Niezwykłe lata 80.

Niezwykłe lata 80.

Programy zagraniczne

Dekada, która zmieniła świat. Bawiliśmy się przy dźwiękach z boom boxów, podziwialiśmy Diego Maradonę, który przyniósł chwałę argentyńskiej piłce nożnej i zaniepokojeni patrzyliśmy w niebo po wybuchu w Czarnobylu. To dziesięciolecie, którego nigdy nie zapomnimy.

Wybierz się z nami w nostalgiczną podróż w lata osiemdziesiąte. Przypomnij sobie ludzi i wydarzenia, które ukształtowały światowe trendy na długie lata. Decyzje i wynalazki, które zmieniły przyszłość. Ikony sportu, niezapomniane gadżety, ale też światowe tragedie. Reportaże wypełnione są archiwalnymi materiałami telewizyjnymi, wywiadami z gwiazdami muzyki i filmu oraz przedstawicielami świata technologii, biznesu i polityki. To wyprawa w czasie do niezapomnianych lat osiemdziesiątych.

  • Lata osiemdziesiąte  były świadkami nie tylko wielkich odkryć w dziedzinie technologii czy wielkich sportowych widowisk. Był to również czas strasznych katastrof – zarówno z winy człowieka, jak i spowodowanych klęskami żywiołowymi.

    Katastrofa wahadłowca Challenger, wybuch elektrowni w Czarnobylu czy awaria przemysłowa w Bhopalu nieodwracalnie naznaczyły końcówkę XX wieku w najbardziej dramatyczny sposób. Dowiedz się więcej o tych strasznych wydarzeniach i oglądaj "Niezwykłe lata 80.".

    "Niezwykłe lata 80.", odc. 4

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix