Najpiękniejsze miejsca na świecie

Najpiękniejsze miejsca na świecie

Programy zagraniczne

"Najpiękniejsze  Miejsca na Świecie" to program, który zabiera widzów w odkrywczą podróż do najbardziej zadziwiających miejsc na całej kuli ziemskiej. Od zaskakujących swoją nowoczesnością  metropolii do starożytnych  ruin, poprzez oszałamiające cuda natury i najbardziej niesamowite dzieła ludzkości.

W każdym z odcinków udajemy się do trzech miejsc, które obowiązkowo trzeba zobaczyć. Lądujemy spadochronem po przygodę w centrum światowej stolicy , odkrywamy tajemnice Zakazanego Miasta, zdobywamy najwyższy szczyt na świecie. Postaramy się rozwikłać zagadkę Sfinksa, czy też wziąć udział w największej na świecie bitwie na jedzenie. A to wszystko tylko w jednym odcinku. Chwytaj więc swój bilet do Najpiękniejszych Miejsc na Świecie!

 • Nadeszła pora podsumowania naszych podróży. Wybraliśmy dziesięć miejsc najpiękniejszych z pięknych. Objedziemy Ziemię wzdłuż i wszerz. Będzie z górki i pod prąd. Szaleństwo w dolinach i zdobywanie szczytów.

  Zaczniemy od oazy szczęśliwości – Norwegii. Badania wykazują, że Norwegowie są najmniej smucącymi się obywatelami świata. Przez długie miesiące panuje tu nieprzerwanie noc, ale w zamian latem dzień trwa całą dobę.

  Miejsce dziewiąte zajął najbardziej przyjazny lwom kraj na świecie. Jaki? Oglądajcie program "Najpiękniejsze miejsca na Świecie”.

  Najpiękniejsze miejsca na świecie

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix