Mój pierwszy...

Mój pierwszy...

Programy polskie

Pierwsze mieszkanie, pierwsze wakacje, pierwsza miłość, pierwsza impreza, czy pierwszy pojazd, to tylko niektóre ze wspomnień bohaterów nowego programu. "Mój pierwszy…" to program, który zabiera widza w sentymentalną podróż do lat młodości bohaterów serii.

Wśród gości programu zobaczymy plejadę osobowości znanych z ekranu i pierwszych stron gazet. Do zwierzeń zaprosiliśmy m.in.  Kacpra Kuszewskiego, Magdę Steczkowską, Marcina Millera, Krzysztofa Rutkowskiego, Jakuba Poradę, Huberta Urbańskiego, Ewę Kasprzyk, Piotra Kędzierskiego, Mikołaja Cieślaka, Tomasza Sianeckiego, Monikę Jarosińską, Pawła Stasiaka, Michała Figurskiego, Przemysława Kossakowskiego, Sylwię Gruchałę, Grażynę Wolszczak, Zofię Czerwińską, Dominikę Zasiewską, Omenę Mensah, Radka Liszewskiego, Bogusława Kaczmarczyka, Bohdana Łazukę, Don Wasyla.

  • Od pierwszej przedszkolnej miłości, poprzez pierwszy obejrzany film dla dorosłych i fiku-miku w akademiku, aż po prawdziwe dorosłe relacje z ukochana osobą.

    Pierwsza randka. Pierwszy pocałunek. Pierwsza wspólna noc. A gdzie byli wtedy rodzice? Skąd czerpaliście wskazówki jak się zachować? Kto był waszym doradcą – kolorowe pisemka czy Lew-Starowicz i Wisłocka? A jak jest z pierwszym pocałunkiem - gra w butelkę, czy romantyczna chwila? Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę i jak ją poprosić o chodzenie? Zeszyty ze złotymi myślami, przyjaciółki posłańcy… I co z tą ciążą - czy od pocałunku można zajść?  Bawiliście się w lekarza?  I to ciężkie i krępujące zadanie: jak kupić prezerwatywę, gdy za plecami kolejka, a kioskarka na naszą wyszeptaną nieśmiało prośbę odpowiada  wrzaskliwym głosem "zwykłą czy prążkowaną"? Czy bóbr to zwierzę, które buduje tamy? Ko był naszym erotycznym mentorem - kolega erotoman-gawędziarz czy RoccoScifreddi? I co na to wszystko rodzice? Oglądajcie "Mój pierwszy..." 22 listopada o godz. 22:30!

    "Mój pierwszy..."

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Jaki tytuł nosi piosenka końcowa w programie "Mój pierwszy..."?

Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix