Na krawędzi życia

Na krawędzi życia

Programy zagraniczne

Zwykły człowiek z Zachodu zostaje przeniesiony na koniec świata. Okazuje się, że tylko lokalny mentor może mu pomóc przetrwać…

Zobacz, jak przeżyć w najbiedniejszych i najbardziej egzotycznych miejscach na świecie. Przekonaj się, jak wygląda „Życie na końcu świata”.

Kurs przetrwania i niezwykle emocjonalna opowieść o ludziach, którzy żyją w najbardziej bezlitosnych warunkach, jakie oferuje nasza planeta.

Opowieść o przyjaźni, która przekracza wszelkie granice. Arman Alizad, zwykły człowiek z Zachodu, trafia w miejsca, w których bez siły i mądrości lokalnego mentora na pewno by nie przetrwał. Każdy odcinek to pełna nadziei i podnosząca na duchu ludzka historia.

Udowadnia, że nawet w najtrudniejszych warunkach możliwy jest triumf siły ducha.

  • Warenasi to święte miasto dla wyznawców hinduizmu i buddyzmu. Arman Alizad postanowił dowiedzieć się czegoś więcej o życiu i śmierci, dlatego też wybrał je jako cel swojej wędrówki.

    Mieszkańcy tego indyjskiego miasta nie boją się śmierci. Wprost przeciwnie – uważają, że jest ona czymś niezwykłym. W jaki sposób żegnają się ze swoimi zmarłymi i jakie są ich wierzenia co do życia po śmierci? Oglądajcie "Na krawędzi życia".

    "Na krawędzi życia", odc. 7

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix