię nie zmusza i oszczędź sobie komentarzy.

~Gość

hallo moze administrato by raczył napiać czy bedzie jeszcze miłosy biznes na antenie, bo urwali nadawanie w połowie serii- troche bez sensu

~Gość

czy ktoś wie kiedy następne odcinki?????????????

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix