Najlepsza dieta świata

Programy zagraniczne
Najlepsza dieta świata

Najlepsza dieta świata

Podczas kulinarnej wyprawy dookoła świata prowadzący zamierzają odkryć różnice w nawykach żywieniowych i zaskakujące podobieństwa między dietami społeczności, które dzielą tysiące kilometrów. Dzięki  temu  programowi widzowie poznają niektóre z najbardziej różnorodnych diet świata. Prowadzący  Jimmy Doherty oraz Kate Quilton przemierzają cały świat i przyglądają się nawykom żywieniowym mieszkańców różnych krajów oraz rdzennych plemion i małych społeczności. Próbują odpowiedzieć na pytanie, jak to się stało, że nasze nawyki żywieniowe zmieniły się tak radykalnie w ciągu 50 lat i jaki to ma wpływ na nasze zdrowie.

Na podstawie niezwykłej wyprawy Jimmy’ego i Kate powstał ranking 50 diet z całego świata, uszeregowanych od najgorszych do najlepszych z pomocą specjalistów w dziedzinie żywienia.

Poznamy wiele zdumiewających faktów i dowiemy się, jak katastrofalne skutki może mieć współczesna dieta stosowana w nadmiarze. Odkryjemy też niezwykłe diety, które mogą przedłużyć życie. Kate i Jimmy odwiedzą łącznie dziewięć krajów i postarają się znaleźć odpowiedzi na istotne pytania. Zaglądając do domów i kuchni rodzin z całego świata, pokażą nam co naprawdę jedzą globalne społeczności i w jaki sposób przyrządzają posiłki.

Premiera: poniedziałek, 9 maja, 18:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix